Demirin tuncuna, insanın...
Bu forumda profilini açıp tüm konularını gör ü tıklayıp rasgele okuduğum bir kaç isimden biridir @"ahraz" komşumuz .
Yazı mükemmel olmuş ellerinize kaleminize sağlık , keyifle okudum , eve geçince kahve eşliğinde tekrar okuyacağım .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Kaleminize sağlık komşum.
Çok guzel bir yazı olmuş, tesbitler çok güzel ; profesyonel bir köşe yazısı formatında ama aynı zamanda çok da samimi bir üslûbunuz var.
Teşekkürler.
" Bildiğim tek şey, hiç bir şey bilmediğimdir. " (Socrates)
Kaleminize, emeğinize sağlık. Engin deneyim ve birikimlerinizi bizlerle paylaşmanız ayrıca sevindirici. Çok teşekkürler Caner Bey.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Kaleminize sağlık.
[mention]ismetaltan [/mention] profil imzana yazılar yazılıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kalemine sağlık komşum.Keyifle okudum.
Kartallar yüksekten uçar
Kaleminize sağlık. Uzun olmayan aralar ve daha uzun olmasını beklediğimiz yazılarınız ve incelemelerinizle çokta beklememek dileğiyle.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/08/2020, Saat: 19:20)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaleminize sağlık.
[mention]ismetaltan  [/mention] profil imzana yazılar yazılıyor

i

imzamin mimari abim seninle sohbetimizde karar vermistim imzami degistirmeye.

Caner abim elin kolun dert gormesin kalemine klavyene saglik abi, her zaman yaz abi sen her konuda yaz, sadece tiras olmasin abi.
Komşum, çok keyifle okudum yazınızı. Kaleminize, yüreğinize sağlık. Güzel paylaşımlarınızla foruma zenginlik katıyor, okuyanlara da benzer paylaşımlarda bulunabilmek için heves ve ilham veriyorsunuz. İyi varsınız.  Blush
[mention]Ahraz [/mention] Caner hocam cayimi yudumlarken keyifle okudum. Eline yuregine saglik

Komşularım Merhaba,

Henüz eve gidemediğim için PC başında değilim,herkesi etiketliyemiyorum. Güzel sözleri için herkese teşekkür ederim.

Ez cümle, bu güzel forumun kalitesinin artmasına katkı sağlayan herkesin başımın üstünde yeri var. Ben de bir nebze buna hizmet edebiliyorsam ne mutlu bana.

Ve evet, uzun zamandır yokum birileri demiş "Öldü.", Şimdi de yazsınlar " Kral geri döndü! " Smile

Selamlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: