Tıraş Malzemeleri Standı
Arkadaşlar Razor Emporium'da tam da aradığım tıraş standını gördüm. Fiyat olarak 60 dolar diyorlar ama gayet şık. Tam alacaktım ki, kardeşim, kendisi güzel sanatlar mezunudur ve elinden her iş gelir, ben sana daha güzelini yaparım deyince şimdilik vazgeçtim. Bakalım bir yapsın ne çıkacak ama bu da oldukça güzel geldi bana, http://razoremporium.com/store/index.php...ts_id=1342
yapım aşamalarını ve uygulama detaylarını paylaşırsanız, beğenen arkadaşlar için de güzel bir rehber olur.
(19/10/2011, Saat: 15:06)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyiki almamışsın o fiyat etmez çok daha ucuza mal edilebilir yeterki acrylic malzemen olsun..Güzel bir dizayn model olarak kullanılabilir aslında.

Kardeşim de aynı şeyi söyledi. Dediğim gibi elinden bu tip işler çok iyi gelir. Kız arkadaşı ile birlikte atölyeleri var. Seramik işleri falan da yapıyorlar. Buna benzer, farklı modellerde ben sana yaparım dedi. Akrilik olmaz belki ama metal birşeyler olabilir. Şimdi İstanbul'da İzmir'e döner dönmez ben sana yapar gönderirim şık birşey dedi. Bakalım bekliyoruz artık.
(19/10/2011, Saat: 15:24)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tama sen onu oldu bil ama başka birşey yakaladım ben senin yazında... Seramik ? istediğin tıraş kasesini, Scuttle , ne istersen yapabilirler aslında bir sorabilirmisin? TR böyle birşey yok hem onlar içinde vakitleri varsa + birşey olur.. Steve woodhead var UK de en basitinden bir çalışması mesela bu http://www.ebay.com/itm/Shaving-Mug-Bowl...3f0d5a620c veya diğer ürünleride olabilir.

Aslına bakarsan bunların daha iyilerini de yaparlar. Asıl seramikçi olan kardeşimin kız arkadaşı. Kardeşim daha çok karikatür, resim, gravür falan çalışıyor. O çiziyor, sevgilisi yapıyor gibi bir durum var. Yaptıkları ve benim gördüğüm işlerini dikkate alırsam kesinlikle daha iyilerini yapabilirler buna eminim de şöyle bir sıkıntı var. Henüz bir fırınları yok bu seramikleri pişirmek için. Tanıdıklarının fırınlarından yararlanıyorlar ve bu fırınlar da çoğunlukla dolu olduğu için beklemek zorunda kalıyorlar. İnşallah yaza doğru kendi fırınlarını alacaklar. Ama sorarım bugün de kendisine, örnekleri gösteririm. En azından yaparlar, fırınlarlar. yani kısaca eğer müşterisi çıkarsa bu işi yaparlar. Belki bir kaç tane yapıp internete koydururum. Beğenen alan çıkarsa daha fazla eğilebilirler bu işe.
Ebay'de yabancılara kolayca satılır gibime geliyor. Wink
Belki de satılır bilemiyorum ki. Asıl soru bunlarla uğraşır mı kardeşim. O kadar geniş çaplı birşey yapamaz belki ama en azından buradaki arkadaşlara birşeyler yapması için ikna etmeye çalışırım.
(19/10/2011, Saat: 16:30)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki de satılır bilemiyorum ki. Asıl soru bunlarla uğraşır mı kardeşim. O kadar geniş çaplı birşey yapamaz belki ama en azından buradaki arkadaşlara birşeyler yapması için ikna etmeye çalışırım.

Ben de tanıdıktan rica etmiştim ne olur diye, ama fırın yakmam lazım falan diye 100 lira istedi. Hazırı varken riske girmedim ben.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Benim kardeşim arkadaşlarının fırınını zaten kendi işleri için zaman zaman ücret vermeden kullanıyor. Bütün mesele bununla uğraşır mı uğraşmaz mı işlerinin arasında o. Bir konuşalım bakalım ne çıkacak.
Scuttle mı yaptırıyoruz, beni de yazın listeye Smile
scuttle var dediler geldik, sıcak sıcak kopuklerBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,402 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 2,027 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 187,036 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,968 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,578 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,970 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,964 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,435 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,204 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,968 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: