En son ne bitirdiniz?
(11/12/2014, Saat: 00:13)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kocaeli de gratis ve watsons mağasısı açıldı daha 2 gün önce. Fakat Watsons henüz faaliyette değil. Bu gün öylesine bir uğradım gratise, king of shave ürünleri ve Zırh ürünleri vardı raflarda.

King of shave ürünler 8-10 tl arasındaydı.

İlginç ben daha İstanbulda hiç bir Gratis'te görmemiştim. Bir uğrayıp bakmalı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Gratis mağazalarında mevcut.Nemlendirici ve balm 100ml ikiside ayni fiyat 8.75 tl iki ürünüde tavsiye ederim,fiyat performans olarak çok uygun.
(11/12/2014, Saat: 09:49)astertis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gratis mağazalarında mevcut.Nemlendirici ve balm 100ml ikiside ayni fiyat 8.75 tl iki ürünüde tavsiye ederim,fiyat performans olarak çok uygun.

İlk fırsatta denemek lazım o zaman. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Gratis sitesinde var bilgi yazısı var.kocaelide 3 tane gratis mağzası var 8.75 fiyatı ve king shave diğer ürünlerde var.
Proraso'yu bitirmeye çalışıyorum, direniyor bitmiyor.. Bitsin bir daha almayacağım. Hiçbir özelliği yok o sabunun.. Dodgy
Tabac+Cella forever!
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(12/12/2014, Saat: 03:14)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso'yu bitirmeye çalışıyorum, direniyor bitmiyor.. Bitsin bir daha almayacağım. Hiçbir özelliği yok o sabunun.. Dodgy
Tabac+Cella forever!
Hocam yazın yüze yoğurt sürmüş gibi oluyor özelliği o Big Grin
Kışın cella-tabac forever, yazın proraso da gider, soğuk havalar yanıltmasın Smile
bf92db29aeeaab45e9dbf5e6fddfdded.jpg

Bitirdim, bittiğine üzüldüm hemen yenisi şart. Ürün çok güzel yaz kış demeden her sabun ve kremin Altına yüze uygulayabilirsiniz. Örneğin mwf yada tabac kullanacaksınız öncesinde uygulayınca hem güzel bir kayganlık oluşturuyor hemde bol mentollü tabac ile yüzünüz püfür püfür ferahlıyor. Banyodan önce tıraş olursanız duş bitene dek yüzde ferahlama hissi devam ediyor ve son olarakta yine yüze balsam gibi uygularsanız tek kelime ile muhteşem bir hem koku hemde ferahlatma ve rahatlatma olarak.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Bayağıdır yazmayı unutuyorum, sonunda Vitos'un tıraş öncesi ve sonrası kremini bitirdim.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Yazın kullanırım diye aldığım Palmolive Tüp Krem'i bitirdim sürekli kullanım sonunda. Yalnız şunu söylemeliyim, sabunlarla daha mutluyum Sleepy.
Dr.Harris'in Marlborough çubuk sabunu bitirdim. 40 gr. için pahalı sayılır (aynı fiyata 100 gr.lık refill alınabiliyor) ama çabuk bitmiyor.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: