Ekipmanlarınzı küçük çocuklardan nasıl koruyosunuz?
ustura köreltmenizde gerekecek gibi gözüküyor hocam Smile golden dollar öneririm Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
şavet Smile
memleket kurtulana kadar siyah
(06/07/2012, Saat: 13:36)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haftalık kullanmaya çıkardıklarım banyo dolabının en üst rafında dinlenen arkadaşlar ise eşya dolabının tavana yakın bölümünde merdivensiz alınması imkansız hele sandalye tabure vs ile badger fırçanın ucu bile gözükmez Smile Bu arada deneme fırçalar devamlı orda burda sorun yok zaten benim eleman onlara antremanlı alsada bir iki yüzüne süre gider koyar yerine . En cok wee scottı görünce şaşırmış ve beğenmişti onca toroman arasında sevimli küçüçük bir fırça bu benim olsun mu diye hemen zıplamıştı Smile

Ayrıca onunda plastik bir DE aleti var ben tıraş olurken küçük birde fırça veriyorum tastan köpük alıyor falan çok hoşuna gidiyor Smile Normal DE aletleride biraz elinde tutunca bunlar ağırmış deyip kendikini alıyor merak geçince işlem tamam.

Bundan başka çakılarada merak var ama ona verdiğim çakıları bileme yerine körleyip veriyorum Smile En son Falçata istedi kısa bir süre yanımda kullanmak üzere verdim ama komple bitirdim kesici yüzeyi bileme yapıyorum deyip körledim çok hoşuna gitti.. Tabi azıcık kullanınca bu ne ya hiç kesmiyor demeye başladı bende kötü bir alet bu sana başka alırız deyip yok ettim aleti..Çocuk işte herşeyi denemek görmek istiyor hevesini alınca başka bir serüvene başlıyor.. Son zamanlarda lehim ,sıcak silikon vs işlerine girmeye çalışıyor ama bende kıwırıyorum bozuldu falan diye yoksa arabalarını tamir edecekmiş beyefendi Smile

Üstat maşallah, ufaklık da size çekmiş demekki beceriklilik konusunda. Bu yaşta tamirata soyunmuş. Bence övünmelisiniz Smile
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(06/07/2012, Saat: 13:36)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haftalık kullanmaya çıkardıklarım banyo dolabının en üst rafında dinlenen arkadaşlar ise eşya dolabının tavana yakın bölümünde merdivensiz alınması imkansız hele sandalye tabure vs ile badger fırçanın ucu bile gözükmez Smile Bu arada deneme fırçalar devamlı orda burda sorun yok zaten benim eleman onlara antremanlı alsada bir iki yüzüne süre gider koyar yerine . En cok wee scottı görünce şaşırmış ve beğenmişti onca toroman arasında sevimli küçüçük bir fırça bu benim olsun mu diye hemen zıplamıştı Smile

Ayrıca onunda plastik bir DE aleti var ben tıraş olurken küçük birde fırça veriyorum tastan köpük alıyor falan çok hoşuna gidiyor Smile Normal DE aletleride biraz elinde tutunca bunlar ağırmış deyip kendikini alıyor merak geçince işlem tamam.

Bundan başka çakılarada merak var ama ona verdiğim çakıları bileme yerine körleyip veriyorum Smile En son Falçata istedi kısa bir süre yanımda kullanmak üzere verdim ama komple bitirdim kesici yüzeyi bileme yapıyorum deyip körledim çok hoşuna gitti.. Tabi azıcık kullanınca bu ne ya hiç kesmiyor demeye başladı bende kötü bir alet bu sana başka alırız deyip yok ettim aleti..Çocuk işte herşeyi denemek görmek istiyor hevesini alınca başka bir serüvene başlıyor.. Son zamanlarda lehim ,sıcak silikon vs işlerine girmeye çalışıyor ama bende kıwırıyorum bozuldu falan diye yoksa arabalarını tamir edecekmiş beyefendi Smile

ustad tebrik ederim. yolunuz en dogrusu.

asla cocuklardan saklamamak lazım. keskin olan jiletler iyice saklanmalı fırcalar aletler gozetimli olarak verilip hevesini alması beklenmeli. zaten mutlaka kendisinin isini yaramadıgını anladıgında bırakacak ancak ozellikle ilk 6 yasına kadar engellenme ciddi ruh sagligi sorunlarına neden olabilir. guven duygusu, merak duygusu, özerklik istegi engellenmemeli.

tebrik ederim.

benimde oglum var. 3 yasında her sey kutunun icinde evde salonda vitrinlerinde tepesinde merdivenle bile almasına olanak yok.
ancak biraz daha buyuyunce daha farklı yollar bulmak lazım nasıl olur henuz dusunmedim.

kucuk bir not: amca oglumla 8 9 yasındayken babasının tabancasını almıs oynuyorduk silah ates aldı bize bir sey olmadı Allah tan ancak hayatımızın dayagını yedik. Dayak yedik bitti mi? hayır dun gibi hatırlıyorum her fırsatta aramıstık bulamamıstık. Cocukluk boyle bir şey. Cok dikkat edilmeli bizlerin işi biraz daha zor.
Allah korusun,çok temkinli olmak lazım.
Haftalık ayırdıgım jiletler banyo dolabının üst çekmecesinde.oraya ulaşması imkansız.
onları bile alırken dikkatli oluyorum.dört bir tarafımı kontrol ediyorum yerinden alırken ve koyarken.
no children no cry Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
40 50 liraya satılan şifreli küçük para kasaları var.Bunların içinde saklanabilir.
Örnek resim:
jgtyjr.jpg
bu kasaların ağırlıkları kaç kilo civarında acaba
sabitlemeden kullanmak için soruyorumda
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/07/2012, Saat: 20:18)ahmet67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 40 50 liraya satılan şifreli küçük para kasaları var.Bunların içinde saklanabilir.
Örnek resim:
jgtyjr.jpg

Gun gelir sigmaz hocam Smile benimkiler sigmaz mesela suan Smile onun yerine kilitlenebilir bir dolap icine ya da dolabin ustune. Jilete ulasamadiktan sonra aletlere dokunsa da cok zarar veremez pencereden atmadikca Smile benim 3 yasindaki yegenim bir ara eline ne gecse atiyordu pencereden bir gun annemin ojelerini attida asagiya baktigimizda asfalt rengarenk kirilmis siselerden cikan ojelerle doluydu Big Grin
oğluma
fırça
ayna
2 adette tıraş aleti verdim biri plastik biri metal
arasıra köpük yapıyoruz yalandan tıraş oluyor sonra aletlerini kutusuna kaldırıyor

yasaklamak yerine kendiside sahip olsun mazallah ileride kartuş falan gibi kötü alışkanlıkları olurSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jiletleri Kullandıktan Sonra Nasıl Saklıyoruz Tahir 19 7,523 26/04/2021, Saat: 22:26
Son Yorum: onomasticon
  Tıraş bıçakları nasıl köreliyor? Fenotip 4 3,209 13/08/2020, Saat: 02:19
Son Yorum: aliyuksel
  Fırçamın Sapı Koptu, Nasıl Tamir Edeceğim? Hakann 9 5,575 19/02/2020, Saat: 10:11
Son Yorum: Hakann
Question Soru: Jilet üzerindeki sabun kalıntılarını jilete zarar vermeden nasıl çıkarırım? mvorun 19 8,085 06/10/2019, Saat: 19:31
Son Yorum: Sh@dow
  Tıraş Fırçalarının Kıl Tipi Nasıl Anlaşılır? manuple 9 8,359 28/02/2019, Saat: 11:02
Son Yorum: manuple
  Büyük Fırça MI? Küçük Fırça Mı? m.yurtsuz 28 21,573 22/08/2018, Saat: 21:02
Son Yorum: FearOfATG
  Erkekler Eskiden Nasıl Tıraş Oluyorlardı? o9uz 3 2,974 31/01/2018, Saat: 17:08
Son Yorum: dikdik_s
  Boyun Altında Küçük Sakal Kalfa 3 6,150 29/05/2015, Saat: 00:34
Son Yorum: adamentium
  Şu şekil saç traşına verilen isim veya nasıl tarif ederim OldSchool 11 41,332 09/06/2014, Saat: 22:08
Son Yorum: zakharion
  Kirli sakal nasıl "Düzeltirlir" ? flame2013 23 30,077 15/04/2014, Saat: 13:11
Son Yorum: flame2013

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: