En son ne bitirdiniz?
@posico üstad yerine daha güzelleri gelsinSmile Sizede Mutlu bayramlar

(04/09/2017, Saat: 14:57)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @posico üstad yerine daha güzelleri gelsinSmile Sizede Mutlu bayramlar

Teşekkürler üstadım. Hepimize inşallah.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(04/09/2017, Saat: 14:34)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazlıklar yavaş yavaş bitiyor.

Herkese iyi bayramlar Smile

24c5c46.jpg

Üstadım siz farkında olmadan piyasadaki bu kapları da bitirdiniz haberiniz olsun. Piyasadan en son ne kuruttunuz başlığına taşıyayım ben bunu Smile

Şaka bir yana üstadım; elnizdekiler son Üçsan M714 kaplarıdır, bize uygun çok güzel kaplardı, ama artık firmanın web sitesinde bile yok.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(04/09/2017, Saat: 17:34)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım siz farkında olmadan piyasadaki bu kapları da bitirdiniz haberiniz olsun. Piyasadan en son ne kuruttunuz başlığına taşıyayım ben bunu Smile

Şaka bir yana üstadım; elnizdekiler son Üçsan M714 kaplarıdır, bize uygun çok güzel kaplardı, ama artık firmanın web sitesinde bile yok.

Migros'dan almıştım. Bakayım kalmış mı diye isterseniz yarın. Ben de çok memnunum.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(04/09/2017, Saat: 19:35)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Migros'dan almıştım. Bakayım kalmış mı diye isterseniz yarın. Ben de çok memnunum.

Yok yok üstadım teşekkür ederim, eksik olmayın Smile

Ben farklı bir şey için aramıştım bunu yakın zamanda ama sonra piyasada olmadığını görmüştüm, onu haber edeyim dedim.
@onurcakmak üstadım yolunuz düşerse Mısır çarşısı ile Büyük postane arasında Kimyacılar sokağı (Rahvan sokak ) var her türlü laboratuvar malzemeleri satarlar. Orda güzel kaplar bulabilirsiniz. Hem şık ,kaliteli hemde uygun fiyatlara.. Zeytinyağı sirkelik derken behet ve ölçeklerle Benim mutfak laboratuvara döndüSmile

(04/09/2017, Saat: 19:41)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak üstadım yolunuz düşerse Mısır çarşısı ile Büyük postane arasında Kimyacılar sokağı (Rahvan sokak ) var her türlü laboratuvar malzemeleri satarlar. Orda güzel kaplar bulabilirsiniz. Hem şık ,kaliteli hemde uygun fiyatlara.. Zeytinyağı sirkelik derken behet ve ölçeklerle Benim mutfak laboratuvara döndüSmile

Tahir üstadim teşekkür ediyorum bilgi verdiğiniz için, not aldım.
804d710ae7cb5cb75ea84c88d479a064.jpg

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKeN Cemil üstad yenisi için önerim Omega block, Mustafa komşumuzda var memnun kaldım deneyin derim..Wink

(06/09/2017, Saat: 14:42)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN Cemil üstad yenisi için önerim Omega block, Mustafa komşumuzda var memnun kaldım deneyin derim..Wink

Açıkçası bir sonraki alışverişim için düşündüğümde omega ydı. Hatta kullanan birilerileri var mı acaba diye düşünmedim değil. Tavsiye için çok teşekkürler, gönül rahatlığı ile alabilirim artık.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: