Parker 111
İnceleme için teşekkürler. Güzel bir anlatım olmuş.
İnceleme için teşekkürler. Başlık açılalı 1 ay olmuş. Aletten memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da.
(13/10/2019, Saat: 22:50)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler. Başlık açılalı 1 ay olmuş. Aletten memnun musunuz? Ben de almayı düşünüyorum da.

Genel olarak memnunum bi sıkıntı yaşamadım. Jilet tutuşu , agresiflik seviyesi falan güzel. Fiyatını hak ediyor bence
(13/10/2019, Saat: 23:02)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genel olarak memnunum bi sıkıntı yaşamadım. Jilet tutuşu , agresiflik seviyesi falan güzel. Fiyatını hak ediyor bence

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
Yeni bir konu açmaktansa belki bu konu altında bende yorumlayabilirim diye buraya yazıp biraz katkı sağlamayı daha uygun buldum. Forumdan bir komşum sayesinde edindiğim Parker 111 'i Permasharp jilet ile kullandım. Islak tıraş konusunda çok eski sayılmam. 1 senedir (belkide biraz daha fazla) EJ89 kullanmaktayken biraz daha yakın tıraş nasıl olur düşüncesiyle yine forumdan başka bir komşumdan edindiğim R41 ilk perdede oldukça yakın nerdeyse giyotin gibi gelmişti Smile
(komşum beni uyarmıştı aslında)
Bundan dolayı EJ89 gibi olmayan ama R41 gibide kullanırken insanı germeyeceğini düşündüğüm bu alet dikkatimi çekti.
Ve aslında beklediğim gibide geldi.
Konu başlığını oluşturan Sheeplessness üstad aslında çok güzel özetlemiş. Bende aynen katılıyorum.
Ekleyebileceğim düşüncem biraz daha kaliteli başlık kullansalardı yani malzemeden bahsediyorum, daha iyi olurdu.
Metal kısımlarının kalite seviyesi bir Mühle veya Edward Jagger değil ne yazık ki.

Herkese keyifli tıraşlar dilerim. Smile
Tongue 
QB4xeo.jpg

jP7w28.jpg

9cIE3K.jpg

Selamlar komşularım. İlk zayiatı verdikSmile parker 111B arkadaşımızı toplasan 15 kere kullanmamıştım.. kendilerini bir sefer olsun düşürmedim en son sterimedendo ile dezenfekte etmiştim ki 15 dakika bekletip durulayıp kurulamıştım. Geçen gün tıraş olayım hevesi ile aldım dolaptan başlığı açarken pıt diye kalıverdi elimde... Bir şey elde edebileceğimi düşünmüyorum ama Bayramın peşi sıra arayacağım satın aldığım yeri.. Neyse bu şekilde kırılması garip geldiğinden paylaşayım dedim. Saygılar.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
Geçmiş olsun komşum umarım satın aldığınız satıcı yardımcı olur

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
Eger degişim vs olmazsa çift komponentli bir yapıştırıcı ile yapıştırmayı deneyin. Düzgün yapıştırırsanız sorunsuz kullanırsınız.
Komşum kaynak yerinden ayrılma olmuş gibi görünüyor. Acaba başlığı çok mu sıkıyordunuz kullanırken? Bu tip problemlerin görülmesinde temel sebep kafayı çok sıkmak oluyor genellikle. Parker'da çok duymadım ama özellikle Edwin Jaggerlar bu konuda hassastır, kendileri de uyarıyor çok fazla sıkmayın zarar görebilir diye.

Bu tip hasarlar üretici firmaların insafına kalıyor çünkü tam olarak sebebini anlamak mümkün olmayabiliyor. Ya kaynak zayıflığı ya fazla sıkma. Firma fazla sıkmadan olduğunu düşünse bile yeni başlık gönderebiliyor. Tamamen üreticinin yaklaşımı ile alakalı bu konuda EJ çok iyidir, müşteriyi pek üzmez, Parker'ı bilmiyorum çünkü ilk kez parkerda gördüğüm bir durum.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@Lord Sparhawk komşum çok sıkmıyorum aslında. her kullanımdan sonra ılık suda fırçalayıp kuruluyorum tüm parçalarını kullanırken olsaydı görürdüm diye düşünüyorum ama bundan sonra daha da dikkatli olacağım kesin. Bakalım bayram sonrası satıcı nasıl bir yaklaşım sergileyecek.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parker 91r btncl 2 1,621 24/02/2023, Saat: 00:09
Son Yorum: btncl
  R41 vs Parker 65R Erdka 2 1,633 08/02/2023, Saat: 03:28
Son Yorum: boldpilot17
  Parker Semi Slant Chefkara 41 14,060 17/01/2023, Saat: 15:40
Son Yorum: Shavettin
  Parker Variant Kaan EKİNCİ 1 1,683 19/11/2022, Saat: 21:02
Son Yorum: marv
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,882 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,669 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  PARKER 94R tonymontana 3 2,249 22/02/2021, Saat: 10:12
Son Yorum: Oldstyle
  Parker 64S ziyanınjileti 10 7,788 28/10/2020, Saat: 17:29
Son Yorum: ziyanınjileti
Question Parker Variant, Merkur Futur ya da Merkur Progress.. Sizce bu üçünden hangisi? 40tansonra 39 15,730 07/03/2020, Saat: 00:49
Son Yorum: 40tansonra
  Parker 97R cenkcenk 1 2,685 13/01/2020, Saat: 19:20
Son Yorum: JohnLocke

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: