Ağır abilerin zayıflama konusu
(01/07/2015, Saat: 00:50)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yemekten 15 dakika önce sıvı tüketimini bırakmak ve sonrasında bir saat bir sey içmemek ilk başta zor geliyor ama çok ise yarıyor ben bir hafta zorlandım sonra alıştım  sağlık açısından da önemli, akşam yemeklerini geç yememek ve az yemek bende hızlı kilo verdiriyor gerçi 30 yaş altı metobolizma hızlı çalıştığından kill vermek daha kolay 30 üstü dikkat etmek gerekiyorb

dünyanın olduğu gibi insanlarında 3/4 ´ü su . Su kısıtlaması mantıklı gelmedi .
Sadece yemek öncesi, sırası ve bir saat sonrası, diğer zamanlar istediğiniz kadar bol bol içebilirsiniz. Migde asidi seyreliyir sinidirilmeden gönderiliyor migdeden

Bir de migde alt tarafını sıkıştırarak ogutme tarzı bir sey yapıyormuş su içinde gıdalar su üstüne çıkıyor migde kendi kendini sıkıştırıyor
(01/07/2015, Saat: 01:34)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece yemek öncesi, sırası ve bir saat sonrası, diğer zamanlar istediğiniz kadar bol bol içebilirsiniz. Migde asidi seyreliyir sinidirilmeden gönderiliyor migdeden

Bir de migde alt tarafını sıkıştırarak ogutme tarzı bir sey yapıyormuş su içinde gıdalar su üstüne çıkıyor migde kendi kendini sıkıştırıyor

Anladım . Yaklaşık 28 yıl önce ilk mide kanamasını geçirmiştim . O gün bu gün düzgün çalışmaz mide bende Sad Bende çalışmaz o formül ...
Migdenizi korumak adına iyi bir yöntem
Spor yada günlük yürüyüşler yaparak ve yemek porsiyonları abartmayarak ideal kiloya ulaşılacağını ve o şekilde korunacağını düşünüyorum. Yemekten önce 15 dakika ve sonrasında 1 saat su içilmemesi gerektiğini bende okumuştum.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
abiler
Yaş 27 boy 1,86 kilo şuan 110. ama yapıdan dolayı çokta tombalak durmadım hiç. omuzlar kollar gögüs geniştir biraz bu çocuk zayıflıktan ölcek dendiği zaman 87 kiloydumBig Grin şuan 110 um ama tek bölgeye kilo almadığım için herhalde şanslıyım ki bir takım giydiğimde üçgen gibi duruyor yani vücutBig Grin kilo almaya başladığım ve aldığım dönemde herkes body yaptığımı düşündü hep. her takım elbise almaya gittiğimde kesin bir satıcı arkadaştan abi kaç yılda bu vucüdu yaptım söylemi duydum ki hayatımda hiç spor yapmadımBig Grin amaaa gelgelelim kazın ayağı öyle değil özellikle evlendikten sonra göbek çıkmaya başladı ve tatile gideceğimiz arkadaş biraz göbeğimle ilgili esprinin dibini vurunca hırs yaptım ama daha yeni yani dün akşam hırs yaptımBig Grin 1 ay içinde 8-10 kilo atmam lazım. deneyeceğizBig Grin
(01/07/2015, Saat: 11:05)mirzacem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abiler
Yaş 27 boy 1,86 kilo şuan 110. ama yapıdan dolayı çokta tombalak durmadım hiç. omuzlar kollar gögüs geniştir biraz bu çocuk zayıflıktan ölcek dendiği zaman 87 kiloydumBig Grin şuan 110 um ama tek bölgeye kilo almadığım için herhalde şanslıyım ki bir takım giydiğimde üçgen gibi duruyor yani vücutBig Grin kilo almaya başladığım ve aldığım dönemde herkes body yaptığımı düşündü hep. her takım elbise almaya gittiğimde kesin bir satıcı arkadaştan abi kaç yılda bu vucüdu yaptım söylemi duydum ki hayatımda hiç spor yapmadımBig Grin amaaa gelgelelim kazın ayağı öyle değil özellikle evlendikten sonra göbek çıkmaya başladı ve tatile gideceğimiz arkadaş biraz göbeğimle ilgili esprinin dibini vurunca hırs yaptım ama daha yeni yani dün akşam hırs yaptımBig Grin 1 ay içinde 8-10 kilo atmam lazım. deneyeceğizBig Grin

SmileSmile Komşum dikkat edin! o kadar kilo vereceğim derken bu sıcaklar da kendinizi yormayın. Yapılan en büyük yanlış hızlı kilo verme çabası,kaldı ki hızlı kilo kaybı aynı oranda hızlı kilo alımı ile doğru orantılıdır. Ne kadar yavaş ve dengeli kilo verirseniz hem kalbiniz hemde sağlığınız için önemli. Sosyal medya da yazılan günlük haberler çok yanıltıcı. İnsanların zaaflarıyla ve duygularıyla oynuyorlar...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(01/07/2015, Saat: 11:05)mirzacem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abiler
Yaş 27 boy 1,86 kilo şuan 110. ama yapıdan dolayı çokta tombalak durmadım hiç. omuzlar kollar gögüs geniştir biraz bu çocuk zayıflıktan ölcek dendiği zaman 87 kiloydumBig Grin şuan 110 um ama tek bölgeye kilo almadığım için herhalde şanslıyım ki bir takım giydiğimde üçgen gibi duruyor yani vücutBig Grin kilo  almaya başladığım ve aldığım dönemde herkes body yaptığımı düşündü hep. her takım elbise almaya gittiğimde kesin bir satıcı arkadaştan abi kaç yılda bu vucüdu yaptım söylemi duydum ki hayatımda hiç spor yapmadımBig Grin amaaa gelgelelim kazın ayağı öyle değil özellikle evlendikten sonra göbek çıkmaya başladı ve tatile gideceğimiz arkadaş biraz göbeğimle ilgili esprinin dibini vurunca hırs yaptım ama daha yeni yani dün akşam hırs yaptımBig Grin 1 ay içinde 8-10 kilo atmam lazım. deneyeceğizBig Grin

Komşum 47 yaşındayım kilo aldığım dönemler oldu verdiğim dönemler oldu, ama ne aldıysam göbeğe gitti, incecik bacaklar, kollar bir koca göbekle dolaştım... Senin söylediklerini söylemek için neler vermezdim, senin nezdinde buradan tüm komşulara duyuruyorum böyle her yerimi kilo alıyorum falan diyen olursa , acımam fena döverim haberiniz olsun... Nedir bu yaa Tongue
(01/07/2015, Saat: 12:21)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum 47 yaşındayım kilo aldığım dönemler oldu verdiğim dönemler oldu, ama ne aldıysam göbeğe gitti, incecik bacaklar, kollar bir koca göbekle dolaştım... Senin söylediklerini söylemek için neler vermezdim, senin nezdinde buradan tüm komşulara duyuruyorum böyle her yerimi kilo alıyorum falan diyen olursa , acımam fena döverim haberiniz olsun... Nedir bu yaa Tongue

valla durum oBig Grin ama artık kurtarıcı olarak görmek istemiyorum bi dövün valla olurBig Grin

hızlı kilo verme niyetim yok hani onun içinde çabam yok o işin esprisi tabi ama ayakkabımı bağlarken göbeğimin sıkışıp acımasını istemiyorum artıkBig Grin
Yani saçma bir durumumda var evet kilo aldım alıyorum ama pantolon bedenim hep aynıBig Grin ceketlerim oluyor hafif bir kasma ile gömleklerde bir sıkıntım var o da dar kesim almama bağlıyorum. herhalde kilonun en büyük etkisi dar kesimden normal kesime geçmiş olmam olduBig Grin

Verelim ya bütün kilolarımızı verelim ben de istiyorum belime sarılan yeğenimin arkadan ellerinin kavuşmasını Big Grin
Glisemik indeks diyetlerini herkese tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kargo konusu genel (indirim, kod, bilgi) mustbe 9 4,128 18/11/2019, Saat: 14:00
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: