TABAC traş sabunu isteyenler
'nun girişimleri ve öncülüğünde bir TABAC edindirme kampanyası başlattık. hedefimiz uygun fiyatla yurda sokmak topluca. bir yer ile anlaşıp bize uygun fiyata yüksek miktarda getirmesini sağlamalıyız.
ilgilenenler veya tedarik için yardımcı olabilecekler bu başlıkta buluşsunlar
Saygılar
Valla ben her türlü varım ama bahsettiğimiz fiyata gelmesi zor gibi gözüküyor. Yurtdışındaki sitelerde bile sabunların fiyatları yaklaşık 50 TL civarlarında. Ben bu fiyata da razıyım, getirtebiliyorsak eğer.
tama fiyatla ilgili ibareyi kaldırdım
isterseniz değiştirip başlığı kremlere taşıyalım ne dersiniz???
(10/10/2011, Saat: 21:39)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla ben her türlü varım ama bahsettiğimiz fiyata gelmesi zor gibi gözüküyor. Yurtdışındaki sitelerde bile sabunların fiyatları yaklaşık 50 TL civarlarında. Ben bu fiyata da razıyım, getirtebiliyorsak eğer.
keşke ama rossmann dediğimiz yer Almanyanın 3. büyük drogeriemarkt ı (drug-store tam karşılamıyor ama tam ne olduğunu anlamak için gezmek gerekiyor içini Smile ben tabir bulamadım). o yüzden belki talebimize yanıt alamayabiliriz.
Saygılarımla

(10/10/2011, Saat: 21:40) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2011, Saat: 21:34)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 'nun girişimleri ve öncülüğünde bir TABAC edindirme kampanyası başlattık. hedefimiz 20tl altına kargo hariç fiyatla yurda sokmak topluca. bir yer ile anlaşıp bize uygun fiyata yüksek miktarda getirmesini sağlamalıyız.
ilgilenenler veya tedarik için yardımcı olabilecekler bu başlıkta buluşsunlar
Saygılar
Bu Rosmann belki getirebilir Amerikan pazarından sonra ilk sorulabilecek yerlerden birisi..
ok o zaman sabun olarak kalsın....
(10/10/2011, Saat: 21:44) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben krem istemiyorum..
ingiltereden 9 pounda almıştım porselensiz ambalaj sadece sabun, fiyatı biraz yüksek. henüz basacak uygun kap bulmadığım için kullanmadım. bir arkadaşım ingiltereye gidecek çarşamba günü. ona söylicem vakti olursa alsın 3-4 tane. ihtiyacı olana veririm. şimdiden heveslendirmim kimseyi arkadaşın vakti sınırlı eğer olursa ben haber veririm size.
Ben de, eğer bu şekilde bir getirtme imkanımız olursa, bu şansı sabundan yana kullanma taraftarıyım.
http://www.ebay.de/itm/Tabac-Rasierseife...4141wt_952

bu linkte olduğu gibi almanyada da bulunabiliyor. almanyada akrabası olup da türkiye ziyaretlerini araba ile yapanlar bu hususta çok yardımcı olabilirler bize. hatta parayı buradan havale paypal ile de çıkarabiliriz getirecek yardımsever kişiye.

Saygılarımla
hocam cella alanlar alamaz diye bir kaide yok ise eğer ki ben talibim. Smile))
Saygılarımla
(10/10/2011, Saat: 21:47)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ingiltereden 9 pounda almıştım porselensiz ambalaj sadece sabun, fiyatı biraz yüksek. henüz basacak uygun kap bulmadığım için kullanmadım. bir arkadaşım ingiltereye gidecek çarşamba günü. ona söylicem vakti olursa alsın 3-4 tane. ihtiyacı olana veririm. şimdiden heveslendirmim kimseyi arkadaşın vakti sınırlı eğer olursa ben haber veririm size.
(10/10/2011, Saat: 21:47)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ingiltereden 9 pounda almıştım porselensiz ambalaj sadece sabun, fiyatı biraz yüksek. henüz basacak uygun kap bulmadığım için kullanmadım. bir arkadaşım ingiltereye gidecek çarşamba günü. ona söylicem vakti olursa alsın 3-4 tane. ihtiyacı olana veririm. şimdiden heveslendirmim kimseyi arkadaşın vakti sınırlı eğer olursa ben haber veririm size.

arkadaşın ingiltereye gidiyorsa kendine

vulfix sandalwood
edwin jagger sandalwood
taylors avocado
trumpers limes
truefitt&hill grafton
truefitt&hill almond

kremlerinden bütçen yettiği kadarını aldırmanı tavsiye ederim.

http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,812 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 70,527 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus
  Yeni Tabac Deodorant Cekilisi dikdik_s 102 29,712 01/11/2019, Saat: 09:24
Son Yorum: ErkanY.
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu ckeskin 55 30,716 13/06/2017, Saat: 02:13
Son Yorum: crionics
  Faena Geltir LE Tıraş Sabunu ckeskin 305 197,315 09/10/2015, Saat: 19:03
Son Yorum: dikdik_s
  Lush Traş Kremi veya Diğer Lush Ürünlerini İsteyenler? ckeskin 36 36,576 22/07/2015, Saat: 11:08
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: