Ağır abilerin zayıflama konusu
P90 süper birşey, ama bir gün dahi ara vermemek lazım program haricinde. 30-35 gün devam ettim, araya bayram girdi, program iptal Smile ama adamı pelte gibi ediyor ilk başta, sonra çok hoş. Hele o 100 mekikten sonraki kasları gerdirmesi yokmu, en çok onu özledim.

(22/09/2013, Saat: 21:00)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: p90 > p90m > p90x

p90 ile başlıyorsunuz 90 gün sonra p90m ye geçiyorsunuz ardından p90x e geçiyorsunuz
P90x çok zordur o yüzden ilk önce ondan başlamayın. P90 dan başlayın zaten fit hale geleceksiniz
www.BarbarosRazors.com

p90xle baslamayı denedıgımde ruhumu teslım edıyordum
yoga x bolumunu yapamıyorum
agırlıgımı tasıyacak bır barfıksım yok
benım durumda kotu Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(22/09/2013, Saat: 23:49)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P90 süper birşey, ama bir gün dahi ara vermemek lazım program haricinde. 30-35 gün devam ettim, araya bayram girdi, program iptal Smile ama adamı pelte gibi ediyor ilk başta, sonra çok hoş. Hele o 100 mekikten sonraki kasları gerdirmesi yokmu, en çok onu özledim.

Bahsettiğiniz bu egzersizleri her günmü yapmak gerekiyor araya boş gün sıkıştırılsa daha sağlıklı olmazmı.
Benim gibi başlamayı düşünüp 40 yaşı aşmış kişilere başlangıç için ağır gelmesin sakın Smile bir alıştırma süreci yokmudur bu işin.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(23/09/2013, Saat: 00:36)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: p90xle baslamayı denedıgımde ruhumu teslım edıyordum
yoga x bolumunu yapamıyorum
agırlıgımı tasıyacak bır barfıksım yok
benım durumda kotu Sad
hocam yapabildiğin kadar yap zaten senin amacın kilo vermek sadece oradaki kardio programlarını yapsan bile kilo verirsin
Bendede barfiks yoktu yapmıyorudm Big Grin yoga moga bizi bozar onuda yapamam Big Grin
(23/09/2013, Saat: 00:57)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/09/2013, Saat: 23:49)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P90 süper birşey, ama bir gün dahi ara vermemek lazım program haricinde. 30-35 gün devam ettim, araya bayram girdi, program iptal Smile ama adamı pelte gibi ediyor ilk başta, sonra çok hoş. Hele o 100 mekikten sonraki kasları gerdirmesi yokmu, en çok onu özledim.

Bahsettiğiniz bu egzersizleri her günmü yapmak gerekiyor araya boş gün sıkıştırılsa daha sağlıklı olmazmı.
Benim gibi başlamayı düşünüp 40 yaşı aşmış kişilere başlangıç için ağır gelmesin sakın Smile bir alıştırma süreci yokmudur bu işin.

Üstadım haftada bir gün dinlenmesi var. Benim bahsettiğim ara vermekten kasıt. Programı bir kaç gün takip etmezseniz sonra başlayamıyorsunuz. Ha bugün ha yarın derken günler geçiyor Big Grin Tabiiki irade meselesi ayrıca.. Program çok yorucu gelirse azaltabilirsiniz, her hareket yanlış hatırlamıyorsam 3 tekrarlı, zor gelirse 2 tekrar yapın oda yorarsa bir tekrar yapın.

Program şu şekilde:
2py5esi.png

Sweat 1-2 (40.40'ta başlayan gerdirme kısmı en sevdiğim yer Smile)

Sculpt 1-2

www.BarbarosRazors.com

beyler 4 kg verdim çok mutluyum göbek içeri doğru yol almaya başladıBig Grin
Okuldan bir arkadaşım bu p90 ile felaket kilo verdi, forma girdi, manken kıvamına geldi. 1,5-2 yıldır yapıyor sanırım. Ben de çalıştım bir süre ama evde zor oluyor, sıkıyor. Spor salonunu tercih ediyorum hem sosyalleşme oluyor.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Evet evde baya zor oluyor P90 ama vidyoları izleyerek yaparken insan yanlız hissetmiyor kendini Smile ben yakın zamanda tekrar başlayacağım, vücudumdaki hamlığın geçmesini beklemekteyim.
www.BarbarosRazors.com

Ben tam 8 kilo verdim bir ayda sporsuz diyetsiz sağlıksız beslenerekBig Grin Nasıl oldu derseniz sporu bırakınca verdim.

P90'a gelince haftada 6 gün spor hem de 3 günü karın odaklı Mr olimpia'ya hazırlananlar bu kadar antreman yapmıyor. Smile Gerek yok Amerika'yı yeniden keşfetmeye kozmetik programlar bunlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,127 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: