En son ne bitirdiniz?
Simpsons Citrus Burst hem kokusunu hem de performansını çok beğendiğim bir üründü. Eğer elimde 10 senelik malzeme olmasaydı tekrar alırdım. Smile

28su1w4.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
En son nivea traş köpüğü
Nivea traş kremi
Arko traş sabunu bitti

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2vkkbxc.jpg

Nihayet Cella sabunum bitti. Arkadaşlarla kiloluk alıp paylaşmıştık. Rotasyona tabi olduğu için bitmesi uzun sürdü. Acı badem kokusunu seviyordum. (Gerçi bir süredir kokusu kalmamıştı) Genel olarak beğendiğim bir sabundu. Yine alır mıyım? İsterim, ancak elimdeki sabunlar bitince ve listemde bulunan diğer sabunları kullandıktan sonra, yani muhtemelen yıllar yıllar sonra...

Bu İkea kabında Cella sabun vardı:

2zeed7s.jpg
Aldığım 7 çeşit Clubman Pinaud örneğinden 4'ü bitti. Diğerlerinin bitmesini beklemeden yazmak istedim. Zaten son zamanlarda pek yaz(a)mıyorum. Benim için bu bahane oldu. Daha önce yazdığım yorumlarda da belirttiğim üzere bir daha Pinaud alacağımı sanmıyorum.

f033622204aa4a7fb91e1803e2e4be5a.jpg
@msakalli Komşum maaşAllah az zamanda bu sayfa da paylaşım üstüne paylaşım Smile
Ben de maalesef mi desem, çok şükür mü desem bilemedim hala bir numara yok Big Grin
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(09/08/2016, Saat: 14:48)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli Komşum maaşAllah az zamanda bu sayfa da paylaşım üstüne paylaşım Smile
Ben de maalesef mi desem, çok şükür mü desem bilemedim hala bir numara yok  Big Grin

Üstadım, açıkçası hırs yapmıştım  Big Grin Uzunca bir süredir biten ürünüm olmamıştı. Bu nedenle son zamanlarda buraya yazmak için fırsat kolluyordum. Darısı size olsun  Smile
001bd2f00f0aa35e9f87d3a8c690ac3a.jpg
Jagler Man Care
Red After Shave Cologne
Huncanin urunu bildiğin limon kolonyasina yagli arko krem katmışlar bu piyasaya çıkmış
bittigine sevinmedim diyemem.

Sent from my iPhone using Tapatalk
3017 yaptığım normal boy Tiki The Captain sabun dün bitti. Yeni denizlere yelken açma vakti.

0531028f513d161ee58ef6f6e36333e4.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
kan taşımı bitirdim ıslak kalmış erimiş hepsi sakız gibi olmuş

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: