En son ne bitirdiniz?
@dearlord Komşum geçen bir komşumuz daha sormuştu cevap yazacaktım ona da arada kaynadı gitti. Bu vesile ile o komşumuza da cevap vereyim. Palmolive üretimi hiç bitmedi. Halen üretim devam ediyor. Sadece ülkemiz de yok. Üretimi durdu sanılmasının nedeni bu markaya ait banyo ve el sabunları ve duş jelleri ülkemizde halen satışı var. Ancak tıraş ürünleri olmayınca üretim durdu diye biliniyor. Almanya'dan gelen akrabalarım Almanya Rossman veya orta halli herhangi bir markette Palmolive tıraş kremi ve sabunu bulabiliyorlar. Onlara da söyleye söyleye alışkanlık ettirdim her geldiklerinde 2 sabun 2 kremim gelir.

@efrasyab Kemal abinin de dediğine aynen katılıyorum. f/p olarak en beğendiğim tıraş kremi Palmolive. Sabunu eh düzeyinde.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Her ne kadar tıraş ürünü olmasa da beğenerek kullandığım bu yüz temizleme jelini paylaşmak istedim. Okaliptüs içeriği ile oldukça ferah ve yüzden temizlemesi çok kolay. (Sabun içermediğinden dolayı) Bazen yüzümdeki sabunu arıtacağım diye defalarca yüzüme su çarpmak zahmetli ve uğraştırıcı oluyor. Bu arkadaş yüzden çabuk çıkıyor ve iyi temizliyor. Dediğim gibi okaliptüs içeriği ile tam bir yaz ürünü kışın kullanınca yüz gelci geçirecek gibi oluyor insan. Fiyatı da uygun.

Peki bunu bitirdik yine alır mıyım? Yaz ayları da geldi tabi ki de alırım ve aldım. Smile En son ne aldınız başlığında görüşürüz. Smile Smile

12ad23868b5ced3f5fbe5f9ae70ba4f4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Ben bunu tıras sonrası degilde, aksam yatmadan disleri fırcaladıktan sonra azıcık boynuma surerdim. Yattıgımda hos kokusu serinlik hissiyatı ile cok sevmistim. Eldeki pinaudlardan bir ikisi daha azaldıktan sonra lime i yazdım kenara ileride tekrar almak isterim.
50196545591_14e55f1161_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
IMG-20200812-2103588.jpg

Forumda @dikdik_s üstadın çok dataylı incelemesi olan bir ürün.
incelemeye ek söyleyebileceğim şey şu : kıvam olarak kremden çok çok az hallice (yumuşak sünger gibi ) ve 22 euro gibi bir fiyatı var ve sadece 90 gram. Kıvamı ve gramajı göz önünde bulundurunca en pahalı sabunlardan biri oluyor.

Çok farklı ve özgün bir kokusu var. Hep kasede köpürttüm ;  köpürtmesi kolay ,köpüğü kıvamlı. Kayganlığı da bence çok iyi. Böyle arada çok farklı bir ürün denemek isteyen komşularım değerlendirebilirler.
942a631c32811024a9d99e7dd9fc6ccb.jpg

İkisinden de çok memnundum özellikle Gentlimen’s Tonic müthiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Arko Fresh aka Ice Mint bitti bugün. Sanırım 2016 da almıştım. Yaz aylarında ara ara kullandığım bir üründü.
Tabula Rasa - Abraka Barber bitti, tekrar almam herhalde5a6f7835c3e1b54ad0efb69d031a2332.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
20200913-131706.jpg
valla cok memnun kaldim koku ve performans cok guzeldi. Tek pişmanlığım keske 2 ye bölseydim kremi çünkü frank shaving g4 sentetik fırça ile iki tıraşlık kopuk cıktı. Fiyatına bi bakayım belki alırım dedim ama araştırınca cok şaşırdım

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Wilkinson ocean after shave bitirdim, arada vücuduma da sürüyordum, kokusu çok hoşuma gidiyor.
Hiç bilmiyorum ki
Mentollü Lea balsam , yazın da kullanılabilir, kıvamlı değil hemen emiliyor
Serinletme etkisi güzeld3158c2af0d6bb95950878c7bd28c289.jpg
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: