Ankara'dan selam
Merhaba ben Tarık. Uzun zamandır foruma arada bir girip okumaktaydım, üye olup tanışmak da istedim. 30 yaşıma basmak üzere bir bilgisayar mühendisiyim Smile Cildimde tahrişe neden olan Gillette Mach3 ve türevleri yedek başlıkları 1 adetine 1.5 dolar para vermek (TL cinsinden yazsam iki ay sonra komik olur) akıllıca gelmediği günden beri geleneksel tıraş olmaktayım. Yaklaşık on yıldır ilk ve tek makinem olan Merkur Progress kullanıyorum. Jilette favorim Feather olsa da, fiyat performans oranı daha yüksek olan Permasharp'tan son derece memnunum. Tıraş sabununda ise klasikçiyim, yeniliklere kapalıyım. Arko candır Smile Yine ilk ve tek fırçam Edwin Jagger'dan. Tıraşta minimalist olmayı tercih edenlerdenim. En başından en iyilerini almıştım ve bu gönderiyi yazarken fiyatlara baktığımda toplam tutar Türk parası cinsinden çok uçuk seviyede maalesef. Sanırım bunları aldığım zamanlarda dolar 2 lira falandı maksimum.
Virüs bittikten sonra Ankara'daki toplantılara katılarak yüz yüze tanışabilmeyi umuyor, sağlıklı günler diliyorum.
(07/04/2021, Saat: 21:50)talkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ben Tarık. Uzun zamandır foruma arada bir girip okumaktaydım, üye olup tanışmak da istedim. 30 yaşıma basmak üzere bir bilgisayar mühendisiyim Smile Cildimde tahrişe neden olan Gillette Mach3 ve türevleri yedek başlıkları 1 adetine 1.5 dolar para vermek (TL cinsinden yazsam iki ay sonra komik olur) akıllıca gelmediği günden beri geleneksel tıraş olmaktayım. Yaklaşık on yıldır ilk ve tek makinem olan Merkur Progress kullanıyorum. Jilette favorim Feather olsa da, fiyat performans oranı daha yüksek olan Permasharp'tan son derece memnunum. Tıraş sabununda ise klasikçiyim, yeniliklere kapalıyım. Arko candır Smile Yine ilk ve tek fırçam Edwin Jagger'dan. Tıraşta minimalist olmayı tercih edenlerdenim. En başından en iyilerini almıştım ve bu gönderiyi yazarken fiyatlara baktığımda toplam tutar Türk parası cinsinden çok uçuk seviyede maalesef. Sanırım bunları aldığım zamanlarda dolar 2 lira falandı maksimum.
Virüs bittikten sonra Ankara'daki toplantılara katılarak yüz yüze tanışabilmeyi umuyor, sağlıklı günler diliyorum.

tarık hocam hoşgeldiniz. sizi tebrik ederim, ben bir yılda 15 civarı makine almıştım Big Grin tabi ben de minimalizm yapıyordum kendimce . elde fazla makine tutmak yok . almak için satmalısın gibi Smile
Hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlarınız olsun.
"Bu cihan sanki salaş bir sahne"
Hoşgeldiniz iyi forumlar.
Hosgeldiniz, keyifli tıraşlar komşum. Ocak batıran sabun makina vb. alma girdabına kapilmayan ender kisilerdensiniz galiba. Foruma sık girerseniz virüs bulaşabilir demedi demeyin.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.
Hoşgeldiniz Tarık bey. Keyifli forumlar dilerim.
@talkan komşum hoşgeldiniz,

Ankara buluşmalarına 1 yıldır pandemi nedeniyle ara verdik, en kısa zaman da tanışmak/buluşmak dileğiyle,

Arko candır Smile  Ki bende elimdeki sabunları azaltıp belli başlı olanlarla devam etme kararı aldım başta Arko olmak üzere, buna karşın forumda el emeği göz nuru çok güzel sabunlar üretiliyor, göz atmanı tavsiye ederim. Butik ve niche ürün olduğu için başka yerde (market vb) bulunmuyor. @Efrasyab, @Creator, @sohayli komşularımın profillerinden ilgili bilgilere ulaşabilirsin. Bu bilgiye ek olarak Arko'ya alternatif Alsancak Tıraş Sabunları üretildi, PTT onlina satış mağazasından ulaşabilirsin.

Selamlar,
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Komşum hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar.
Deden gibi tıraş ol.
Hoşgeldiniz komşum keyifli tiraslar dilerim.
Kartallar yüksekten uçar
06 büyüyor. Covidden sonra buluşma dileğiyle, hoş geldiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
istemiyor gibi bu saat, istemiyor sanki...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,384 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
Big Grin Selam Keyifçiler Tayyare Pilotu 9 2,228 09/05/2022, Saat: 18:01
Son Yorum: dramahlas
  Selam! Aristo 13 3,819 07/04/2022, Saat: 02:54
Son Yorum: Aristo
Music Ankara'dan selamlar olsun orhansolo 10 3,428 06/07/2021, Saat: 20:51
Son Yorum: orhansolo
  Ankara'dan Herkese Merhabalar Lumberjack 10 3,647 21/05/2021, Saat: 20:30
Son Yorum: Efrasyab