Şap Taşı / Alum Block
Ben şap kullanmayı bıraktım, balm yerine cilt bakımı iyi sabun tercih ediyorum ve splash uyguluyorum. Sabunun butun etkisini ortadan kaldırdığını hissediyordum. Çok mu şey kaçırıyorum?
(22/05/2015, Saat: 23:39)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben şap kullanmayı bıraktım, balm yerine cilt bakımı iyi sabun tercih ediyorum ve splash uyguluyorum. Sabunun butun etkisini ortadan kaldırdığını hissediyordum. Çok mu şey kaçırıyorum?

Tahriş yoksa şap'ın artısı da yok diye düşünüyorum
DE yada ustura olsun gerdirmeli ve tutarak tıraş olduğum için şapı elime bolca sürerim
Ben de şapı sadece keyfe keder kullanıyorum. Ben cildi pürüzsüzleştirdiğini düşünüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
iple kullanmak zor olmuyor mu?
(23/05/2015, Saat: 00:54)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iple kullanmak zor olmuyor mu?

Ele sürmek için kullanıyorum,elden düşmüyor kaymıyor gerekirse kurutmak için asıyorum
Zaza şap taşı kullananlar bulduklarında alsınlar . Büyük olasılıkla artık bulamayacağız Sad
hayırdır inşallah üretimi mi durdu
Zaza'nın üretimi duralı çok oluyor. Kardeşi Osma da daha pahalı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Evet üretim yok .
Her şeyin en kalitelisini en ucuza almak cidden güzel fakat Şap gibi uzun dönem kullanım sağlayan bir ürün çok pahalı olmadığı sürece göze batmıyor gibi. Geleneksel tıraşa ilk başladığım zaman ufak boyutlu bir taşım vardı yaklaşık olarak ZAZA/OSMA şapın yarısı kadar falandı daha 2 hafta önce yere düşüp kırıldığı için atmak zorunda kaldım yoksa daha kullanılabilir boyuttaydı. O şap bana yaklaşık 1.5 yıl belki biraz daha fazla yetmişti düzenli tıraş olarak. OSMA şap'ın şuan Amazon fiyatı 8 dolar yaklaşık 20 lira yapıyor bu şap hadi çok ekstrem kullandık 1 yıl dayansa bize maliyeti ayda 80 kuruş Smile Osma gibi büyük bir şap muhtemelen 2 yıla yakın kullanım sağlar ki o zaman maliyeti ayda 40 kuruşa kadar düşebilir.

ZAZA şap İMPA'da vardı son gittiğimde stok durumu nedir bilmiyorum.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSMA ALUM BLOCK bravoecho 41 42,442 02/12/2022, Saat: 19:41
Son Yorum: thatwickerhat
  PARKER PLASTİK KUTULU ŞAP TAŞI 120GR ATEGO06 10 5,250 27/02/2020, Saat: 18:07
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: