RazoRock 400 - musluk sapi...
Çok güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık. İyi günlerde kullanın Smile
Keyifli ve güzel bir inceleme olmuş. İyi günlerde kullanın komşum. Alma fikri vardı aklımda ancak geç kaldım Smile
@İsmetaltan ismet abi keyifli tıraşların olsun, güzel bir inceleme yazısı eline sağlık
@Sh@dow hocam sagolasin,
@kirmizibalik hocam yolda geliyo rezervenizi yaptirin harika firca,
@00serkan4300 sagolasin, daha iyileri hepinizin olsun.
İsmet hocam cok guzel inceleme olmus. Tavsiyeleri dikkate alarak ilk partideki son fircayi paketlettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(09/06/2020, Saat: 18:05)Gkarinca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İsmet hocam cok guzel inceleme olmus. Tavsiyeleri dikkate alarak ilk partideki son fircayi paketlettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iyi gunlerde kullanin bu fircaya sahipntanidiklarim hep memnun, umarim begenerek keyifle kullanirsiniz.
Elinize sağlık güzel inceleme. Takip ettiğim bir tıraş fırçası. Sentetik fırçalar arasında en iyisi galiba.
(02/08/2020, Saat: 17:44)Fatih23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık güzel inceleme. Takip ettiğim bir tıraş fırçası.  Sentetik fırçalar arasında en iyisi galiba.

Bende uzun sure takip ettim ama aniden satin aldim.

En iyi demek tam dogru olmaz ama fiyat performans orani en yukseklerinden diyebiliriz hocam.
@İsmetaltan komşum bu ne emektir, eline koluna sağlık. Çok faydalı paylaşım.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(03/08/2020, Saat: 02:25)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan komşum bu ne emektir, eline koluna sağlık. Çok faydalı paylaşım.
Sag ol hocam, keyifle karaladim, abilerimizin ne incelemeleri var benimkinin esamesi okunmaz. Smile

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 19,053 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: