geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel
Üretim ve sonrasında yazı vs ,100 e yakın ürünün paketlenmesi tek yek adreslerin yapıştırılması
Mesai saatinden , aileden çalınan zaman
Saygı ile bekliyoruz Komşum .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(29/09/2019, Saat: 19:33)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapilan ise büyük saygı duymakla beraber kargo işinin gecikmesi bana anlamsız geldi. Bunu üretim aşaması için soylemiyorum. O firmayla alakali.

Emin olunuz ki bizim de isteğimiz kargoların bir an önce yola çıkması. Ancak madem sordunuz açıklayayım. Firma üretimi bitirdikten sonra fırçalar bana gönderecekti bende hemen silinen numaraları yaptırıp kutulayıp gönderimi sağlayacaktım. Ancak firma kimseye sormadan kargoları osaka komşumuzun evine gönderdi. Kendiside yanılmıyorsam il dışındaydı ve kargoyu ailesi teslim aldı. İki üç gün sonra da evine geri döndüğünde ki o gün Ankara buluşmasının tarihiydi. Koliyi aldı ve içinden Ankara ekibinin fırçalarını alarak kalanları bana gönderdi. Bana da kargolar cuma günü ulaştı. Dilerseniz özel mesaj sisteminden bana yazınız size kargo takip numarasını atayım kontrol ediniz. Cuma akşam gelen fırçalara da herhangi bir işlem yapamadım. Bugün günlerden pazar. Daha önceki güncelleme mesajımda da belirttiğim üzere herhangi bir aksaklık çıkmaz ise pazartesi hem numaralandırma hem de kutulama ve adres tasnifi işlemlerini bitirip salı günü yola çıkartacağım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Ben birinci agizdan yapayim aciklamayi kargo bana geldi haberimiz olmadan askerlik oncesi oldugundan eve 10 dan erken giremiyordum is yogunlugundan dolayi kargolar icin kod beklememiz ardindan o da acilmayinca baska firmayla yolladim. Ondan bir kac gun sonra bulusma oldu biz de size mahcup olmamak adina her gun konustuk fakat elde olmayan aksamalar oluyor takdir edersiniz ki. Simdiden insallah herkesi mutlu eder fircalar. 3 hafta buralarda olamayacagim herkese iyi aksamlar .
(29/09/2019, Saat: 21:24)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üretim ve sonrasında yazı vs ,100 e yakın ürünün paketlenmesi tek yek adreslerin yapıştırılması
Mesai saatinden , aileden çalınan zaman
Saygı ile bekliyoruz Komşum .

Cok tesekkur ediyoruz. Sizler sayesinde motivasyonumuz dusmeden bu isi nihayetine erdirebildik Smile
Valla onur ve erdi hocam defalarca yazdim tekrar ediyorum elinize emeğinize sağlık. Firmadan çok siz ugrastiniz. Fircalarda fotoğraflardan bile belli çok güzel. Tekrardan teşekkürler.
Voskhod  Jilet adamdır!
@3RD1 komsum cok ciddi emek verdiniz bu konuya ve oldukca fazla zaman ayirdiniz. Paylasilan fotograflardan da gordugum kadariyla cok da guzel urunler cikti ortaya.
İnsallah bir aksilik olmaz ve planladiginiz gibi kargoya verebilirsiniz fircalari sali gunu. Gecikme olursa da hic caninizi sıkmayın birazcik daha bekleriz gerekirse.
Tekrar tesekkurler emekleriniz icin.

Ayrica elbette @osaka23 komsum size de tekrar tekrar tesekkur ederim. Herkese iyi aksamlar.
(29/09/2019, Saat: 21:50)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emin olunuz ki bizim de isteğimiz kargoların bir an önce yola çıkması. Ancak madem sordunuz açıklayayım. Firma üretimi bitirdikten sonra fırçalar bana gönderecekti bende hemen silinen numaraları yaptırıp kutulayıp gönderimi sağlayacaktım. Ancak firma kimseye sormadan kargoları osaka komşumuzun evine gönderdi. Kendiside yanılmıyorsam il dışındaydı ve kargoyu ailesi teslim aldı. İki üç gün sonra da evine geri döndüğünde ki o gün Ankara buluşmasının tarihiydi. Koliyi aldı ve içinden Ankara ekibinin fırçalarını alarak kalanları bana gönderdi. Bana da kargolar cuma günü ulaştı. Dilerseniz özel mesaj sisteminden bana yazınız size kargo takip numarasını atayım kontrol ediniz. Cuma akşam gelen fırçalara da herhangi bir işlem yapamadım. Bugün günlerden pazar. Daha önceki güncelleme mesajımda da belirttiğim üzere herhangi bir aksaklık çıkmaz ise pazartesi hem numaralandırma hem de kutulama ve adres tasnifi işlemlerini bitirip salı günü yola çıkartacağım.

Cevap için çok teşekkür ederim. Samimiyetinizden suphem yok, sadece merak ettim. Laf çarpanlara da sunu söyleyeyim saygısızlık yaptığımızı düşünmüyorum. Sadece gecikmenin nedenini sorguladim. Ben etkinliği düzenleyen sevgili komsularima ithafen yazdım, lütfen başkasının yerine cevap vermeyin.

Saygılar

Ayrıca etkinliği düzenleyen iki komsumuzdan biri olan Onur Bey ile de Ankara buluşmasında tanıştık. Kendisi her buluşmada bana hediyeler takdim etti sağ olsun. Velhasıl herhangi bir emeğe saygısızlık söz konusu değildir. Her şeyi bilip bilmeden iki kişinin arasında gecen diyalogda araya girip iki laf sokmak forumumuza yakışmıyor. Tekrar tesekkur ediyorum.
Ben sizin yorumunuzdan sonra hiçbir yorumda laf sokma veya carptirma göremedim. Herkes efendice teşekkür etmiş. Gereksiz tartışmaya lüzum yok sizinde art niyetli sormadiginizinda farkındadır bence herkes
Voskhod  Jilet adamdır!
(29/09/2019, Saat: 22:16)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca etkinliği düzenleyen iki komsumuzdan biri olan Onur Bey ile de Ankara buluşmasında tanıştık. Kendisi her buluşmada bana hediyeler takdim etti sağ olsun. Velhasıl herhangi bir emeğe saygısızlık söz konusu değildir. Her şeyi bilip bilmeden iki kişinin arasında gecen diyalogda araya girip iki laf sokmak forumumuza yakışmıyor. Tekrar tesekkur ediyorum.

Komşum bende sizin mesajınızdan sonra ters bir yorum hissetmedim ancak burası herkese açık görüşlerin söylendiği bir platform eğer konuşmanın sadece iki kişi arasında olması gerektiğini düşünüyorsanız ilgili kişiye özeldende yazabilirsiniz böylece yanlış anlamanızı gerektirecek bir durum olmaaycaktır.

Sizinde dediğiniz gibi amaç kimseyi yermek değil ortada çok güzel bir emek var katılan herkesin eline sağlık.
Forumumuzun birlik ve beraberliğini perçinleyen böyle etkinlikler için kimsenin tansiyonunun yükselmesine gerek yok dostlar. Herhangi bir aksilik çıkmaz ise hepimiz fırçalarımıza kavuşacağız. İnanırmısınız kargo işini halletmeye çalışmaktan adresleri ve sayıları düzenlemeye çalışmaktan daha kendi fırçamı bile elime alamadım. Kimsenin şüphesi ve endişesi olmasın en iyisini ve hızlısını yapmaya çalışıyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkür ediyorum.

Teşekkürlerini ileten komşularıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu forumdan edindiğimiz bilgilere, zevklere daha da önemlisi dostluklara olan inancımız vesilesiyle bu işe niyetlendik ve sonuna kadar götürmek için imkanlarımız dahilinde elimizden geleni yapmaya çalıştık. Etkinliğimizin biraz uzun sürdüğü doğrudur ancak. Firmanın sadece berberler için üretim yapan, yeniliğe ve değişikliğe çok da sıcak bakmayan bir firma olduğunu, ayrıca bütün şansızlıkların bizi bulduğu hesaba katarsak süre gayet makül. Emin olun hepinizden daha çok ben istiyorum. Ürünlerinize bir an önce kavuşun da bende rahat bir nefes alayım diye. Smile

Herkese keyifli tıraşlar diliyorum.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,631 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,647 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 30,417 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,175 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,834 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,214 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,195 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,593 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,411 08/04/2021, Saat: 10:04
  Geltir 34 Soner 30 15,245 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: