Bonherre.com
(06/04/2020, Saat: 22:56)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rekabetçi fiyatlar, ürün gamında çeşitlilik ve ciddi kampanyalar beklerken dağ fare doğurdu. Bildiğin Mühle sitesini buraya taşıyıp üstüne bir iki marka eklemişler sadece. Fiyatlar aynı. Üstelik site açılmadan tükenen ürünler olması da ayrı bir ilginçlik olsa gerek. Anlaşılan artık bu site üzerinden yürüyecekler. Ama çeşitlilik bakımından bir impa ya da razorus gibi olabilmeleri için bin fırın ekmek yemeleri lazım. Beklediğimize değmedi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eleştiri için çok hızlısın komşum .
Cella losyon u bayadır bekliyordum ,
Pinaud un yeni serisi olsa onlardanda alacaktım ama muhtemelen onuda getirirler
Zamanla daha gelişip seçenekler artacaktır , çok kolay olmasa gerek bu yaptıkları iş .
Takdir ve teşekkür ediyorum firmaya .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(06/04/2020, Saat: 23:05)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni üyelik mi oluşturmak gerekiyor? Bonherre öncesinde oluşturduğum üyelik bilgilerini kabul etmiyor.

Evet komşum. Ben öyle giriş yaptım.
Biz bir aydır bu siteyi bekliyoruz komşum. Ne acelesi? Adamlar bu işe yeni de girmiyorlar. Bir algı yaratılıyorsa karşılığı verilmeli. Biraz impa Mustafa beyden ders alsınlar bu konuda. Benim takdir edebileceğim hiç bir şey yok. Size mutluluklar Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Urun gami simdilik hosuma gitti fakat fiyatlar bekledigimin cok ustunde. Site halen cok problemli ve kullanimi nispeten zor.

Sepeti yaptim, tam odemeye gectim sirket faturasi kestiremiyorum. Musteri hizmetleri koymuslar, site daha yeni acildi ama kimseye ulasamiyorum.

Umarim kisa zamanda toparlarlar

ekleme: Mail ile attigim soruma 10 dakikada cevap donduler
Site Beklentinin altında kaldı diyen arkadaşlarımı anlayamıyorum. 55 lira diye 5er 10 ar kartela siparis verdiğimiz jiletler burada 57 lira. Deneme paketleri gelmiş. Yarım saat önce açılmış ve kendi vizyonu ile yenilik katacagina inanmış bir girişimci var arkamızda. Yıllardır işin içindeler. Kendilerini tanımam etmem.

Düne kadar trend topic olan diğer saticinin mağdurları ilk haftada sıraya geçti bakalım bizim paket nasıl gelecek. ? Şayet ezik gelmesi halinde jet hızıyla iade edip bonherreden 10 lira fazla verip alırım.

Hem bizden hem de bizi anlayan biri. Acımasız olmayın destek verin. Zamanla büyüyecektir ürün yelpazesi.
(06/04/2020, Saat: 23:10)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site Beklentinin altında kaldı diyen arkadaşlarımı anlayamıyorum. 55 lira diye 5er 10 ar verdiğimiz jiletler burada 57 lira. Deneme paketleri gelmiş. Yarım saat önce açılmış ve kendi vizyonu ile yenilik katacagina inanmış bir girişimci var arkamızda. Yıllardır işin içindeler. Kendilerini tanımam etmem. Düne kadar trend topic olan diğer saticimizin mağdurları ilk haftada sıraya geçti bakalım bizim paket nasıl gelecek. ? Şayet ezik gelmesi halinde jet hızıyla iade edip bonherreden 10 lira fazla verip alırım. Hem bizden hem de bizi anlayan biri. Acımasız olmayın destek verin. Zamanla büyüyecektir ürün yelpazesi

Ben su an diger saticidan aldigim jiletleri hic teslim almayip, direkt buradan siparis gecmeyi dusunuyorum

En azindan tanidigimiz, bildigimiz bir firma var arkasinda
Az önce aşağıdaki siparişi verdim.
Hayırlı olsun hepimize.
Bon kalitesinin devam edeceğini düşünüyorum. Jilet de sipariş edecektim ama sanırım artık fiyatlar bu bantta dolanacak (kur, enflasyon hariç), kıtlık rantı oluşmayacak.3947d66ec75c9e135d5b99f2dc0d7b92.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/04/2020, Saat: 22:56)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, ben de az önce küçük tutarlı bir jilet siparişi verdim ancak üye olduğum halde indirim işlenmedi, site yetkililerine ilettim durumu. Benimki çok ufak bir miktar olduğu için önemsemedim ancak yüksek tutarlı alım yapacak arkadaşlarımız lütfen alımdan önce kontrol etsinler.

Mail adresinden üyelik işlemini tamamladınız mı?
yaşam bir zevktir
(06/04/2020, Saat: 23:20)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mail adresinden üyelik işlemini tamamladınız mı?

Mail üzerinden gelen linke giderek üyelik işlemi yaptım, yani direkt site üzerinden. Siparişim de işlendi problem olmadan. Başka bir işlem yapmalı mıydım bilmiyorum ancak mailime sipariş onayım dışında herhangi bir yönlendirme gelmedi. Şimdi mail üzerinden geri dönüş yapıp problemle ilgilendiler sağ olsunlar, sevindim.
Öncelikle hayırlı olsun, zaman geçtikçe eksiklikler giderildikçe daha rekabetçi bir site olacağına eminim. Yolunuz açık olsun.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: