herkese hayırlı traşlar
s.a
istanbuldan katılıyorum cemaati müslimiyn.

tıraş fırçası hakkında netten araştıerma yaparken buldum forumu.

bi kaç gün uyuz oldum üye olmadan okunamamasına. sonra baktım başkea yerde sağlam enformasyon yok. bi üye oliyim dedim.

artuğrul aslında kazara üyelik adı ertuğrul yazmak isterken nasılsa öyle yazmışım. bi seferlik bakıp çıkacaktım. sonra çıkmadım Smile

ilginize samimiyetinize teşekkürler. bu arada ismim Mustafa. bi okulda müdür yardımcısıyım.
selam ve dua ile...
ve Aleyküm Selam,

hoşgeldiniz. gerçi fıraçya bir çözüm üretemedik forumcak Smile

eskiden üye olmadan okunabiliyordu, sonradan farkedildi ki, herkes okuyup okuyup kaçıyor, böyle bir önlem aldı dostlarımız.

selamlar.
Evet bir de ancak 30uncu dereceden üstatların okuyabildiği bir alt forum var ki bunu biz ufak üyeler ekranda göremiyoruz. 30uncu dereceye gecebilmek için en az 10 yıldız almış olmak ve çelik ustura ile gözleri kapalı traş olabilmek gerekiyormuş

tekrar hoşgeldiniz
aslında benden tam minibüs şoförü olurmuş. yada şarküteri esnafı. İşte Rabbim nasip edince oluyor Smile

imla yanlışlıkları tamamen baştansavma yazmamla alakalı noktalama falan elzem olmadıkça uğraşmam. anlaşılabilir "olduu" Smile müddetçe sorun yok.
bizim ve yetiştirdiğimiz nesillerin en büyük kusuru imla hatası olsun kardeşim.

deveye demişler ki boynun neden eğri ? bizimki de o hesap.
aslında bende tıraş takıntısı yok. sadece arada fırça kullanmayı severim. genelllikle sabahın 6-7 sinde okula yetişme derdiyle rende yapıp çıkıyorum. işte arada düğün bayram ya da boş vakitte ıslıkla sakallara kese atiim diyince bazan esiyor.

fırça aramasam usturayla kokulu sabun bilmem ne işim olmaz.

nerde bi arkadaş vardı forumun birinde. adam üst üste 6 perde tıraş oldum diye yazmış. o da artık boş vakitten kendine zevk çıkarma işi.
Dilimize özen göstermek başta öğretmenlerimiz olmak üzere hepimizin görevi bence. Bu forum gerçekten de belli bir seviyenin tutturulduğu ender forumlardan biridir. Ben de burada pek eski sayılmam ama gördüğüm kadarıyla biz burada

slm
nbr
mrb
as
kib

gibi kısaltmalar ile (yaptıı ettiii,olduu, iim, yapıyom) gibi (ğ)nin atıldığı eksik kelimelerle yazışmıyoruz. Yeni tanıştığımız üyelere siz diye hitap ediyoruz. elbette hızlı yazmaktan ötürü yazım hatalarımız oluyor ama bunların yanlışlıkla yapıldığını da biliyoruz.

Esenlikler dilerim

Martin Amca
türkçeyi iyi kullanmaya çalışmanızı takdir ettim. ama ben aynı hasaasiyeti gösteremiyorum kusura bakmayın.

dediğiniz kısaltmalardan bazıları bana da antipatik s.a gibi bazılarını kullanıyorum. bi mahzur görmeden.
tanıştığımıza memnun oldum mustafa bey.
Saygılarımla
sağolun papazeriği
Forumumuza hoşgeldiniz. Umdugunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayırlı olsun :D Fallschirmjäger 5 6,549 24/12/2023, Saat: 05:07
Son Yorum: exselans
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,353 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı