Tıraşsız Kasım Etkinliği
Dunya genelinde erkeklerin kasim ayinda sakallarini uzatarak basta prostat ve testis kanseri olmak uzere cesitli erkek hastaliklari ile ilgili farkindalik yaratmak amaciyla ortaya cikmis bir olay.Sakal orucu da diyebiliriz ozetle Smile (hos simdi sokaktaki 10 kisiden 8 i tirassiz kasim modunda geziyor orasi ayri)

1 ay sakallarimizi kesmeyip sonunda tiras olmanin cok keyif verecegini dusunuyorum.Bence 1 ay tiras zorunlulugu olmayanlar olarak sabredebiliriz.(2 gunluk sakali kesmemek icin zor sabrediyorum 1 aya nasil dayanicaksam Big Grin )

Kasim ayina girerken tiras aletlerine ve ekipmanlarina 1 ay paydos diyip izne cikmalarina musade edecegiz ve kasim ayi boyunca sakal uzatacagiz.Ayin sonunda tirassiz kasim sakalini nasil kestigimizle ilgili ekipman paylasimi da yapabiliriz bunun altina.Katilmak isteyenlerin ismini basliga yazabilirim.

Tirassiz Kasim Katilanlar :
1-Köse123

2-PisPorsuk

3-GartBnx

4-MetsGo

5-Rigbie
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Sizinde bahsettiğiniz gibi zaten sokaktan geçen 10 erkekten 8 i tıraşsız geziyor. Forum içinde böyle bir etkinliğe dayanabilecek iradesi yüksek dostlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Ben sabah olduğum tıraşa, akşam olunca hayıflanıyorum keşke sabah değilde akşam olsaydım diye. Benden "pas".
(24/10/2019, Saat: 23:39)ozguratalay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizinde bahsettiğiniz gibi zaten sokaktan geçen 10 erkekten 8 i tıraşsız geziyor. Forum içinde böyle bir etkinliğe dayanabilecek iradesi yüksek dostlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Ben sabah olduğum tıraşa, akşam olunca hayıflanıyorum keşke sabah değilde akşam olsaydım diye. Benden "pas".

Al benden de o kadar komşum. Etkinliğin çok popüler olacağını sanmıyorum ben de. Smile
Bana da dört metre döşemelik katlasana.
En azından bizim forumdan çok bir katılım beklemeyin komşum Wink
(24/10/2019, Saat: 23:40)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Al benden de o kadar komşum. Etkinliğin çok popüler olacağını sanmıyorum ben de. Smile

Oldugu kadar olmadigi kader komsum Smile

12 ayin 1 ayinda sakalli olmaya calisabiliriz belki Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Ben bu uygulamayı ramazan ayında yaptım. (: Aynı yılda ikinci kez ağır gelir. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Bir gün sonra tıraş olmak adına tek perde wtg yapmışlığım vardır Smile azına ve çoğuna cildim müsade etmiyor.
...  Tıraş aleti  yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır...
Hocam işim dolayısıyla her gün olmak zorundayım yoksa katılmak isterdim Smile
Türkiye'de prostat ve testis kanserine dikkat çekmek için sakal bırakmak yerine, bilhassa kamuda çalışan ve 657'ye tabii olan memur arkadaşların sendikaların önderliğinde ve desteğinde şu çağ dışı, tepeden tırnağa insanları kalıp haline sokmayan çalışan maddeye tepki olarak sakal bırakması gerekir bence.

Let's Encrypt - Free SSL/TLS Certificates

https://letsencrypt.org/
(25/10/2019, Saat: 00:17)HTTPSEvrywhre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de prostat ve testis kanserine dikkat çekmek için sakal bırakmak yerine, bilhassa kamuda çalışan ve 657'ye tabii olan memur arkadaşların sendikaların önderliğinde ve desteğinde şu çağ dışı, tepeden tırnağa insanları kalıp haline sokmayan çalışan maddeye tepki olarak sakal bırakması gerekir bence.

Ülkenin her yerinde disiplinsizlik kol gezerken tıraş olmak ve takım elbise giymek mi çağ dışı ? 657'deki kılık kıyafet maddeleri olmasaydı da bi karış sakalla ve cüppeyle mi gelseydi işe devlet memurları ? Ben de 657'ye tabiyim ve çok memnunum kurallardan.
Bana da dört metre döşemelik katlasana.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EFRASYAB BAL BALSAM ETKİNLİĞİ- Efrasyab 69 4,648 01/08/2020, Saat: 12:57
Son Yorum: Tolga Yurdaer
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 83 6,681 31/07/2020, Saat: 00:11
Son Yorum: İsmetaltan
Lightbulb -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ Efrasyab 534 60,371 13/07/2020, Saat: 11:23
Son Yorum: rating
  Forumumuzun En Önemli, En Değerli Etkinliği dikdik_s 173 17,293 10/02/2020, Saat: 03:38
Son Yorum: MetsGo
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 574 75,420 13/12/2019, Saat: 16:49
Son Yorum: furina
  El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. Efrasyab 344 65,521 09/12/2019, Saat: 23:25
Son Yorum: Efrasyab
  21 Kasım 2019 Ankara Buluşması ahbap 28 3,546 22/11/2019, Saat: 12:33
Son Yorum: ATEGO06
  Atatürk’ü Gördüm - 10 Kasım... Dragon 21 4,063 10/11/2019, Saat: 20:05
Son Yorum: Soner
  TÜP SIKACAĞI ETKİNLİĞİ sohayli 7 1,564 02/11/2019, Saat: 12:53
Son Yorum: Aersin
Thumbs Up EL YAPIMI & DOĞAL II. SABUN ETKİNLİĞİ Efrasyab 405 68,318 20/09/2019, Saat: 16:59
Son Yorum: [email protected]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: