Tanışma
Hoş geldiniz komşum. Keyifli tıraşlarınız ve sohbetleriniz olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Komşum hoş geldiniz. Köpüğünüz kıvamlı, jiletiniz keskin olsun
Foruma hoş geldiniz komşum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Doktor komşularımızın artması ayrıca sevindirici.

Başlangıç bütçenizi aşarak Mühle Silvertip Fibre ile başlamanızı özellikle tavsiye ediyorum. Arko sabun illaki kullanılacak. Jilet konusunda seçenek çok, kendinize uygun jileti kısa sürede bulmanızı temenni ederim. Alet olarak R89 veya 42C sizi üzmeyecektir. Tıraş sonrası biraz keyfe keder. Bastırmadan ve iyi bir ön hazırlık ile evde mevcut limon kolonyası bile sizi mutlu edecektir. Ufak tefek kaza kesiklerine karşı bir Alum. Block el altında bulundurun. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(04/06/2020, Saat: 20:32)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öncelikle hoş geldiniz. İnşallah bol keyifli tıraşlarınız olur. İlk başlarda belki garip gelebilir, tıraşın ne keyfi olacak gibi ama inanın zamanla tıraşlarınız; kendinize ayırdığınız özel bir vakit, kendi bakımınıza gösterdiğiniz özen ve hatta bir ritüel havasına bürünüyor.
Yalnız şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, bir kere zehiri aldınız mı bu işin çok da ekonomik olmadığını (kesinlikle tek alet, tek fırça, tek jiletle ve kararlılıkla devam eden komşularımı tenzih ederim) göreceksiniz. En azından bende öyle olmadı Wink bir süre sonra yeni zevkler yeni tatlar istiyor insan ve onu da deneyeyim, buna da bakayım derken ekonomik boyut büyüyor.
Ama asla pişman değilim, inşallah siz de bu işten zevk alır ve bunun insanın kendine verdiği değerin bir göstergesi olduğunun bilinciyle devam edersiniz. Tekrar aramıza hoş geldiniz.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar ve forumlar dilerim. Şu yorumun altına imzamı atabilirim ifadenize sağlık @kacak üstat. Saygılar
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(05/06/2020, Saat: 00:20)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar ve forumlar dilerim. Şu yorumun altına imzamı atabilirim ifadenize sağlık @kacak üstat. Saygılar
Sağolun komşum Wink
Aynı yoldayız.

Hos geldiniz komsum keyifli tiraslar.
Komşum hoşgeldiniz. Harıl harıl TUS çalıştığınız zamanlarda kafanızı dağıtmak için güzel bi hobiniz olacak bundan böyle. Smile Keyifli tıraşlar.
Ustura
(04/06/2020, Saat: 20:13)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz.
Bu dönem foruma başlayan bir çok üyemiz doktor idi.Bir de adayı olması güzel oldu.
BEn de çok yeniyim bu traş olayında emekleme dönemindeyim
Platinium kaplı jilet bir çok kişi tarafından rahatsız edici bulunabiliyor.Ben memnun olan taraftayım.
Bu listeye bir de nacet ekleyebilirsiniz.
Başlangıç için güzel bir set belirlemişiniz.
Deneme yanılma ile zamanla gelişiyor.

Naceti de ekliyorum hemen. Övenler olmuş baya denemek isterim onu da.

(04/06/2020, Saat: 20:32)Kacak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öncelikle hoş geldiniz. İnşallah bol keyifli tıraşlarınız olur. İlk başlarda belki garip gelebilir, tıraşın ne keyfi olacak gibi ama inanın zamanla tıraşlarınız; kendinize ayırdığınız özel bir vakit, kendi bakımınıza gösterdiğiniz özen ve hatta bir ritüel havasına bürünüyor.
Yalnız şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, bir kere zehiri aldınız mı bu işin çok da ekonomik olmadığını (kesinlikle tek alet, tek fırça, tek jiletle ve kararlılıkla devam eden komşularımı tenzih ederim) göreceksiniz. En azından bende öyle olmadı Wink bir süre sonra yeni zevkler yeni tatlar istiyor insan ve onu da deneyeyim, buna da bakayım derken ekonomik boyut büyüyor.
Ama asla pişman değilim, inşallah siz de bu işten zevk alır ve bunun insanın kendine verdiği değerin bir göstergesi olduğunun bilinciyle devam edersiniz. Tekrar aramıza hoş geldiniz.

Ben de biraz çabuk sıkılan biriyim ama esas tıraş aletlerimi aldığımda en azından o tarafa bir daha yatırım yapmayı çok düşünmüyorum. Sabun ve kremler için aynı şeyleri söylemeyeceğim ama orası dipsiz kuyu gibi Smile

(04/06/2020, Saat: 20:42)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Wilkinson tıraş aletine muhalefet şerhi koymakla beraber güzel ekipman şecimi. Keyifli sohbetler ve tıraşlar dilerim.

Sebebi nedir acaba merak ettim (Gerçi bu konuda uzun uzun tartışmalar dönmüş forumda)? Plastik olması benim de çok hoşuma gitmedi ama başlangıç için çoğu kişinin önermesi ve de ucuz olması sebebiyle denemek istedim.

(04/06/2020, Saat: 21:03)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum,keyifli tıraşlarınız olsun.Yaşımız itibari ile erken keşfetmemiz büyük bir nimet,alet ve ekipman konusunda başlangıç için güzel set,ilerleyen süreçte daha ileri bir set oluşturursunuz.Zaten içine girdiğiniz zaman kolay kolay sabit kalamıyorsunuz(bende sabit kalamayanlar içerisindeyim).Kesin bu alet demek yerine bolca denemenizi tavsiye ederim sadece r89 ve r41 olarak düşünmeyin,yelpaze baya geniş tercihler her an değişebiliyor Smile

Yelpaze çok ama çok geniş gerçekten. Aslında şu an hepsi hakkında çok fazla bilgim olmasa da aklımda birçok başka model de var. Dediğim gibi zaman ne gösterir bilemiyorum tabi ama tıraş aletlerine çok fazla yatırım yapmak yerine; sabunlara, kremlere, tıraş sonrası ürünlere yönelicem gibi hissediyorum.

(05/06/2020, Saat: 00:09)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlangıç bütçenizi aşarak Mühle Silvertip Fibre ile başlamanızı özellikle tavsiye ediyorum. Arko sabun illaki kullanılacak. Jilet konusunda seçenek çok, kendinize uygun jileti kısa sürede bulmanızı temenni ederim. Alet olarak R89 veya 42C sizi üzmeyecektir. Tıraş sonrası biraz keyfe keder. Bastırmadan ve iyi bir ön hazırlık ile evde mevcut limon kolonyası bile sizi mutlu edecektir. Ufak tefek kaza kesiklerine karşı bir Alum. Block el altında bulundurun. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlarınız olsun.

Siz dedikten sonra baktım ancak gerçekten benim için çok pahalı şu an. Mühle'nin sitesinden baktığımda en ucuz silvertip 280₺ idi. Bundan sonraki durak olarak Yaqi'nin sentetiklerinden birini düşünüyorum, fiyat/performans olarak çok övülmesinden dolayı. Ama ileride istediğim ürünlerden biri gerçekten silvertip fırçalar.
Hoşgeldiniz komşum .
Aramıza hosgeldiniz. Forumumuzda hos sohbetleriniz, zevlki tıraslarınız olsun.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,569 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,468 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,036 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,509 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog