İNCELEME : Acca Kappa LiboCedro

Ona reddemeyeceği bir teklif yapacağım!

Don Corleone masasında. Kucağında en sevdiği kedisi. O olmasa emin olun Acca Kappa 1869 LiboCedro olurdu. Nasıl olmasın? İtalya ise İtalya, karizma ise karizma. Üzerine bir de enfes nemlendirme. Kuru ciltli komşular yetişin! Hey sen! Evet,evet,sen. Hani her tıraş sonrası balsam mı, losyon mu sürsem, ''Sürmeden olmuyor.'' diyen sen. Çabuk gel.

İtalya'nın Treviso kasabasında Krüll ailesinin kurmuş olduğu Acca Kappa markası doğal kozmetik ürünleri ile nam salmış bir firma. Maalesef Türk kullanıcılar tarafında fazla bilinmeyen bu marka, ürettikleri çeşitli seriler ile hassas ciltli komşularımızın yüreğine su serpiyor, losyonları ile dansa kaldırdığınız hanımefendilerin akıllarını başından alıyor. Cedir ve misk o geceye damga vuran siz, muhteşem nemli cildiniz ile öpücüklere davetiye çıkartıyorsunuz.

5ZomYZV.jpg

İçerik bilgisini aynen veriyorum. Maalesef daha önceki yazılarımda belirttiğim gibi içerik konusundan hiç anlamam. Anlayan komşularım bilgilendirirse sevinirim.

200 ml. sert plastik kapta gelen bu asilzade kapak altı batch kodu ve kapak içi jelatini ile birlikte geliyor. İlk açan siz olduğunuza emin oluyorsunuz. Açıkcası sunumu beğendiğimi söyleyebilirim. Elbette metal bir kase geleneksel havasını daha çok yansıtabilirdi belki ama bu haliyle de gayet şık.

Yumuşak formda olan bu sabunu çay kaşığı marifetiyle tıraş kaseme aldım. Önceden ılık suda beklettiğim Mühle silvertip fırça ''İşte bu'' dedi buluşunca. Suludan kuruya geçiş yaptığım bu yöntemde şimdiye kadar elde ettiğim en yoğun köpük performansına ulaştım. Bu konuda kesinlikle MdC ile yarışır. Tam bir köpük canavarı.Az miktarla bu kadar köpük kesinlikle beklemiyordum. Enfes.

BVxNr31.jpg

ksqVq9e.jpg

WOnUUJW.jpg

En önemli farkı ise nemlendirme. Tıraş sonrası ürün kullanmanıza kesinlikle gerek yok. Ne losyon, ne balsam. Hatta tıraş sonrası artan sabunu yüze yedirmenizi tavsiye ediyorum. Kayganlık ve koruyuculuk ise kayda değer ölçüde başarılı. Açıkçası yazılı bir olmayan bir kural olarak kayganlığı iyi olan bir sabun kesinlikle nemlendirme konusunda da başarılı oluyor. Gözlemlerim bu yönde.

Bi Marlon Brando değilsiniz belki. Ya da neden olmayasınız? Smile Acca kappa 1869 LiboCedro ile en kötü Michael Corleone Smile

G3d5AcZ.jpg

Not: Görsel devrin temasını yansıtmak adına Vanilla filtre ile çekilmiştir.

Bol köpüklü, keyifli tıraşlar dilerim. Kusurumuz olduysa affola!
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Jessica Bieli başa koymasaydın, 10 dakika once yorum yapabilirdim, yazıya daha baslamadan taktın bizi oraya Smile

Kardesim eline saglık bu guzel inceleme icin. Nemlendirme mevzusu ozellikle ilgili cekti, paylastıgın icin tesekkur ederim.
Tişikkirlir Sipirmin.
Çok güzel bir inceleme olmuş teşekkürler.
inceleme için bin teşekkürler, elinize sağlık, alışveriş listeme ekledim
Bilmediğim bir yerden Abim gelmiş forumda bayram havası Smile
Hayırlı olsun dostum. Ancak bol köpüklü bu sabunda deterjan kullanmışlar. Disodium laureth sulfosuccinate sayesinde bolca köpük elde edilmiş ancak sağlıklı bir katkı değil maalesef.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel bir inceleme eline emeğine sağlık @ahraz üstat...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ellerine sağlık @ahraz Caner üstat 10 numara mütiş inceleme .
Bir MdC yaparmı ıh ıh derim anca doping etkisi ilk başta sizi çok etkiler dopingi bırakınca ... MdC candır bitmesin
@ahraz komşumun özgün diliyle incelemelerini özlemiştik Smile Teşekkür ederiz,üstad.
Guzel bir inceleme olmus, elinize saglik.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME: Son Samuray-Kadı Kızı'nın Kusuru ahraz 38 11,878 20/12/2023, Saat: 19:35
Son Yorum: xontaq
  İnceleme: Ossman Fleuron Tıraş Sabunu marv 5 2,220 01/06/2022, Saat: 15:11
Son Yorum: exselans
  İnceleme: Anos Citrus Tıraş Sabunu marv 25 7,886 24/04/2022, Saat: 23:49
Son Yorum: layken
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 46,969 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  İnceleme: Klar Seifen Sandelholz / Sandawood - Tıraş Sabunu Soner 8 3,605 28/04/2021, Saat: 14:56
Son Yorum: finwe
Thumbs Up Acca Kappa Almond Tıraş Sabunu bleak 11 5,294 14/12/2020, Saat: 23:18
Son Yorum: kral tıraş
  İnceleme : Scheermonnik Sabun finwe 17 5,365 30/10/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: MetsGo
Rainbow Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS KRAL 143 63,641 24/10/2020, Saat: 00:37
Son Yorum: Amokachi
  Çubuk Sabun Sevgi ve İnceleme Topiği FloydianDM 30 24,411 03/09/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: Kacak
  İNCELEME:Finlandiya’dan Abim gelmiş evde bir bayram havası- Uula Tıraş Sabunu ahraz 9 5,043 31/01/2019, Saat: 09:35
Son Yorum: ahraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: