traditionalshaving.co.uk
Sipariş ettiğim ej de89larım geldi,şekerleri ile birlikteSmile
Ölmek için yaşamaya devam edemem,o halde savaşarak ölmeliyim!
(13/04/2013, Saat: 10:05)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 89larım ? demek ki çifter çifter aldınız Smile Güzel alet hayırlısı olsun .Şekerler sarı pembe mi yoksa yeşil olan mı ?

Ben gelir indiriminden habersiz Futur almıştım. Bana gelen kutudan iki adet sarı- kahverengi şeker çıkmıştı. Şeker düşkünü sekreterim el koyduSmileSmile Tadı nasıldı bilmiyorum. Wink

Düzeltme: Eksik harf ekleme.
(13/04/2013, Saat: 11:20)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/04/2013, Saat: 10:05)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 89larım ? demek ki çifter çifter aldınız Smile Güzel alet hayırlısı olsun .Şekerler sarı pembe mi yoksa yeşil olan mı ?

Ben gelir indiriminden habersiz Futur almıştım. Bana gelen kutudan iki adet sarı- kahverengi şeker çıkmıştı. Şeker düşkünü sekreterim el koyduSmileSmile Tadı nasıldı bilmiyorum. Wink

Düzeltme: Eksik harf ekleme.
Şekerler sarı kahverengiydi fakat beklemediğim gibi hoş bir nane tadı vardı,renginden bağımsız...
Ölmek için yaşamaya devam edemem,o halde savaşarak ölmeliyim!
sitede tr için takipli kargo ücreti hakkında bilgi göremedim,sizin bu konuda bilginiz varmı? forum üyelerine %11 indirim oldugu söyleniyordu,o indirimden nasıl faydalanabilirim?
(18/04/2013, Saat: 19:22)jazzmo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sitede tr için takipli kargo ücreti hakkında bilgi göremedim,sizin bu konuda bilginiz varmı? forum üyelerine %11 indirim oldugu söyleniyordu,o indirimden nasıl faydalanabilirim?

Adres bilgilerinizi girdiğinizde kargo seçeneği bir tane çıkıyor zaten, o da takipli

Alıntı:Signed For International Europe Delivery time: 3 - 5 days (after dispatch) - TRACKED £ 7.92 (tax incl.)

Voucher kısmına "geltir" yazın.
www.BarbarosRazors.com

teşekkürler
Zam yapmış.
5.75 toobs 6.63 olmuş.
Barley daha şık olurdu.

(06/05/2013, Saat: 18:59)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/04/2013, Saat: 21:46)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Edwin Jagger DE89 bugün itibarı ile yeniden stoklarda.

http://www.traditionalshaving.co.uk/edwi...-DE89.html

Uzun bekleyişten sonra (stoklarda değildi hayli zaman) nihayet bugün elime geçti.R41 koluna nazaran yaklaşık 10 gr. daha ağır olan EJ DE89, R41'de şık durdu.

2hg7hfk.png
Ama sanirim 6 ay sonra yine duz krom kazanacak temizlik ve parlaklik acisindan.
trumpers.jpg

Now In Stock
Dear Psycho,

The Traditional Shaving Company are now official stockists of the world famous Geo. F. Trumper brand of shaving and grooming products. Geo. F. Trumper is recognised as one of the finest traditional gentlemen's barbers in London and is known throughout the world for its matchless range of gentlemen's fragrances and grooming products.

To celebrate this exciting news we are offering 15% discount off all Trumpers products until the end of May. Just enter the code 'trump15' into the cart voucher field to claim your discount.

We also have hundreds of samples to give away of their fabulous shaving creams, skin food, and aftershave. One free sample will be included in every order placed on our website while stocks last (hurry, this won't be very long!).

Don't forget we also offer free UK delivery on all of our orders and you can earn ShavingPoints with every order placed.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 112,145 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,346 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,741 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,988 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,807 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: