traditionalshaving.co.uk
Çinden gelen porsuklar haricinde en uzun süren kargo olayım oldu. 15 gün oldu ancak hala elime ulaşmadı Smile İkinci siparişimde aynı şekilde sürerse connaughta çok az fark ödeyerek oradan devam ederim.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
Şirketle pek ilgisi yok sanırım.
Benim Connaught'dan verdiğim son siparişim 16 günde geldi.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
mancho hocam connaught tan hiç bu kadar beklememiştim. Kaldıki traditional da takipli kargo seçeneği yok. Alacağım ürünlerin bazıları connaughtta olmadığı ve biraz daha uygun olduğu için burasını tercih etmiş vede bir tanışayım demiştim. Gelir elbette ancak ay sonuna kadar gelsin yoksa gelsede nasıl olacak bilemiyorum Smile
(17/09/2012, Saat: 21:51)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mckorkmaz
TOBS Sandalwood 4 Eylül'de yola çıktı.Bugün 13.gün.Hala bana ulaşmadı.EJ89 ve Futur 14 günde gelmişti ts.co.uk'dan.Sanırım bu siteden alımlarım böyle olacak hep.1.5-2 Sterlin için connaugt'u tercih etmemek sanırım kargo süresini uzatıyor.Çünkü connaught'tan geçtiğim siparişler 4-6 gün arasında elime geliyordu.Tuhaf...
Bu arada 2. Futur siparişim de 14 Eylül'de kargoya verilmiş.O da sanırım 2 hafta sonra elimde olur diye düşünüyorum.
Saygılar...

Benimde iki eylülde yola çıktı ilk parti Smile İkinci futuru ne yapacaksınız? Sol yanak ayrı sağ yanak ayrımı Tongue
4 Eylül ve 11 Eylül de kargoya verilen siparişlerim biraz önce aynı anda elime ulaştı. Umarım sizin Sandalwood da bugün yarın gelir umarım Smile
TS.co.uk şimdilik en favori sitem. eğer alacağım ürünler varsa TS.co.uk'da, buradan; eğer yoksa da connaughttan alıyorum. aslında shaving.ie ve TS.com u da deneyim dedim ama bir türlü olmadı. TS.com a girdiğimde en son, bir şey alınamıyordu. az önce baktım hala sorun var.
Saygılarımla
Teşekkür ederim. İkimizin kargosuda aynı gün yola çıktığına göre yarın elinizde olur diye düşünüyorum. Selamlar..
haydi geçmiş olsun, şimdiden iyi tıraşlar diliyorum
bugün geçtiğiniz cuma (6 gün önce) TS.co.uk'dan bir arkadaş için sipariş verdiğimiz
* EJ89L
* Taylor avocado krem
* Cyril R. Salter sabun geldi
Cyril R. Salter çok güzel kokuyor ve bence o paraya çok iyi bir sabun.
Saygılarımla
Güle güle bol köpüklü tıraşlarda kullanın arkadaşlar Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,753 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,338 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,734 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,976 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,645 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: