"Bid" hastaliginiz var mi?
Gixon kullanabilirsiniz bence. ust limiti belirleyip giriyorsunuz o sizin yerinize son saniye max bid turarinizi giriyor. Birkez ekledim mi genelde donup bakmiyorum bile. Son saniye bid cilerini bu sekilde atlatmaniz mumkun.
(18/07/2013, Saat: 17:49)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gixon kullanabilirsiniz bence. ust limiti belirleyip giriyorsunuz o sizin yerinize son saniye max bid turarinizi giriyor. Birkez ekledim mi genelde donup bakmiyorum bile. Son saniye bid cilerini bu sekilde atlatmaniz mumkun.

Güzel birşeymiş yeni duydum Smile

Ya birden fazla kişi Gixon kullanıyorsa Big Grin
www.BarbarosRazors.com

O zaman yuksek teklifi veren aliyor.
ben auction sniperim yaklaşık 10 yıldır
gg olsun ebay olsun
inanılmaz komik fiyatlardan onca şey aldımkı
vazgeçmem imkansız Angel

asla bid yarışına girmem inatla artıran varsa
o üründen hayır gelmez Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/07/2013, Saat: 23:58)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben auction sniperim yaklaşık 10 yıldır
gg olsun ebay olsun
vazgeçmem imkansız Angel

Üstat bunu ayrıntılı bir işler misin başka bir başlıkta?
bilgisayarım bozulunca ebay hayal oldu. Bir ara taşlara bidliyordum. Satan kişi ne olduğunu bilmediği için açıklama kısmına abuk sabuk tarifler yapıyor genelde. 800 dolara satılacak taş 10 dolarda duruyor. 200 dolar tek bid veriyordum. Birileri inat yapıp 3er 5er dolar arttırıyor bid sayısı artınca kolleksiyonerler uyanıyor ve 800 dolarlık taş 300-400 dolara kalıyordu. Sen git günlerce taşı ara bul emek harca satan bile ne sattığından habersiz ondan sonra başkasında kalsın iyi mi? Bid Makinesi kullanmak lazım arkadaş.
(19/07/2013, Saat: 00:12)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/07/2013, Saat: 23:58)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben auction sniperim yaklaşık 10 yıldır
gg olsun ebay olsun
vazgeçmem imkansız Angel

Üstat bunu ayrıntılı bir işler misin başka bir başlıkta?
soteye yatıp son anı beklemek en özeti
Smile ama tabiki
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
auction sniper parali bildigim kadariyla. Gixon bedava bir client i var pc ye kuruyorsunuz item ekleyip max bid giriliyor. Sonrasinda pc kapali olsa dahi sunucu uzerinden auto bid devam ediyor. Item eklendikten sonra son saniyeye kadar bid yapilmiyor. Sadece son saniye bid yapiyor. aktivite bitmeden herhangi bir kisi sizin ust limitinizin uzerine ciktiysa size haber veriyor. vs. vs.

Bana tam olarak Samda Kayisi olarak gozukuyor...
Eskiden 7-8 sene evvel çok vardı da, şimdiki uluslararası kargo fiyatlarıyla manası kalmadı. Çok elzem, çok bulunmaz birşey değilse ebay kullanmıyorum artık. Eskiden 3-4 dolara getirttiğim şeyler şimdi 13-15 dolara geliyor..
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: