Ağır abilerin zayıflama konusu
(02/08/2013, Saat: 01:13)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/08/2013, Saat: 11:05)fidelio1969 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sn asymptote... budur..

gerçekten de az yemek; sigarayı bırakmaktan daha zor. yine de olabilir,başarılabilir. hem spor,hem az yemek olursa daha sağlıklı olur. üstelik vücuttaki deformasyon görüntüsünün ortaya çıkma riski de böylece ortadan kalkar

En temel zevlkerden biri, belki farkında değiliz.

Bu damak tadı yok mu, gurmeyim ya onun tadına bak, sabunun tadına bak Big Grin her şeyi tadıyla bilirim. okulda kokulu kalem, silginin tadına bakardım, Big Grin son 3 yılda 40 kilo aldıran o damak tadı. Gittiğim her yerde o bölgenin mutlaka yöresel yemeği yenecek, bir köy de olsa bazlaması, hırtlağı, gırtlağı yenecek, kilolar bana kalacak..

Yememek mesele değil. Az yemek insanı deli ediyor. İki tur atsak karnımız doyacak, en tatlı terinde kalkacak babayiğit var mı bilmem Big Grin
Yeme içgüdüsü anne karnında başlıyor,sigara öğrenilen bir alışkanlık.

Yemek yemeyi sevmek biraz da mutsuzluğun tesellisi olsa gerek Idea

www.yeniresim.com_-_izgi_Kahramanlar_-_T...-_Tazz.jpg

(02/08/2013, Saat: 01:41)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/08/2013, Saat: 01:13)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/08/2013, Saat: 11:05)fidelio1969 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sn asymptote... budur..

gerçekten de az yemek; sigarayı bırakmaktan daha zor. yine de olabilir,başarılabilir. hem spor,hem az yemek olursa daha sağlıklı olur. üstelik vücuttaki deformasyon görüntüsünün ortaya çıkma riski de böylece ortadan kalkar

En temel zevlkerden biri, belki farkında değiliz.

Bu damak tadı yok mu, gurmeyim ya onun tadına bak, sabunun tadına bak Big Grin her şeyi tadıyla bilirim. okulda kokulu kalem, silginin tadına bakardım, Big Grin son 3 yılda 40 kilo aldıran o damak tadı. Gittiğim her yerde o bölgenin mutlaka yöresel yemeği yenecek, bir köy de olsa bazlaması, hırtlağı, gırtlağı yenecek, kilolar bana kalacak..

Yememek mesele değil. Az yemek insanı deli ediyor. İki tur atsak karnımız doyacak, en tatlı terinde kalkacak babayiğit var mı bilmem Big Grin
Obezite dünyada aşırı şekilde artıyor bilmeyen yok, ülkemizde de aynı. İnsanlarda genel bir mutsuzluk havası nedense.

Şahsen Maneviyatımız zayıflıyor, maddiyat onu karşılamıyor, damak tadı, ev, para, lüks hiç biri iç boşluğu karşılamıyor üstadım.

Özellikle son zamanlarda kadınlar, kocalarından kaçıp başka evli erkeklerle birlikte olma eğilimi ile boşanmalara sebebiyet veriyorlar. Bu davaların sayısı hiç de az değil. Mutsuzluk sebep.Aradığı mutluluğu, Onda da bulamıyor. Diğerinde de.

Mutluluk izafi, relatif. Ama yemek her yerde, gıda sektörü ve sağlık sektörü asla bitmez.. Yer yer hastaneye, eczaneye. Maalesef..

Çok kapsamlı düşünüp, çok basit yazdığıma da sinir oluyorum ayrıca. Üşendiğimden kısa kesiyorum bazen kendi yazdığımı bile anlamıyorum Big Grin kusura bakmayın..
Sürekli kontrol ve mücadele halinde olmak lazım.Yeme alışkanlığı,içgüdüsü çok kuvvetli.

Çok kapsamlı düşüncelerinizi
Beyin fırtınası/tıraş dışına konu olarak bekleriz
Böyle hazır konulara yazmak kolay
İddia ediyorum,geçen yazdığınız ''burçlar'' konusu gibi her gün bir konu açamazsınız.
Cevaplar buraya yazılacak Smile

(02/08/2013, Saat: 02:06)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Obezite dünyada aşırı şekilde artıyor bilmeyen yok, ülkemizde de aynı. İnsanlarda genel bir mutsuzluk havası nedense.

Şahsen Maneviyatımız zayıflıyor, maddiyat onu karşılamıyor, damak tadı, ev, para, lüks hiç biri iç boşluğu karşılamıyor üstadım.

Özellikle son zamanlarda kadınlar, kocalarından kaçıp başka evli erkeklerle birlikte olma eğilimi ile boşanmalara sebebiyet veriyorlar. Bu davaların sayısı hiç de az değil. Mutsuzluk sebep.Aradığı mutluluğu, Onda da bulamıyor. Diğerinde de.

Mutluluk izafi, relatif. Ama yemek her yerde, gıda sektörü ve sağlık sektörü asla bitmez.. Yer yer hastaneye, eczaneye. Maalesef..

Çok kapsamlı düşünüp, çok basit yazdığıma da sinir oluyorum ayrıca. Üşendiğimden kısa kesiyorum bazen kendi yazdığımı bile anlamıyorum Big Grin kusura bakmayın..
Big Grin
vhrjna.jpg
İştah deriz, manevi iş. Mutsuzluk deriz çikolata yeriz, manevi dürtü. Her maddi şeyin hemen öncesinde manevi bir dürtü söz konusu. Bir iş yapacak oluruz planlama al sana manevi iş. Maneviyat demişken;

Açıcam din konusunu Türkiye sallanıcak Big Grin
Aslında doğru söylemişim. Eğer yeme isteğini yani işin manevi yani dürtüsel kısmını kontrol edebilirsek, maddiyata hakim olabiliriz.. Hmm bu iyiymiş..

Bunu ben düşüneyim bir Smile
Egzersiz ve koşu bandından uzak kaldığım zamanlar.Aksatmadan crunch yaparım.Evde canınız sıkılıp can sıkıntısından bir şeyler atıştırmak isterseniz en az 50 crunch yapmayı kendinize şart koşun,iştahınız zamanla kaçar.

Belinde fıtık olanlar yada belini zorlamak istemeyenler ayaklarını bir koltuk yada yükseltinin üzerine atıp 90 derece dizleri ile karın açısı olacak şekilde boyunlarını zorlamadan kısa hareketlerle yapabilirler.

Karın kaslarının kısalmasını sağlayan bir egzersizdir.Mekik hareketinin tersine kısa hareketler ve sürekli sıkıştırmayı hedefleyen bir egzersizdir.

crunches.jpg
Abs-Workout-Correct-Crunch.gif
bicycle-crunches-henry-cavill-workout-08112011.jpg
abs6.jpg
side-ab-crunch.gif
oblique-crunch.jpg
crunches_abdos_diet_plans_menus.png
crunches.jpg
Reverse-Crunch.jpg
(02/08/2013, Saat: 02:33)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında doğru söylemişim. Eğer yeme isteğini yani işin manevi yani dürtüsel kısmını kontrol edebilirsek, maddiyata hakim olabiliriz.. Hmm bu iyiymiş..

Bunu ben düşüneyim bir Smile

benım amelıyatla beynımı aldırmam lazım bu sekılde ıstıfade edebılmek adına Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
p90 > p90m > p90x

p90 ile başlıyorsunuz 90 gün sonra p90m ye geçiyorsunuz ardından p90x e geçiyorsunuz
P90x çok zordur o yüzden ilk önce ondan başlamayın. P90 dan başlayın zaten fit hale geleceksiniz

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,116 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: