traditionalshaving.co.uk
Çok teşekkürler.
(13/12/2012, Saat: 01:44)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/12/2012, Saat: 01:27)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu şekilde iki yorum yazdım, ikisi de üründen yorumlara girince gözükmüyor. Sizin yazdığınız yorumlar gözüküyor mu?

Matthew amca yada personeli müşteri tarafından yazılan "ürün yorumlarını" derhal sistemlerine yansıtmaz hatta hiçbir on-line alış-veriş sitesi yansıtmaz!Mesajlar ilgililer tarafından incelenir belirli kriterleri sağlarsa (-"alıntı"- örnek yorum yayınlama kriteri:Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.
20 kelimeden kısa yazılmış yorumlar, hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.) bir müddet sonra yukarıda verdiğim örnek yorum kriterlerine uygunluk sağlarsa yayınlanabilir diye düşünüyorum!td.co.uk'ta ürün yorum deneyimim olmadığı için ayrıca net bilgi veremiyorum.Bi müddet beklemende fayda var yazdığın yorumun yayınlanması için.

Hımm, anladım teşekkürler.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
Ayın 10'nunda postaya verilen ürün bugün elime ulaştı.Hızına hayran kaldım.
Arkadaslar ayin 19 Aralik ta verdigim siparisler xmas yaklasmasina ragmen bugun yani 26 Aralikta elime ulasti, gercekten cok guvenilir bir site.

264hv6p.jpg
hedehodo; hayırlı olsun güzel seçimler yapmışsınız.

lijunshaving; hocam ne yaptın sen öyle 4 tane Big Grin Bir tane de Coconut ekleseydin keşke.
lijunshaving;

Hakikaten üstad farklı sabunları, kremleri de bir düşün Smile Ömür boyu yetecek kadar sabun-krem vardır sende Smile
(26/12/2012, Saat: 16:13)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hedehodo; hayırlı olsun güzel seçimler yapmışsınız.

lijunshaving; hocam ne yaptın sen öyle 4 tane Big Grin Bir tane de Coconut ekleseydin keşke.

Tesekkurler insallah memnun kalirim. Hersey bir yana bu siteyi cok seviyorumSmile
Son siparişlerimin ikisinde de benzer durumu ben de yaşadım.
Kutular resmen su çekmiş ve içindeki şekerlerden ürünlerin üstü yapış yapış olmuştu. Satıcı kutulamada çok özensiz. Hatta kremlerin kutusu erimiş çektiği sudan.
Tüm ürünlerin hafif olduğunu düşünerek içinde koyduğu biraz sünger kırıntısının paketi sağsalim götüreceğini düşünüyor ve göz boyamak için de pakete üç tane bayram şekeri koyuyor.

Bana son gelen kutuların hepsi sudan ciddi anlamda hasar görmüştü. Postaları üstü açık arabada mı taşıyorlar arkadaş, mürekkep bile dağılmış etiketin üstündeki. Bedeviliğim tuttu belki de bilemiyorum artık.

Özellikle sabun sipariş edecek arkadaşlar paketin ağırlığını artıracak birşey eklemeyin sabunlarınız sudan erimiş halde elinize ulaşabilir.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
merhaba ,ayın 28 Aralık ta traditionalshaving den sipariş ettiğim ej de 89l makinam bugün elme ulaştı, ancak birşey beni rahatsız ettiği için sizinle paylaşmak istedim, ptt kargo ile geldiğini zannediyorum , (yanlışsam lütfen düzeltin) kargo paketi lakayit bir şekilde apartman boşluğuna bırakılmış duruyordu , benim onayım ya da imzam alınmadan nasıl olduğunu anlamadım , isteyen bir kişi kutuyu alıp gidebilirdi , bundan sonra böyle birşeyin başıma gelmemesi adına ne yapabilirim , sayygılar.
mesajınızı ılgılı başlığa tasıyorum. geldıgıne sukretmelısınız takıpsız postalar kaybolmalarıyla unludurler. farkını odeyerek taklıplı posta ıle satın almanız dısında baska bır cozum yok.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 112,176 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,347 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,741 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,988 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,829 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: