En son ne bitirdiniz?
(20/06/2016, Saat: 19:16)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bayağı beğendim üstadım, öylesine söylemiş olmuşum Blush.

Tekrar alabileceğim ürünlerden biri ...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Benim de listemde, siz öyle deyince şaşırdım açıkçası komşum. Şimdi anlaşıldı Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(21/06/2016, Saat: 03:55)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de listemde, siz öyle deyince şaşırdım açıkçası komşum. Şimdi anlaşıldı Smile
Üstadım, theunnamed üstadın dediği gibi, insan ürün bitirdikçe mutlu oluyor herhalde o yüzden öyle dedim. Yoksa cidden çok ferah ve hoş bir ürün Pitralon 😀.

Ben mwf nin dibini görmek için can atıyorum mesela Smile bitince zil takıp oynayabilirim, o ruh halindeyim
www.BarbarosRazors.com

(21/06/2016, Saat: 03:59)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım, theunnamed üstadın dediği gibi, insan ürün bitirdikçe mutlu oluyor herhalde o yüzden öyle dedim. Yoksa cidden çok ferah ve hoş bir ürün Pitralon 😀.

Her gün farklı bir şey deneme kısmı zevkli geliyor bana. Ben 3017 için heralde evden uzakta bir yerde olmalıyım. Yoksa sizlerin yaptığı gibi istikrarlı yapamam. Bu arada Almanya'ya giden gelen olursa Pitralon'un arzulusu çok. Ciddi sevaba girer Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(21/06/2016, Saat: 04:07)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben mwf nin dibini görmek için can atıyorum mesela Smile bitince zil takıp oynayabilirim, o ruh halindeyim

Big Grin Big Grin Big Grin
(21/06/2016, Saat: 04:09)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her gün farklı bir şey deneme kısmı zevkli geliyor bana. Ben 3017 için heralde evden uzakta bir yerde olmalıyım. Yoksa sizlerin yaptığı gibi istikrarlı yapamam. Bu arada Almanya'ya giden gelen olursa Pitralon'un arzulusu çok. Ciddi sevaba girer Smile
Aynen üstad, ben de takipte olayım, sevaba girmek isteyen arkadaşlara destek olmak lazım 😀😀😀.

Pitralon benim de listemde, hatta üst sıralarda ancak öncelikle elimdeki as.'leri azaltmam lazım. Gerçi böyle söylediğime bakmayın, uygun bir fırsat olursa da düşünebilirim Big Grin
Pitralonu ben de denemek istiyorum ve görüyorum ki baya seveni var Avrupadan bir arkadaş toplu gönderim mi yapsa acaba
Bir de sorum var. Pitralon Classic kokusu, C&H Tobaccos AS ye benziyor mu?
@hknz üstadım, herhalde Pitralon'u kullanan olarak ben cevap versem iyi olacak. C&H Tobacco kullanmadım ama Pitralon tütün kokusu değil üstad -bildiğim ve gördüğüm kadarıyla. Sanki fresh bir orman kokusu gibi ama kokular konusunda uzman değilim, ne bileyim Confused. Sonuçta tütün değil bildiğim kadarıyla Undecided.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: