Şap Taşı / Alum Block
Tesekkur ederim bilgi veren herkese, sagolun.
Şaptan yana kuruluk yaşayanlar için tonik öneririm. Hem yüzünüzü kurutmaz hem de gözenekleri kapatıp sıklaştırır.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(01/11/2019, Saat: 10:41)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şaptan yana kuruluk yaşayanlar için tonik öneririm. Hem yüzünüzü kurutmaz hem de gözenekleri kapatıp sıklaştırır.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öneriniz için çok teşekkürler komşum. Bende bir ekleme yapmak istiyorum eğer şaptan sonra kuruluk problemi varsa elinizde kalan köpüğün nemlendirme zelliği iyiyse şap sonrası bir kat yüze yedirip tıraş malzemelerini temizleyene kadar bekletebilirler. Bir nebze olsun cildin kuruluğunu alıcaktır.
şapı ilk sürdügümde kuruduktan sonra cildim mermer gibi olmuştu o artık o etki olmuyor.Açıkçası o etki güzel oluyordu.
(09/11/2019, Saat: 16:08)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şapı ilk sürdügümde kuruduktan sonra cildim mermer gibi olmuştu o artık o etki olmuyor.Açıkçası o etki güzel oluyordu.

Cilt yalama oluyor komşum Smile
Şaka bir yana aynı durum bende de var sanırım herkeste var cilt alışıyor ya da sap o etkiyi kaybediyor bilemiyorum.
Voskhod  Jilet adamdır!
Merak eden yeni kullanıcılar varsa,
Şapı nemli yuzunuze tıras sonrası surdukten sonra yuzde kurutmadan 1 dakika sonra soguk su ile durulasanız yeter komsular. Yuzde kurutmayın.
Tişikkirlir Sipirmin.
Ben şapı kullanırken ince bir yanma hissediyorum galiba kendimi tahriş ediyorum bu yüzden yakıyordur sanki yaraya tuz basarmış pişik olurmuş gibi bir acı bir çok çabuk gidiyor acı sonra yüzümü yıkıyorum deli gibi duru ve gergin oluyor traş sonrası balsam sürmesem sanki yüzüm gerginlikten yırtılacak gibi, ben sivilce çıkmasın diye uyguluyorum ve hiç çıkmıyorda.
şap çok ilginç bişey. Tüm cildi sıkılaştırıyor. Özellikle hafif kilolu yağlı bir cildiniz varsa çok güzel bir temizlik hissi veriyor. Ben açıkçası sürüp 1 dk bekleyip soğuk su ile yıkıyorum. Üstüne de birşey sürmüyorum.
fd7282b649f3c0336a7fe321b461c095.plist

Ben bu arkadaşı kullanıyorum, pürüzsüz, cildi çizmiyor, saklaması ve kapağı çok pratik. Almanya’dan bir tanıdığımız doğal deodorant olarak kullanmam için getirmişti, benim elimde şap oldu kokusuz, içerik olarak %100 cilt şapı (amonyum alum sülfat)
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Zaza(osma) şaptan çok memnunum, tıraş sonrası rahatlatıyor. Tavsiye ederim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSMA ALUM BLOCK bravoecho 41 42,394 02/12/2022, Saat: 19:41
Son Yorum: thatwickerhat
  PARKER PLASTİK KUTULU ŞAP TAŞI 120GR ATEGO06 10 5,249 27/02/2020, Saat: 18:07
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: