traditionalshaving.co.uk
Gecmis olsun hocam iyi ki sabunlar zarar gormemis. Fakat siparislerde bu konu mutlaka dile getirilmeli.
Gifts&care'den gelen siparislerimde dikkat ettigim bir konu. Koli her seferinde naylona sarilmis ve sikica bantlanmis olarak geldi. Benzer sekilde paketlense bu hale gelmez koli. Maliyet acisindan dusunulecek bir kulfet degil bence.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Ben hala inanamıyorum. 40 yıl düşünsem postamın ıslanabileceği aklıma gelmez. Takipsiz postamın karşı apartmana bırakılmasına bile bu kadar şaşırmamıştım. Sizlerin başına gelenleri bilmesem kapı çalsa ıslak, büzüşmüş posta gelse gerçekten kamera şakası zannederim. Kırılması neyse ama ıslanması..

Çok şükür başıma böyle bir şey gelmedi. Kaç tane zarfta, kutuda kargom çiziksiz geldi. EJ89'un kutusu darbe almış, zarar görmüştü o bile çok gelmişti bana. Çoğu satıcı ürünü kağıda sarmadan direkt kutusu ile zarfa koymuştu halbuki.

Ne zaman böyle saçma bir olay, ihmal görsem yok artık bundan kötüsü olamaz diyorum ama sanki biri duyup beni haksız çıkartmaya çalışıyor. Yani yakında katrana, çamura bulanmış şekilde gelirse postalarınız şaşırmayın.
(21/01/2013, Saat: 21:36)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/01/2013, Saat: 18:56)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sipariş verirken not olarak Matthew'dan rica edin de şu kutuların içindekileri bir poşetlesin. Ben söyledim, üzüldüm müzüldüm, ekonomik olmaz poşetlemem gibi bir şey yazmış ama dalga mı geçti ciddi mi konuştu anlamadım. En azından market poşeti geçiriversin şunlara da elimize lahmacun gibi gevrek almayalım şu kargoları. PTT'nin suçu olabilir ama Matthew da olası önlemleri almalı. Herşeyden öte, müşteri memnuniyeti bu. Şurada her 2 taraflı samimiyet dahilinde alışveriş yapıyoruz.

Kevlar kumaştan poşet istemiyoruz ki Matthew'den.Neyin ekonomisinden bahsediyor Matthew?İngiliz ekonomisinden çok mu iyi ekonomimiz yaptığımız tüm alış verişlerde bir naylon poşet-ambalaj mutlaka veriliyor.Vaz geçtim market poşetinden.Ortaboy 10 adet "ağzı kilitli naylon poşet takımı" 1 TL=0.358334 GBP ötesi yok.Buysa hesap iyice düşünmeliyim!Müşteriye yapılan bu gayri ciddi yaklaşım gerçekten can sıkıcı.Poşet kullanmamakta direnen her satıcıdan zorunlu kalmadıkça bundan böyle takipsiz (kışın) sipariş vermem.

Yanlış anlaşılma mı var maliyetten ekonomiden hiç bahsetmemiş methew
Nylon protector deyince Matthew belki sert plastik kutu ya da paket gibi algılamış olabilir, bu nedenle külfetli olacağını düşünmüştür diyorum ben, yoksa "plastic bag" ya da "zip style bag" ya da "zipper bag" dersek kabul edecektir, altı üstü poşet yahu kaçı kaç kuruş?
(01/02/2013, Saat: 20:01)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle Stoklarda !

Bi an üzülmüştüm, bir günle kaçırdım diye ama %11lik geltir koduna rağmen mühle için connaught hala daha uygun.
Evet haklısın ben yanlış hesaplamışım, kargo dahil £22 ye bir daha kargo eklemişim. Ama işin aslı Matthew tabac refill satmadığından yine de Paul u tercih etmek zorunda kalacaktım. Onun dışında:

geltir + traditionalshaving.co.uk
4 Şubat kargo hala ses yok Sad
Arkadaşlar bahsettiğiniz site ile (traditionalshaving.co.uk) k.....t ticaret arasında fiyat farkı varmı .Hangisi daha ekonomik.
traditionalshaving.co.uk
(01/03/2013, Saat: 10:59)integral Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bahsettiğiniz site ile (traditionalshaving.co.uk) k.....t ticaret arasında fiyat farkı varmı .Hangisi daha ekonomik.

karabuluta para kaptırmayın sakın! en az iki üç kat fiyat vermişti ben gittiğim de. zaten hal ve hareketlerini de beğenmemiştim elemanın, sanki ucuza satıyormuş gibi! internetten sipariş verin derim. ben de daha yeni sayılırım geleneksel tıraş konusunda lakin son üç aylık periyotta birçok alışverişimi gifts&care ve traditionalshaving.co.uk' den yaptım ve epey memnun kaldım. kargoda da sıkıntı yok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 112,130 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,346 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,741 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,988 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,796 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: