Ağır abilerin zayıflama konusu
Belli bir spor geçmisiniz yoksa kilo vermek için bu kadar yüklenmeyin derim b; onun yerine telefona sworkit gibi basit gym app leri yukleyip her gun 15-20 dakika basit antreman, saglıklı beslenme ve mumkunse gunluk bir adım sayısı belirleyip onu tamamlayın.
(21/01/2014, Saat: 14:02)Kaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belli bir spor geçmisiniz yoksa kilo vermek için bu kadar yüklenmeyin derim b; onun yerine telefona sworkit gibi basit gym app leri yukleyip her gun 15-20 dakika basit antreman, saglıklı beslenme ve mumkunse gunluk bir adım sayısı belirleyip onu tamamlayın.

Çok zor be Kaan, eski boksörüm Konya emniyet müdürlüğünde dövüştüm. Ne yaparsan yap bilinçaltını etkileyip önce beslenme alışkanlıkları değişmediği sürece mümkün değil kilo vermek.
@mornetto abi kendimizi kaldırmaya lütfen. Bütün gece şırdandan mangaldan bahsettik. Şimdi de zayıflama telkini. Smile
Every farewell is a new beginning.
Boy 183 cm kilo 101.yas 25 meslek memur. Kilo almasam yeter.
(21/01/2014, Saat: 14:06)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mornetto abi kendimizi kaldırmaya lütfen. Bütün gece şırdandan mangaldan bahsettik. Şimdi de zayıflama telkini. Smile

Big GrinTongue

Bu ne perhiz, bu ne şırdan.. Ama yemedik yaw daha yılda bi kaç gün kaçamak olsun be artıgın, ölelim mi Big Grin
Abi o senin dediğin kaçamak değil bildiğin akaryakıt kaçakçılığı gibi bir şey oluyor. Smile
bil bakalım burdaki varil ve tanker kim. Big Grin

Şırdaaaaaan.
Big GrinTongueAngelBlush

Bu telkin yoluyla kendim kendime artıgın şırdan zehir, oğlum bak git ! filan doldurucam zihnimi, sonra mideyi, hiç kaçarı yok.. Tongue
Abi sen gel şıradanlar benden. Mekanı kapatıcam sana.
Smile Big Grin Big Grin
İkimizi gören, ayak seslerimizi duyan müşteriler zaten mekanı boşaltır reis Big Grin Ayriyeten para ödemeyelim Tongue

Yahu şu telkin işi sakat galiba, düşünüyorum da bilinçaltı-üstü şırdanla, kelle paça beyin, işkembe filan bunlarla dolu Confused
ilk önce bilinç altını boşaltmak mideyi doldurmak lazım. Smile Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,130 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: