ISANA - Porsuk kılı fırça
İnceleme yazısı lazım geldi. Seminer için Gebzede bulunduğum sırada orada bulunan mağazasından forumda bulunan övgüleri referans alarak aldım.

Fiyat : 17,95TL

Deney araçları : Arko sabun (arka planda Tabac görünüyor zengin dursun diye), önceden 2-3 kere sabunlanmış (brake-line yapılmış deniliyor galiba) ISANA (Rosmann) porsuk fırça, Seramik tas ve ben

Paketi incelemek gerekirse bir olayı yok.
dscf1591d.th.jpg

İçinden plastik bir stand çıkıyor onun da bir olayı yok.
dscf1594m.th.jpg
dscf1595v.th.jpg
dscf1596l.th.jpg

Bunradan sonra yer alan görüşlerim İrem marka porsuk fırçayı referans alarak yapıyor olacağım, çünkü tek porsuk fırçam İrem porsuk fırçadır.

Çok abartmadan sabunu yükleyip tasda köpürttüğümde sonuç resimde ki gibidir:
dscf1602t.th.jpg
dscf1605n.th.jpg

Beklediğimden çok daha kısa sürede yoğun bir köpük elde ettim, diğer fırçam gibi beni uğraştırmadı. Yüzüme sürdüğümde ise fırçada tatlı bir gerginlik hissettim, oldukça yumuşak ve kıl yoğunluğu oldukça tatmin ediciydi. Yüzde batma hissi yok ya da benim surat olmuş kösele. Fırçada koku çok rahatsız edici düzeyde değil ama çok hafif bir koku var. Kıl dökülmesi yok denecek kadar az.

Son olarak oyuncu değişikliği ve standa ki yeri ile resimleri sonlandırıyorum.
dscf1609t.th.jpg
dscf1600m.th.jpg

Okuyucuya not : Pozlama hataları, yanlış ışık ve kötü makro için kusura bakma.
www.tekyumruk.com
Dostum hayırlı olsun ama kim övdüyse yanlış övmüş keşke üzerine biraz daha ekleyip en azından bi lijun alsaydınız. İrem den çok ta farklı olmasa gerek ancak bir kademe iyisi diyelim. Ama malesef yerli bulunabilirlik açısından pek te seçenek yok elimizde. Eğer isana da batma yok diyorsanız bi silvertip edinin. Big Grin

Bu arada tabac ile kullanırken zorlanabilirsiniz, tastan çok fazla sabun kaldıramayabilir yeterli backbone'a sahip değil. Tabac için domuz kılı veya finest tipi bir porsuk daha iyi olacaktır. Ya da stick sabunla silvertip fırça kombinasyonuyla sabunu yüze sürüp yüzde köpürtme de etkili çözüm.

Cerrus idi isana oldu. daha önce aşağıdaki linkte görüş bildirmiştim, üstelik te satarken! Tek iyi yanı standı.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=377

İncelemenizi baltaladık biraz ürünü de iyice öldürdük kusura bakmayın. Tabi ki de önemli olan sizin memnuniyetiniz. Siz mutluysanız sizin adınıza biz de mutluyuz.Smile
hocam şu projeyi bitireyim senin fırçalar gelsin bir de o zaman bak Smile
Saygılarımla
Aslında cerrus ve isana farklı iki fırça
Fiyatları da kıl tipleri de sapları da farklı
Birinin üzerinde ince porsuk kılları yazıyordu
Diğerinin sadece porsuk kılı
Ben ilk aldığımda sadece bir çeşidini görüp aldığım için biri diğerinin devamı gibi düşünmüştüm halbuki başka bir rossmann mağazasına girince iki ürünü aynı anda görme fırsatı buldum. Bu fiyatlara pure fırça maalesef boşa harcanmış gibi geliyor bana Sad
Bu fircadan bende hata edip aldim, inanin evdeki domuz kili (en az 20 yillik) firca cok daha iyi performans veriyor. Kopuk yapmakda cok problemi yok ama firca cok zayif birakin masaj yapmayi kopugu cilde yedirmek bile cok zor. Siz performans alabildiniz mi?
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris...860/detay/
Sizce bu bağlantıda ki porsuk kılı fırça nasıldır. Satan kişi buralarda mıdır. Tavsiye edermisiniz. Fiyatı nasıldır?
İsana'nın ve İrem'in fırçalarına çok benziyor. Ben onlardan birini tercih ederdim.
17 lıralık ısana fırça
http://www.rossmann.com.tr/magazalar.php

rossman kozmetık marketlerınden alabılırsınız

pek kalıtelı bır fırca degıl ama
domuzda degıl enazından

grı sap cerrus marka porsuk fırça
ve
siyah sap isana markası adı altında aynı ambalaj
aynı urun aynı stand aynı fıyat

bu magzalarda mevcut

baslangıc ıcın neden olmasın
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Teşekkürler beyler
http://www.rossmann.com.tr/urundetay.php?id=337
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,361 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 856 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,723 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,619 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,127 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,355 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 465,334 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,852 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,934 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,422 30/08/2020, Saat: 17:26