Çay Tiryakileri
Arkadaşlar benim favorim de çaykur 42 nolu tirebolu istasyonu çayıdır.bursada sadece 1 kuruyemişçide bulabildim büyük şehirlerde bulma imkanı daha fazla olabilir
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
denemenizi tavsiye ederim 42 noludan daha güzel geldi bize

http://www.caykur.gov.tr/URUNLER/5/1/11/...elik).aspx

pr_01_4309_max.jpg?rev=1415867395
(24/12/2014, Saat: 15:58)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar benim favorim de çaykur 42 nolu tirebolu istasyonu çayıdır.bursada sadece 1 kuruyemişçide bulabildim büyük şehirlerde bulma imkanı daha fazla olabilir

1-2 yıl önce bulmak zordu, şimdi nispeten daha kolay bulunuyor. Çaykur'un dışında birde aynı isimle özel girişim Tirebolu 42 çayı var. O zor bulunuyor. Ben, fırsatım olduğunda onu da tadacağım. Tabi deneyenler varsa yorumlarını bekleriz. Smile

2sbuxzs.jpg
(24/12/2014, Saat: 16:29)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1-2 yıl önce bulmak zordu, şimdi nispeten daha kolay bulunuyor. Çaykur'un dışında birde aynı isimle özel girişim Tirebolu 42 çayı var. O zor bulunuyor. Ben, fırsatım olduğunda onu da tadacağım. Tabi deneyenler varsa yorumlarını bekleriz. Smile

2sbuxzs.jpg

Komşum bu fotodaki çayı 6 aydır içiyorum giresun tirebolu 42. Geçen senede içiyordum çok memnundum bu sene yine aldım ama hiç memnun değilim kalite devamlılığı yok gibi geldi. Şimdi altınbaş ve doğuş karadeniz export ile yoluma devam ediyorumSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Organik Hemşin Çayı denememek için kendimi zor tutuyorum. Denesem biliyorum, devamlı onu içmek zorunda kalacağım, geri dönüşü olmayacak.. Confused
Original-Caykur-Organik-Hemsin-Cayi-400-...83-e55.jpg
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(24/12/2014, Saat: 17:55)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Organik Hemşin Çayı denememek için kendimi zor tutuyorum. Denesem biliyorum, devamlı onu içmek zorunda kalacağım, geri dönüşü olmayacak.. Confused
Original-Caykur-Organik-Hemsin-Cayi-400-...83-e55.jpg

Ben bu çayı içtim yorumum şu kutusu güzel:-)!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(24/12/2014, Saat: 23:37)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu çayı içtim yorumum şu kutusu güzel:-)!

tadı?
(24/12/2014, Saat: 23:51)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tadı?

Zaten yorumumun içimde o'da var:-) tadı güzel olsa tadı güzel derdim yorumda yapardım çok pahalı etmez o kadar para bana göre.

(24/12/2014, Saat: 23:53)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten yorumumun içimde o'da var:-) tadı güzel olsa tadı güzel derdim yorumda yapardım çok pahalı etmez o kadar para bana göre.

Evet; anladım, Smile yorumda aceleci davrandım. Sonradan yorumu düzenliyordum; ama siz cevabı yazmışsınız.Wink
(24/12/2014, Saat: 23:37)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu çayı içtim yorumum şu kutusu güzel:-)!

Kesinlikle katılıyorum. Sadece kutuya para veriyorsunuz kanımca.

Ağzınızı buran bir tat karışımı için aynı miktardaki çaykur filiz ile çaykur çay çiçeğini karıştırıp kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle ikinci bardaktan sonra -dem safhası tamamen gerçekleşmiş oluyor- tadını daha da seveceksiniz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: