traditionalshaving.co.uk
hayırlı olsun makineniz, ptt hep kapıya kadar getirdi şimdiye kadar, onay almaları gerekmiyor bildiğim kadarı ile ama ptt görevlisinin düşüncesi belki üşengeçliği ile alakalı sanırım bu olay. şikayet edebilirsiniz, uyarı alırlar, birdahakine dikkat ederler, o kadar reklam yapıyorlar.
selamlar.
ohtararan hocam teşekkürler.
(07/01/2013, Saat: 19:25)öztunç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ,ayın 28 Aralık ta traditionalshaving den sipariş ettiğim ej de 89l makinam bugün elme ulaştı, ancak birşey beni rahatsız ettiği için sizinle paylaşmak istedim, ptt kargo ile geldiğini zannediyorum , (yanlışsam lütfen düzeltin) kargo paketi lakayit bir şekilde apartman boşluğuna bırakılmış duruyordu , benim onayım ya da imzam alınmadan nasıl olduğunu anlamadım , isteyen bir kişi kutuyu alıp gidebilirdi , bundan sonra böyle birşeyin başıma gelmemesi adına ne yapabilirim , sayygılar.

İşyerine getirtiyorum, beni bulamasalar da teslim edecek birini buluyorlar, paket bana ulaşıyor. Takipsiz kargoda ne imza ne de onay aranır, bu nedenle kaybolması ihtimali herzaman vardır.
Benim takipsiz postalar da hiç kapıma kadar gelmedi. Hatta bir tanesi karşı apartmanın posta kutusundan çıktı.
takipli posta olmadığının farkında deyildim bu ilk alışverişimdi , peki takipli posta için yurtdışı alışverişlerinde hangi seçeneği işaretlemem gerekir?
(07/01/2013, Saat: 22:30)öztunç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: takipli posta olmadığının farkında deyildim bu ilk alışverişimdi , peki takipli posta için yurtdışı alışverişlerinde hangi seçeneği işaretlemem gerekir?

Signed, registered, tracking option vb. ifadeleri arayın.

Ts.co.uk'da "Royal Mail 1st Class Recorded" oluyor bu.
Çok sık olmaya başladı bu ıslanma olayı. Bütün siteleri paketleme konusunda uyarmak lazım.

Kesinlikle ptt için şikayet maili hazırlayıp gerekli kurumlara gönderelim. Yarın çamura bulanmış şekilde gelebilir. Kaplar da sonuçta ürünün parçası onlara da zarar gelmemeli.

Üstad sizin orda hava yağmurlu muydu bugün?
(21/01/2013, Saat: 18:51)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC Two band Finest porsuğum gelmiş PTT kargo dağıtım şefliğine gittim biraz önce.Ardından elime bir paket müsveddesi sıkıştırdılar.Pakete boş boş baka kaldım.Şaşkınlığım şu.Tanınmayacak halde idi paket yediği sudan (yine mi dedim kendi kendime),bu kadar da hızlı beklemiyordum beş gün (td.co.uk) gibi bir sürede...4 adet TOBS sabunun paketi ve sabun ambalajları sırıl sıklam olmuş yine.Fakat sabunların fabrikasyon olarak sarıldığı yağlı parlak kağıtlar su geçirmemiş, doğal olarak sabunlarda zarar yok ancak tüm sabunları bu yağlı kağıtlardan ayırdım açıkta bekleteceğim kısa bir müddet.Daha büyük korkum, Penhaligon's sabunlarım da PTT tarafından görülen her dereye bandırılıp bandırılıp çıkartılırsa daha sakat.Hayırlısı.... Dodgy

güle güle kullanın.

bi postanın bu hale gelmesi gerçekten çok can sıkıcı. bu özensizlik ptt'den mi, yoksa diğer taraftan mı kaynaklanıyor merak ediyorum Sad
demek ki adresine ulaşmayan paketlerin üzerindeki adresler sudan siliniyor haliyle paket kayboluyor.
(21/01/2013, Saat: 20:17)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: demek ki adresine ulaşmayan paketlerin üzerindeki adresler sudan siliniyor haliyle paket kayboluyor.

Takipli postalardan da ıslanan var sanırım. Öyle olsa onlar da kaybolurdu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 112,156 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,347 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,741 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,988 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,812 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: