En son ne bitirdiniz?
(08/06/2016, Saat: 14:38)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad, 3017 yapınca er ya da geç bitiyor. Aslında çok zor olmuyor 3017 yapmak şayet sabunu severseniz Smile.

Ama sabunun dibini görmek çok zevkli, gerçi son 2-3 gün dipte kalan ufak parçayı köpürtmek bayağı zor oluyor. Bir de o son parça bitmiyor da bitmiyor ya, ömür törpüsü.  Bu sefer bitsin de "En son ne bitirdiniz" kısmına yazayım diye gün saydım resmen Big Grin.

Ben o en sona kalan ufak parçayı stick gibi yüze sürerek köpürtüyorum. Bitirmek için en efektif yöntem.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(08/06/2016, Saat: 17:20)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben o en sona kalan ufak parçayı stick gibi yüze sürerek köpürtüyorum. Bitirmek için en efektif yöntem.

Üstad, o dediğinizi ben de yapacaktım da Faena biraz yumuşak kaldı sanki, ben de yeni sabunun üstüne takviye yaparak kullandım o ufak parçayı. Zaten bir kullanımlık ömrü kalmış ilk gün sonunda yeni sabunun üstünde eseri kalmamıştı Smile.
acv3oi.jpg

Kış için çok iyiydi...havalar ısınmadan yoğun kullanımla bitirdim sonunda
Fırçalarımı güzel kokutun sonunda bittin Smile

2uxthsk.jpg
Cella sonunda bitti Rolleyes
(13/06/2016, Saat: 17:01)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella sonunda bitti  Rolleyes

Resim pek olmadı idare edin Big Grin Geleneksel traşa yeni başladığım zamanlarda her marka jiletten almaya çalışmıştım. İlk bitirdiğim perma sharp oldu. İlk başlarda hiç anlaşamamıştık ama son zamanlarda en sevdiğim jilet oldu.

Düzeltme: Alıntı yapmak istememiştim kusura bakmayın Big Grin
(13/06/2016, Saat: 17:18)oznk40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim pek olmadı idare edin  Big Grin  Geleneksel traşa yeni başladığım zamanlarda her marka jiletten almaya çalışmıştım. İlk bitirdiğim perma sharp oldu. İlk başlarda hiç anlaşamamıştık ama son zamanlarda en sevdiğim jilet oldu.

Düzeltme: Alıntı yapmak istememiştim kusura bakmayın Big Grin

Wink
(13/06/2016, Saat: 16:35)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçalarımı güzel kokutun sonunda bittin Smile

Üstadım sıhhatler olsun. Eğer aynı markadan devam etmek istiyorsanız "Citrus Burst" olanı tavsiye etmek isterim. Yazlık çok hoş bir koku. Forumda incelemesi de mevcut.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Çabuk bitsin diye küçük boy almıştım. Keşke büyük alsaymışımSad
2mzfoza.jpg
En sonunda bitti Smile.

0c33bf9e015a7be0990ff4654c110a98.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: