evden eve nakliyeci tavsiyesi verebilirmisiniz?
arkadaşlar şirket değişikliği sebebi ile başka bir ile taşınıcam. bu nakliyecilerden çok canı yananlar var başta babam olmak üzere. istanbuldan yükledik eşyaları samsuna 3 gün sonra farklı kamyonla getirdiler başka birinin eşyaları ile beraber. kırık dökükte cabası. o yüzden tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir firma varmı? teşekkürler.
Mühle R89
kimse böyle büyük bir sorumlulukta gık demez bence

bende validenin 50 yıl boyunca dünyanın heryerinden topladığı kristallerin %90ını tasınmada kalan %10unuda depremde kaybetmiş biri olarak anca susarım

enazından kurumsal kimliği olan bir firmayı tercih edip faturanızı sözleşmenizi alıp taşınma işlemine kalkışmanız hayrınıza olacaktır

kolaygelsin Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(29/06/2012, Saat: 18:41)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kimse böyle büyük bir sorumlulukta gık demez bence

bende validenin 50 yıl boyunca dünyanın heryerinden topladığı kristallerin %90ını tasınmada kalan %10unuda depremde kaybetmiş biri olarak anca susarım

enazından kurumsal kimliği olan bir firmayı tercih edip faturanızı sözleşmenizi alıp taşınma işlemine kalkışmanız hayrınıza olacaktır

kolaygelsin Sad

Sad eyvallah mc. omsan diye bir firma var askerler hep onunla taşınıyor sivilleride taşıyor ama fiyat 4500 tl dediler Confused haliyle olmadı. çoğu firma 2500 tl diyor ama hiçbirine güvenemiyorumki. neyse hala tavsiye bekliyorum.
Mühle R89
(29/06/2012, Saat: 18:45)esevetnov Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/06/2012, Saat: 18:41)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kimse böyle büyük bir sorumlulukta gık demez bence

kolaygelsin Sad

Sad eyvallah mc. omsan diye bir firma var askerler hep onunla taşınıyor sivilleride taşıyor ama fiyat 4500 tl dediler Confused haliyle olmadı. çoğu firma 2500 tl diyor ama hiçbirine güvenemiyorumki. neyse hala tavsiye bekliyorum.
omsanın taşımacılığına bende şahit oldum
ambalajlama işleri muazzamdı

hatta taşınma sonrası artan ambalajlardan baloncuklu naylonlara göz diktim
kargolarım için Blush Big Grin
Merhaba,
Gerçek Tuzcuoğlu'nu tavsiye ederim. Sahrayıcedit'ten Kurtköy'e taşınırken eşyalarda en ufak bir kırılma, çatlak olmadı. Her türlü montajı yapıyorlar. Elektrikçileri de var. Ben sigorta da yaptırmıştım.
Bilgilerinize
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
(30/06/2012, Saat: 02:23)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Gerçek Tuzcuoğlu'nu tavsiye ederim. Sahrayıcedit'ten Kurtköy'e taşınırken eşyalarda en ufak bir kırılma, çatlak olmadı. Her türlü montajı yapıyorlar. Elektrikçileri de var. Ben sigorta da yaptırmıştım.
Bilgilerinize

http://www.evimitasiyorum.net/dogru-olan...ngisi.aspx

Şaka gibi.
(30/06/2012, Saat: 02:30)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/06/2012, Saat: 02:23)eternal77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Bilgilerinize

http://www.evimitasiyorum.net/dogru-olan...ngisi.aspx

Şaka gibi.

Gerçek olanı Ankara merkezlidir. İstanbul şubesi; Anadolu yakasında, Tuzcuoğlu köprüsünün yan tarafındadır Smile
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
En garantisi bir kamyon kiralayip cevreden arkadaslarinizi toplayip bir iki gunde bu isi halletmek hocam. Bizde gecen senelerde buyukbabamlari nisantasidan bomontiye tasiyacagiz ki mesafe yuruyerek 10 dakika degildir. Buyukbabamin kutuphanesindeki kitaplarin %90i calindi ne kadar degerli muzayede esyasi varsa yok oldu. Lanet ettik bu sirketlere
(30/06/2012, Saat: 14:31)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En garantisi bir kamyon kiralayip cevreden arkadaslarinizi toplayip bir iki gunde bu isi halletmek hocam. Bizde gecen senelerde buyukbabamlari nisantasidan bomontiye tasiyacagiz ki mesafe yuruyerek 10 dakika degildir. Buyukbabamin kutuphanesindeki kitaplarin %90i calindi ne kadar degerli muzayede esyasi varsa yok oldu. Lanet ettik bu sirketlere

istanbul balıkesir arası bır eşya taşıma kamyonuna evimi taşırken
bende gelebilirmiyim dedigimde
neden hayır gelemezsiniz dediklerinize anlamış olduk böylece
(30/06/2012, Saat: 14:45)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/06/2012, Saat: 14:31)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En garantisi bir kamyon kiralayip cevreden arkadaslarinizi toplayip bir iki gunde bu isi halletmek hocam. Bizde gecen senelerde buyukbabamlari nisantasidan bomontiye tasiyacagiz ki mesafe yuruyerek 10 dakika degildir. Buyukbabamin kutuphanesindeki kitaplarin %90i calindi ne kadar degerli muzayede esyasi varsa yok oldu. Lanet ettik bu sirketlere

istanbul balıkesir arası bır eşya taşıma kamyonuna evimi taşırken
bende gelebilirmiyim dedigimde
neden hayır gelemezsiniz dediklerinize anlamış olduk böylece

En azından konvoy şeklinde araba ile gidip takip etmek lazım bunları. Bekli de böyledir bilmiyorum hiç şehirler arası hizmet gerekmedi ama eğer malları verip yarın öbürsü gün istenilen şehre geliyorlarsa aradaki zaman diliminde o malları ayıklayıp yürütmüyorlarsa bende Türkiye'de yaşamıyorum demektir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,557 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,285 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,509 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,447 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,921 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,297 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 281,681 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,857 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,234 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,807 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: