Perma Sharp Süper Jilet
(15/09/2019, Saat: 06:02)Telecaster52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: içindeki bir metal alaşımı alerji yapıyor olabilir, herkesin cildi malum farklı  Smile , ben aşırı derecede memnunum permadan , eski neslini deneyemedim hiç ama yeni nesilden baya bir var elimde , akıcılık konfor ve traş sonrası tek geçiyorum.
Konfor olarak yeni nesil eskiden konforlu komşum.Eski nesil daha keskindi.Hep kaşındım bu permalarla .
(15/09/2019, Saat: 09:16)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 komşum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(15/09/2019, Saat: 10:17)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesim biçimiyle alakalı komşum bendede aynı şekilde traş oldugum akşamın sonrasındaki gün kaşıntı yapıyor . Şayet metaldeki bi alaşıma alerji veriyo olsaydı o gün yada o saatlerde kaşıntı yapardı diye düşünüyorum . Fakat herşartta Perma sevdigim bi jilet benim keskinlik ve 2.traşdaki konforuda gayet tatminkar bende . Oseveple elimde 200 adet stoklu .
Keskin traşlarınız olsun saygılar .
Bende çok severim komşum güvenerek tıraş oluyorum hep ama bende böyle bir eksisi var.Sadece wtg ve xtg yaparım ama oluyor kaşıntı.
(15/09/2019, Saat: 12:49)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konfor olarak yeni nesil eskiden konforlu komşum.Eski nesil daha keskindi.Hep kaşındım bu permalarla .

Üstadım aynı sizin gibi düşünüyorum ben de yalnız olmamak çok güzel. Bu arada özel sistem olanı kartela ile satın alıp pişman olmuştum. Gillete ibareli yeni jilet her yerde kolay bulunabiliyor. Her markete gittiğimde bir tane alıyorum o şekilde yükleniyor Smile
(15/09/2019, Saat: 13:32)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım aynı sizin gibi düşünüyorum ben de  yalnız olmamak çok güzel.  Bu arada özel sistem olanı kartela ile satın alıp pişman olmuştum. Gillete ibareli yeni jilet her yerde kolay bulunabiliyor. Her markete gittiğimde bir tane alıyorum o şekilde yükleniyor Smile

Evet komşum bende kartala aldım yeni permalarda yakın zamanda kullanasın pek gelmiyor.
Piyasada kolay bulunması güzel fakat elim gitmiyor.
Heralde bu bıçaklar Türkiye piyasasına sürülmese de bu kadar kolay bulabiliyor olmasaydık daha da çok peşine düşerdik. Gerçekten çok iyi bıçaklar. Geçmişte sorunlu çıkan bazı partiler olmuştu ama onun dışında hem günlük tıraşta hem de uzamış sakalda farketmeksizin hep  iyi tıraşlar oldum Permasharpla. Gece gece aşkım depreşti ben tıraşa geçiyorum.

Tıraş sonrası editi: Eski çift kağıta sarılı Permasharp+Tabac Sabun ve Progress(ayar 2) ile üç perdenin ardından... Ne tıraştı ama!
Rock83 komşum hakkınız var; gerçekten tek kelimeyle yumuşacık.
Phermasharp in bir onceki (lazer baskili olmayan) versiyonu cok kral bi jiletmiş...
Keskinligi yuksek, uzun omurlu bir jilet olmasinin yaninda yumusacik bir cilt birakiyor...

3 senenin ardindan sunu farkettim ki, Gillette bu Rus fabrikasinda harikalar yaratmis.
yorumlara bakarak biraz alayım bakalım eski tadı kalmış mı kalmamış mı ?
Ben yeni seriden kullanıyorum çok memnunum bir kartela aldım. Gayet konforlu ve keskin. geçen 4. tıraşı aynı jiletle denedim hala ilk günkü performansı vardı. Normalde 3'ü geçmiyorum. Süprizle karşılaşılmıyor neredeyse her jilet aynı keskinlikte çıkıyor paketten. Yerli jiletler içinde en iyisi bence..
Babami da az da olsa geleneksel tirasa dondurdugumden dolayi eve gelmisken babama jilet alayim dedim, marketten perma sharp istedim, bunu verince sasirdim. Eve geldim, merakla denedim bir tane, sorunsuz, problemsiz ve misss gibi tiras oldum. Normal perma sharplar icinde aynisini dusunuyorum ben, elimde o kadar farkli markadan jilet var, en guvendigim ve bana gore en iyi is cikartan yine Perma Sharp.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(17/09/2019, Saat: 11:38)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben yeni seriden kullanıyorum çok memnunum bir kartela aldım. Gayet konforlu ve keskin. geçen 4. tıraşı aynı jiletle denedim hala ilk günkü performansı vardı. Normalde 3'ü geçmiyorum. Süprizle karşılaşılmıyor neredeyse her jilet aynı keskinlikte çıkıyor paketten. Yerli jiletler içinde en iyisi bence..

Perma Sharp yerli degil ki? Gilette yan markası.

Yerli olarak Derby var.
(17/09/2019, Saat: 17:42)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Perma Sharp yerli degil ki? Gilette yan markası.

Yerli olarak Derby var.

Önceden yerliydi sonra gilette satın aldı. Yerli dememdeki amaç her yerde bulunabilmesi. Yanlış biliyorsam bilen komşular düzeltsin gilette perma sharpı Türkiye için üretiyor diye biliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,942 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 158,517 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,278 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,568 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 854 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,795 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,137 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,323 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,757 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,735 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: