Sakalların Beyazlamasında After Shave İle Kolonyanın Etkisi
herkese selamlar,

..................................................................................................
Fatih Altaylı ile Murat Bardakçı, bir Teketek programında muhabbet ediyorlar.

Altaylı - Murat senin saçında beyaz yokken nasıl oluyor da sakalında bu kadar beyaz var?

Bardakçı - Gençliğimde yüzümüze sakalımıza çok koku sürerdik. Ondan...

Altaylı – Ben de çok tıraş losyonu kullandım.

Ve Altaylı ekranda bembeyaz kirli sakalla gözükmekte.
..................................................................................................

after shave, kolonya gibi ürünlerin gerçekten de böyle bi etkisi olabilir mi? basit mantıkla insan hemen içeriklerindeki alkole odaklanıyor. o zamanda ''aha suçlu bu'' diyor. tabi buna takılıp kalmamak daha doğru olacak gibi. evet, bu bir mit mi, bilim bu konuda ne diyor? kişisel tecrübelerimizi de içine katarak, söyleyecek sözü olan arkadaşlar lütfen buyrunuz...
sayın moderatör usluplu sıcak konuların kreatif sunucusu canbaz Wink

yıllarca düşündüğüm bir konu ,alkol sakalları sertleştirip cildi gerip inceltiyor ancak tıraşdan sonra da cildi adeta temizliyor,genetik olarak saç ve sakalımda aşırı aklanma eğilimi var bunu alkole bağlayamam
saygılar
hiç sanmıyorum...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Saçımı boyuyorum diyememiş, Bardakçı denen çok konuşup, boş konuşan, analiz yeteneği olmayan ezberci papağan.
(24/06/2012, Saat: 16:22)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saçımı boyuyorum diyememiş, Bardakçı denen çok konuşup, boş konuşan, analiz yeteneği olmayan ezberci papağan.

Harfi harfine katiliyorum. Bu arada saçın ağarma ve dökülmesi buyuk oranda kalıtsaldır.
(24/06/2012, Saat: 15:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın moderatör usluplu sıcak konuların kreatif sunucusu canbaz Wink

yıllarca düşündüğüm bir konu ,alkol sakalları sertleştirip cildi gerip inceltiyor ancak tıraşdan sonra da cildi adeta temizliyor,genetik olarak saç ve sakalımda aşırı aklanma eğilimi var bunu alkole bağlayamam
saygılar

BlushSmile
(24/06/2012, Saat: 16:22)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saçımı boyuyorum diyememiş, Bardakçı denen çok konuşup, boş konuşan, analiz yeteneği olmayan ezberci papağan.

Ne güzel söyledin be mancho. Kendini çok beğenmiş bir papağan hem de..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
sorumun, ''teketek'' programından çıkış alması pek iyi olmadı galiba. bardakçı’nın sevmeyenleri de maşallah nerdeyse 'voltran'ı oluşturacak kadar çokmuş forumdaSmile. neyse ben de biraz konunun dışına çıkarak birkaç kelam etmek isterim. m. bardakçı; evet bence de çok konuşuyor, evet bence de ezberci, evet bazen çok biliyorum havasına kendini fazla kaptırıyor, evet bazen insanlara çok yüksekten bakıyor, evet kendini beğenmiş tavırları hiç hoş değil, evet epeyce de sulu espiriler yapıyor. tamam yiğidi öldürelim ama hakkını da verelim. benim bildiğim ileri düzeyde ingilizce, fransızca, arapça ve farsça biliyor. musiki ve edebiyat ha keza. koleksiyonerlik de var. tarihe bakış ve yorumlarını genelde objektif bulurum. çok kitap yalamış yutmuş. süper bi ezberi var. türkiyenin sayılı entellektüellerindendir gözümde. bütün insani zaaflarına rağmen kendisine saygı duyuyorum. belirtmek istedim. bu aramızda bi soğukluğa neden olur mu?Smile
Adam sikici degil en azindan ya Smile tum bu olumsuz tavirlarini cikarsak duz bilgi aktarimi saglayan bir tip olurduki ogretmen olurdu o da Smile (atanmayi bekleyen bilgisayar ogretmeni yaziyor bunlari Smile ) o yuzden adamin bu tip olumsuzluklari bence guzel zira hangimizde bu olumsuz tavirlardan yokki biz kendimizde goremesek bile eminim disardan bakan bizler hakkinda olumsuz bir cift laf edebilir neyse bence tarih programini guzel yapiyor yakaladim mi seyrediyorum dizi izlemekten iyidir Smile o programda birde yapmaya calistiklari sekilde bir kadin olmasa super olur tarihci bir kadin tarihciler gibi konussun ama oradaki kadina salak muammelesi yapinca sinir oluyorum niye karsi cinsi eziyorlarki sinir olup kanali degistiriyorum neyse uzattim saygilar...
Adam Cumhuriyet düşmanı, saltanat yalakası! Yapmayın sevgili arkadaşlar Dodgy

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,663 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,919 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,214 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,293 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,991 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,295 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,301 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,466 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,411 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,745 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: