ilginc bir kartuslu
bugun gezinirken cok hos bir alete rastgeldim. 5*4cm ahsap kutusunda 3 parcali altin rengi bir alet. ustelik cok iyi durumda. sap iki parca baklava desenli sapin capi 3mm. kafa tek parca bu parcaya surgulu iki bicakli kartus takiliyor. tam travel tipi narin bir alet marka yok. benzer bir tane kutusuz tek parcali gordum siyah parlak renkli onun markasi talon gibi birseydi. kartusu bulunmaz diye almadim.
(17/07/2012, Saat: 19:37)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugun gezinirken cok hos bir alete rastgeldim. 5*4cm ahsap kutusunda 3 parcali altin rengi bir alet. ustelik cok iyi durumda. sap iki parca baklava desenli sapin capi 3mm. kafa tek parca bu parcaya surgulu iki bicakli kartus takiliyor. tam travel tipi narin bir alet marka yok. benzer bir tane kutusuz tek parcali gordum siyah parlak renkli onun markasi talon gibi birseydi. kartusu bulunmaz diye almadim.

Keşke alsaydınız, en kötü içinizdeki 'Kartuşcu Üye' bana satardınız.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(17/07/2012, Saat: 19:43)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/07/2012, Saat: 19:37)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugun gezinirken cok hos bir alete rastgeldim. 5*4cm ahsap kutusunda 3 parcali altin rengi bir alet. ustelik cok iyi durumda. sap iki parca baklava desenli sapin capi 3mm. kafa tek parca bu parcaya surgulu iki bicakli kartus takiliyor. tam travel tipi narin bir alet marka yok. benzer bir tane kutusuz tek parcali gordum siyah parlak renkli onun markasi talon gibi birseydi. kartusu bulunmaz diye almadim.

hala alabilirim hemen cevaplarsan. hatta gillette single ring ve flying eagle da alabilirim.
ya da garantee marka made in israel fircada var domuz kili sifir.
ayni yerde icinde rodium yazan bir kutu ve kutunun icinde iki adet metal jilet kutusu da vardi ama aleti kutusuz almis birisi. yazik oldu yani.
(17/07/2012, Saat: 19:57)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/07/2012, Saat: 19:43)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hala alabilirim hemen cevaplarsan. hatta gillette single ring ve flying eagle da alabilirim.
ya da garantee marka made in israel fircada var domuz kili sifir.

Alırsanız sevinirim.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
tamam hatta yarin aksam gibi ankara eimesgut optimum da elden verebilirim musait olursan.
bu yer kadıköyde miydi Smile
(17/07/2012, Saat: 20:12)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu yer kadıköyde miydi Smile

evet caferaga cami yani elektronik eskici.
(17/07/2012, Saat: 20:13)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/07/2012, Saat: 20:12)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu yer kadıköyde miydi Smile

o taşı almayı çok düşündüm ama taştan anlamadığım için ve o "adam" ile pazarlık yapılmadığı için muhatap bile olmamıştım. Ondan swing marka aleti almıştım. Hayatımda tanıdığım en tok satıcı
(17/07/2012, Saat: 20:16)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/07/2012, Saat: 20:13)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

o taşı almayı çok düşündüm ama taştan anlamadığım için ve o "adam" ile pazarlık yapılmadığı için muhatap bile olmamıştım. Ondan swing marka aleti almıştım. Hayatımda tanıdığım en tok satıcı
tasin gercek fiyati 100 liradan fazla oldugu icin pazarlik yapmadim bile. zaten tas cok iyi bir tasSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: