Tanışma / Alet Önerisi
Öncelikle merhaba pandemi sürecinde evde ve internet te daha fazla vakit geçirirken forumla karşılaştım.Epey bi forumdaki konuları okuduktan sonra bir rimei alet ,fırça , arko sabun ile geleneksel tıraşa adım atmış oldum.Yaklaşık bir aya yakındır bu şekil tıraş oluyorum ve çok memnunum.

Şimdi niyetim daha kaliteli bir alet almak.Orta sıklıkta/sertlikte sakallarım var ve rimei nin agresifliğinden memnunum.İki konuda bilgi almak istiyorum.

a- Razarock Game Changer ve Ej 3one6 bunların agresifliği rimei ye göre nasıldır

b-Rimei nin agresifliği ne yakın veya bir tık üstü alet önerebilirmisiniz.
Hoş geldiniz komşum.
Hoş geldiniz komşum , keyifli tıraşlar
Hosgeldiniz komşum. Keyifli tıraşlar.
(14/06/2020, Saat: 15:39)crsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle  merhaba pandemi sürecinde evde ve internet te daha fazla vakit geçirirken forumla karşılaştım.Epey bi forumdaki konuları okuduktan sonra bir rimei alet ,fırça , arko sabun ile geleneksel tıraşa adım atmış oldum.Yaklaşık bir aya yakındır bu şekil tıraş oluyorum ve çok memnunum.

Şimdi niyetim daha kaliteli bir alet almak.Orta sıklıkta/sertlikte sakallarım var ve rimei nin agresifliğinden memnunum.İki konuda bilgi almak istiyorum.

a- Razarock Game Changer ve Ej 3one6 bunların agresifliği rimei ye göre nasıldır

b-Rimei nin agresifliği ne yakın veya bir tık üstü alet önerebilirmisiniz.

Hocam hosgediniz, keyifli sihhatli tiraslariniz daim olsun.
Hoş geldiniz komşum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Bir süre ayarlı bir alet deneyebilirsiniz.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Hoş geldiniz. Rimei den sonra daha ılımlı kesimi olan Gilette Slim Twist ve ayarlı Black Beauty kullandığımdan dolayı ayarlı bir alet önerebilirim. İstediğiniz agresiflik derecesini bulacağınıza inanıyorum.
Hoşgeldiniz
Bende ilk başladığımda çok kısa bir süre rimei kullandım sonra merkur progress alınca rimeiyi yok etmiştim fakat kısa süre sonra merkur 1904 42c ye geçtim ve başka birşey kullanmıyorum rimei den mild fakat daha temiz kesim yapıyor tabi benim görüşüm.
Öncelikle Hoşgeldiniz.
Bende geleneksel tıraşa rimei ile başlamıştım bana ilk etapta agresifliği fazla gelmişti sonra 34c ve ed89 adlım bu makineleriin ikiside güzel ama bir sonraki için insan çabuk arayışa geçiyor en son alıdğım alet Rockwell 6c istediğim herşeyi barındırıyor 3 farklı çift taraflı plate ile 6 farklı opsiyon sunuyor ve agresif olan 5 ve 6 nolu plate ler için çok kaliteli ve güvenli tıtraşlar sunuyor veya hergün olunacak tıraşlarda 3 nolu plate in ideal olduğunu düşünüyorum. Benim kanım 6c nin ilk makien olarak sizin için en iyisi olacağı bi araştırmanızı tavsiye ederim.
Hoşgeldiniz komşum keyifli forumlar dilerim.

Game changer ve Merkur Team 42c ( 34c yada G ) önerebilirim .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,505 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,431 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,016 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,480 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,483 25/04/2021, Saat: 12:38
Son Yorum: artan09