traditionalshaving.co.uk
(16/02/2012, Saat: 12:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella kiloluk değilse sorun çıkma ihtimalinin 0 olduğunu düşünüyorum...
(16/02/2012, Saat: 12:27)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,aynı siteden değişik birkaç sabun ve tıraş bıçağı alınınca gümrükte sorun çıkar mı acaba?
Yoksa bir ürün olunca mı ses çıkarmazlar.Cella,tacab ve mittchel w.f ayrıca birer paket de bolzano,criystal ve Gillette 7 O'colck almayı düşünüyorum..
Saygılar..
Çok teşekkürler,sağolun..
Bugün http://connaughtshaving.com/page343.html sitesinden MWF,TAYLOR,TABAC sabun veGillette,cyristal,bolzano birer adet sipariş vermek için bir alışveriş sepeti açıp;geçen ay alışveriş yaptığım için,bir arkadaşımın adına alışveriş yapmaya çalıştım ama paypal'e bağlanırken hata verdi bir türlü beceremedim..

(16/02/2012, Saat: 12:27)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,aynı siteden değişik birkaç sabun ve tıraş bıçağı alınınca gümrükte sorun çıkar mı acaba?
Yoksa bir ürün olunca mı ses çıkarmazlar.Cella,tacab ve mittchel w.f ayrıca birer paket de bolzano,criystal ve Gillette 7 O'colck almayı düşünüyorum..
Saygılar..

Hocam bizim toplu alım başlığındaki fotoğrafa bak Smile Ama tabi garantisi yok 100 kişi geçirir seninki kalır.Çok çok büyük ihtimal takılmadan gelir ekstrem bir durum olmazsa Smile
(16/02/2012, Saat: 22:11)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Saygılar..

Hocam bizim toplu alım başlığındaki fotoğrafa bak Smile Ama tabi garantisi yok 100 kişi geçirir seninki kalır.Çok çok büyük ihtimal takılmadan gelir ekstrem bir durum olmazsa Smile
Çok teşekkürler eggman..

Bir de şunu merak ediyorum;aynı ay içerisinde ikinci bir sipariş verildiğinde gümrüğe takılma riski nedir?
Yani bir sipariş verince 3 ay beklememiz şart mı?..
Veya aynı ay içinde birkaç kez sipariş versek anlaşılıyor mu?
(17/02/2012, Saat: 15:03)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de şunu merak ediyorum;aynı ay içerisinde ikinci bir sipariş verildiğinde gümrüğe takılma riski nedir?
Yani bir sipariş verince 3 ay beklememiz şart mı?..
Veya aynı ay içinde birkaç kez sipariş versek anlaşılıyor mu?

2012 icindeki 7. Sipariş yolda ama cok dillendirmemek lazim tabi.
bir kaç hafta boyunca alsam mı almasam mı diye düşünürken en sonunda dayanamayıp buradan bir futur krom sipariş ettim. bu yurtdışına ilk siparişim ve son olmayacağı kesin Angel sorum şu: siparişi verdikten sonra order placed başlıklı ve siparişimi gösteren bir mail aldım. bu mailden sonra yapmam gereken başka bir şey var mı?
muhtemelen bir de despatch note diye bir mail alırsın... postaya verildiğini söyleyen..
(17/02/2012, Saat: 23:30)Lynxrufus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir kaç hafta boyunca alsam mı almasam mı diye düşünürken en sonunda dayanamayıp buradan bir futur krom sipariş ettim. bu yurtdışına ilk siparişim ve son olmayacağı kesin Angel sorum şu: siparişi verdikten sonra order placed başlıklı ve siparişimi gösteren bir mail aldım. bu mailden sonra yapmam gereken başka bir şey var mı?
cevabın için çok teşekkür ederim papazerigi

(18/02/2012, Saat: 00:10)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: muhtemelen bir de despatch note diye bir mail alırsın... postaya verildiğini söyleyen..
(17/02/2012, Saat: 23:30)Lynxrufus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir kaç hafta boyunca alsam mı almasam mı diye düşünürken en sonunda dayanamayıp buradan bir futur krom sipariş ettim. bu yurtdışına ilk siparişim ve son olmayacağı kesin Angel sorum şu: siparişi verdikten sonra order placed başlıklı ve siparişimi gösteren bir mail aldım. bu mailden sonra yapmam gereken başka bir şey var mı?

futur için bugun niyetlendim bu siteye ancak stoklar tükenmiş...
Futur mu?
başka hangi makineler var sizde?
(12/03/2012, Saat: 15:36)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: futur için bugun niyetlendim bu siteye ancak stoklar tükenmiş...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,745 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,338 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,734 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,976 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,637 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: