Perma Sharp Süper Jilet
Şimdi fark ettim görünce, bende de şu an ikisinden de var. Hangisi sahte ya da durum ne bilen var mı?3307713f0b69135fa03fad43a5a75d3c.jpgcf18d596500bc4d61423f4869aa1625c.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Sadece 5 yazan yeni paket üstat, sahte olacağını sanmıyorum. Ben ayrıca evvelden beri permadan gayet memnunum. Bu yeni paketler de dahil. Yabancı forumlarda da bu yeni paketler tartışılmış, kullananlar memnunlar.
(14/10/2018, Saat: 14:49)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi fark ettim görünce, bende de şu an ikisinden de var. Hangisi sahte ya da durum ne bilen var mı?

Merhaba komşum  resimdeki iki kutuyuda kullandım solda ki permasharp keskinliği baya iyi bir jilet sağda ki permasharp keskinliği zayıf 4 günlük sakalımı soldaki permasharpla rahat alırken sağdaki permasharpla zorlandı zayıf zaten kullandığında da farkediceksin semt pazarındaki tanıdığım satıcı sol resimdeki permasharpların  orijinal üretim olduğunu söyledi yeni üretimlerin kesmediğinide belirtti piyasada  orjinalide var sahteside artık öyle bir devire girdikki derby tek bıçak permatiklerin bile sahtesi piyasada  mevcut dikkat etmek gerekiyor sana tavsiyem orijinal permasharp kutusunu sakla alırken ayırt edebilirsin
Ben pek bir fark göremedim. Aralarında illa biri iyi diyeceksem yeni üretimi eskisinden başarılı buldum. İnsanların her konuda "eskisi çok iyiydi yenisi çöp" demesi üzerine bir tez yazılmalı bence.
Ben şunuda çözemedim vatandaşda kesmeyen jilet illa sahte diyecez oluyorda diyoruzda yahu belkde iyi bilevlenmedi  mesala keskin jilet orijinal diyoruz ya belki sahte çok karışık  bir  durum derby extraya  nedense sahte  demiyoruz  kesmediği  halde sakalda zorlatma yaptığı halde bizde şu durum var önceden alınan  jilet keskin sonradan  alınan  jilet kesmeyince sahte Wink
Bir marka yıldan yıla ürettiği ürünün kalitesini düşürüyorsa bunda art niyet aramak lazım.
Reklamlardan anladığımız kadarıyla kullan at ürünlerinin kalitesi sürekli iyileştiriliyor. 2 sene önce mach3 paketlerinin üzerinden 10 tıraşa kadar mükemmel tıraş olabilirsiniz yazarken son günlerde yayınlanan reklamlarda bu sayının 15’e çıkarılmış olduğu görebiliriz Smile
Bu da demek oluyor ki istenildiği vakit bıçakların performansını %50 oranında yükseltebiliyorlar Wink
Peki bu durumda bizlerin kullandığı bıçakların kalitesi neden düşürülüyor?
Bence olay tümüyle duygusal $ Smile
Aynı ürünü 100 kat daha pahalıya satmak varken niye ucuza satsınlar...
Bu mantıkla doğru olanı yapıyorlar ilerleyen yıllarda bıçağın kalitesini daha da düşürecekler ta ki bizler pes edip daha pahalı olan kullan at bıçağı alana kadar Wink
(14/10/2018, Saat: 18:54)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir marka yıldan yıla ürettiği ürünün kalitesini düşürüyorsa bunda art niyet aramak lazım.
Reklamlardan anladığımız kadarıyla kullan at ürünlerinin kalitesi sürekli iyileştiriliyor. 2 sene önce mach3 paketlerinin üzerinden 10 tıraşa kadar mükemmel tıraş olabilirsiniz yazarken son günlerde yayınlanan reklamlarda bu sayının 15’e çıkarılmış olduğu görebiliriz Smile
Bu da demek oluyor ki istenildiği vakit bıçakların performansını %50 oranında yükseltebiliyorlar Wink
Peki bu durumda bizlerin kullandığı bıçakların kalitesi neden düşürülüyor?
Bence olay tümüyle duygusal $ Smile
Aynı ürünü 100 kat daha pahalıya satmak varken niye ucuza satsınlar...
Bu mantıkla doğru olanı yapıyorlar ilerleyen yıllarda bıçağın kalitesini daha da düşürecekler ta ki bizler pes edip daha pahalı olan kullan at bıçağı alana kadar Wink
O halde gillette'e selam, alternatiflerine devam olur..

Evet alternatife devam der yerli derby kullanırız en kötü ama, bu gillette derby ide parayı basıp Murat Ülker den satın almasın fabrikayı kapatıp Rusya ya taşımasın perma sharp gibi, bildiğiniz gibi derby Yıldız holding iştiraki gözde girişim e ait Murat Ülker parayı görünce dayanamaz zaten bir süre önce global ortak arıyoruz diye haberler dönüyordu derby için
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Yerli jilet markalarimiz bir bir rusyaya mi tasiniyor yani Sad
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Bir ihtimal diyelim perma sharp önceden ülkemizde üretiliyordu gillette satın aldı üretimi Rusya ya taşıdı Astra jiletlerinide öyle yaptı Çek Cumhuriyetinde üretiliyordu satın aldı Rusya ya kaydırdı üretimi
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,931 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 158,291 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,274 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,539 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 851 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,774 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,115 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,304 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,655 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,716 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: