Mühle Türkiye (Tanışma Başlığı)
@SKYBRAVE Ziya bey hoşbulduk... Çok teşekkür ederim, daha çok biz faydalanıyoruz denilebilirSmile) Ankara'da bir buluşma ayarlamayı istiyoruz, bunun üzerinde konuşup döneceğiz.
@hlkkzn @Denetcii Merhaba, 1.5 hafta diyebiliriz.
@Sofistike Gürkan bey merhaba, umuyorum güzel etkinlik ve haberlere vesile olur...
Selamlar Sevgiler
Merhabalar, kilit soruyu ben sorayım:

Foruma özel indirim, kampanya, v.b düşünüyor musunuz ?

Önceki mesajlarda sanki değerlendiriyorsunuz gibi anladım yanlış anlamış da olabilirim, ama bir an önce netleşirse güzel olur gibi.

Benim gibi hangi ürünü alsam gibi arada kalan insanların karar verme sürecini olumlu yönde hızlandırabilir güzel bir kampanya. Smile
Nazar Bey foruma hoş geldiniz. Mühle Türkiye'yi kurumsal olarak aramızda görmek çok sevindirici. Ne mutlu ki forumumuz içerisinde birbirinden kıymetli üretici, tedarikçi, artizan sabun-fırça yapımcısı dostlar var. Tekrardan hoş geldiniz.
"A Samurai always wears two swords."
Nazar Bey hoşgeldiniz foruma. Muhle Türkiye'nin müşteri hizmetleri kalitesini yaşamış bir kişi olarak, umarim geleneksel tıraşa katkıları hep devam eder. Ayrıca blog yazılarınızı da ilgi ile takip ediyorumum. Sevgiler ....

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(23/07/2019, Saat: 14:30)Mühle Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba değerli Geltir forum üyeleri. Ben Nazar Odekov, Mühle ürünlerinin Türkiye temsilcisi, Mühle Türkiye sitesinin kurucusuyum. Yabancı olduğumdan ve iletişimde ön planda olmadığımdan, tanıştığımız birçok değerli üyeyi ve müşterilerimizi eşim Büşra ve ekip arkadaşımız Murat’ın gıyabında tanıyorumSmile

Geltir forumu, üyelerinin sağladığı değerli bilgiler sayesinde, yanıtını bilmediğimiz bir soruyla karşılaştığımızda başvurduğumuz ilk kaynak. Bundan dolayı kendim ve ekibim adına öncelikle bu forumun oluşumuna ve varlığına katkı sağlayan herkese teşekkürü bir borç bilirim.

Forumda kurumsal kimliğimizden ya da ticari kaygıdan bağımsız, 2016 yılında bu yola tesadüfen R89 ile başlamış ve geleneksel tıraşı karşılaştığım herkese anlatan biri olarak bulunmak istediğimin ve bu şekilde yeni konuları takip etmeye devam edeceğimin altını çizerimSmile İlişkimiz tesadüfi başlasa da, şuan Mühle’nin sahipleri ile hakiki bir gönül bağımız var. Tüm ekip arkadaşlarımıza da bu bağı iyi anlatmış olmalıyız ki, halimizden memnun bir şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Geltir forumu bizim için markalar yerine deneyimlerin konuşulduğu çok değerli bir platform. Bu yüzden amacımız burada marka ya da ürün övmek değil. Son zamanlarda geçmişte forum üyelerine yönelik yaptığımız faaliyetler hakkında yanlış anlaşılmış sorular almaya başladık. Bu vesileyle hem tanışmış oluruz, hem de Mühle ile ilgili haberleri tek bir başlık altında toplarız, derli toplu temiz olur diye düşündük Smile Herhangi bir konuda desteğimize ihtiyaç duyacak olursanız, internet sitemizdeki canlı destekten, mail adreslerimizden ya da sosyal medya kanallarımızdan lütfen bize ulaşın. Burada da elimizden geldiğince aktif olmaya çalışacağız. Keyifli tıraşlar.
Selam ve Saygılarımla
Nazar Odekov

Selam Nazar ODEKOV, hosgeldiniz Smile
Muhle ürünlerini kullanan biri olarak gel tir de sizi görmek güzel oldu
Samimiyetiniz gönderdiğiniz siparişlerin paketlenmesinden dahi belli oluyor. 50 liralık r41 parçası almıştım gelen paketi açmaya kıyamamıştım. İşinizi çok düzgün yapıyorsunuz ve gerçekten çok sevindim buna.
Foruma hoş geldiniz, başarılar Smile

Ayrıca canlı chat'deki arkadaşlar da çok kibarlar. Birkaç sefer farklı ürünlerinizi sormak için yazıştık sağolsunlar çok yardımcı oldular.
@GeraltofRivia Merhaba, dürüstçe söyleyecek olursam şuan için veya yakında böyle bir planımız yok. Müşterilerimize özel bir programı aktive etmeye çok az kaldı, önceliğimiz bu. Foruma özel etkinliklerimiz ve süreli fırsatlarımız elbette olur, olacaktır. Bu yönde fikirleriniz olursa lütfen beni haberdar edin?
@DenizKSK Hoşbulduk Deniz Bey?
@ekilic2 Erhan bey merhaba, çok selamlar sevgiler...
@Ekber Merhaba efendim, çok teşekkür ederim, selamlar?
@Ert.ozk Hoşbulduk efendim, 50 TL veya 5000 TL fark etmez, paketlerin aynı ilgi ve özenle hazırlanması öncelikli prensibimiz?
Üretici temsilcisi komşumuz Mühle Türkiye hoş geldiniz, sizi aramızda görmekten ben kendi adıma çok memnunum. Sitenizde bir outlet veya seri sonu gibi nispeten daha uygun fiyatlı bir sekme olursa tüketici olarak daha fazla memnun oluruz. Öte yandan sample pack uygulamanız yok diye biliyorum, bu konuda bir girişiminiz olur mu? Kolay gelsin, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Merhaba @korgunv bey, çok özür dilerim. Bir süredir seyahatteydim, dönünce de iş yoğunluğu, buraya giremedim. İthalat hatalı ürünlerimiz var, bunları listeledik ve uygun fiyatla satışa çıkaracaktık ancak hatanın ne olduğunu sitede nasıl anlatacağız diye uzun uzun düşünüp en sonunda bu fikri rafa kaldırdık. Böyle bir uygulama olsaydı mesela hoşunuza gider miydi? Sample pack uygulamamız yok, notumu aldım. Çok selamlar
Zamlar üzdü Sad

siz defolu da olsa koyun alan olur Komşum.

Sample pack uygulaması forumda oluşturma gayreti içinde olduğumuz bir husus. Sağolsun bazı komşularımız bu konuyu destekler ilanlar açıyorlar. Talep görecektir. Pahalı bir tane satmak yerine uygun beş tane satmak daha iyi bence

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,568 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,467 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,034 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,506 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,501 25/04/2021, Saat: 12:38
Son Yorum: artan09