Çay Tiryakileri
(06/09/2013, Saat: 12:39)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altınbaştan başkası yalan sanırım, katkısız, açık renk ve kokusu çok hafif.. bildiğimiz çayların aksine çay renginde değil ve kaynar suyu çayın üzerine döktükten sonra 3 dk içinde içildiğinde müthiş uyandırıcı etkisi var Smile

(20/12/2014, Saat: 16:34)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özel çayları bilemem ama genel tüketim için şimdiye kadar denediklerim arasında açık ara en iyisi:
[682579767][310994552]tiryaki_cayi.jpg

SleepySleepySleepy
jilet bükücü gerçeği çok önce ifşa etmiş zaten.. Wink
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(20/12/2014, Saat: 17:44)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kapıştıralım isterseniz. Sizin çay bunun kokusunda boğulur zaten Big Grin

images?q=tbn:ANd9GcSI0hsrjJGpfEufaerXs92...3zje9eCz0I

Forumda karadenizli de yok heralde benden başka, Amasya da pek çayla ilgili deel, daha ziyade elma Tongue

Organik çay denedim daha öncesinde, Altınbaşla fark göremedim, mötüş bişiiiAngel
(20/12/2014, Saat: 18:14)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bu arko sabun ile kırtlama yapsam altıbaş çayı uygun mudur? Çayı tıraşa nasıl bağlarız Big Grin

Arko ile kıtlama heheheSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(20/12/2014, Saat: 18:14)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bu arko sabun ile kırtlama yapsam altıbaş çayı uygun mudur? Çayı tıraşa nasıl bağlarız Big Grin

Eyvah,

Bağımlı oluyosun, Sonra üstadlık, moderatörlük ConfusedConfused

Sonu hayırlı deel bu gidişinTongueAngel
Çayı tıraşla bağdaştırmak için illa bir şeyleri kıtlatmak gerekmiyor.. Big Grin
Usturayla olduğun bir damat tıraşından sonra yımışak bebeksi yüzüne buharı vura vura cam bardaktan çay yudumlamanın zevkini yaşayarak da bu ikisini birbirine bağlayabilirsin.. Wink
20ft5j8.jpg
(20/12/2014, Saat: 21:45)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çayı tıraşla bağdaştırmak için illa bir şeyleri kıtlatmak gerekmiyor.. Big Grin
Usturayla olduğun bir damat tıraşından sonra yımışak bebeksi yüzüne buharı vura vura cam bardaktan çay yudumlamanın zevkini yaşayarak da bu ikisini birbirine bağlayabilirsin.. Wink
20ft5j8.jpg

Altınbaş bu fotoğrafa kayıtsız kalmamalı,

kalmamalı yaaaaAngel
(20/12/2014, Saat: 21:45)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çayı tıraşla bağdaştırmak için illa bir şeyleri kıtlatmak gerekmiyor.. Big Grin

@asymptote güzel bir fotoğraf olmuş.
Teşekkürler arkadaşlar, Altınbaş fotojenik çıkmış, yoksa bizde bir numara yok.. Smile
semihus, o çay tabağına ben de hastayım. Onsuz çay içmiyorum.. Wink
(20/12/2014, Saat: 23:57)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler arkadaşlar, Altınbaş fotojenik çıkmış, yoksa bizde bir numara yok.. Smile
semihus, o çay tabağına ben de hastayım. Onsuz çay içmiyorum.. Wink

Vehbi KOÇ'un çok kahvaltısı, bu bardağın yanında simitle olmuşturSleepy

Arko gibi bişey sanırım bizim için Angel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: