En son ne bitirdiniz?
Sanırım geleneksel tıraşa başladığımdan beri bitirdiğim ilk kozmetik ürün oldu, Mühle Aloe Vera Tıraş Kremi. Koku yönünden fazla bir iddiası olmayan, köpük kalitesi ve kayganlığı iyi, koruyuculuk yönünden ortalamanın üzerinde olan bir üründü. Fakat içinde bulunduğumuz dönem itibariyle f/p ürünü olduğunu söyleyemeyeceğim zira gramajına göre fiyatı epey artmış durumda. Ben bir buçuk yıl kadar önce Ankara Ulus'taki bir kozmetikçiden 35 liraya almıştım gerçi ama sanırım şimdi orada da (eğer halen satılıyorsa) fiyatı artmıştır. Peki bu tıraş kremini bir daha alır mıyım, f/p ürünü olmayacağı için alacağımı sanmıyorum.

cc11d5043fc8574cf8d3ab39ed8f9226.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yakın zamanlarda bitirdiğim tıraş sonrası kullandığım ürünler.
Natura siberica jel diye geçiyor ama kıvamı tam olarak balsam gibi. Çok başarılı bulduğum bir ürün. Hafif mentol etkisiyle ara ara yazın bile kullandığım oldu.
İsana tıraş sonrası için benim başarılı bulduğum bir kolonya oldu. İndirimde bulursam alabilirim.
Kruidvat krem çeşitlerini tıraş sonrası kullanıyorum. Bence hafif, yaglandirmayan ve nemlendirme etkisi güzel kremler. 5b1497e38cdcb67869beb9ab92a79776.jpg
Rest in Peace ( 2012-2021) Arko Action

Zula da bir tane daha var yalnız ama daha da kullanmaya yürek dayanmaz

Kesif alkol ve epey bozulan koku profiliyle dezenfektan olarak kariyerine devam edecek. 9757063c74c2d5a28300760815c8b53e.jpg
Tam bir fiyat performans ürünü, kokusu da çok başarılı.
Rotasyonda bulunduruyorum.

XEkbsJ.jpg
(06/03/2021, Saat: 13:53)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam bir fiyat performans ürünü, kokusu da çok başarılı.
Rotasyonda bulunduruyorum.

Sizden görüp bugün eski versiyonu kullanayım dedim. Beklediğimden çok çok iyi bir köpük ve performans verdi. Gerçekten değeri tam bilinmeyen güzel bir tıraş kremi.
(06/03/2021, Saat: 15:43)broraso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizden görüp bugün eski versiyonu kullanayım dedim. Beklediğimden çok çok iyi bir köpük ve performans verdi. Gerçekten değeri tam bilinmeyen güzel bir tıraş kremi.

Yurtdışından bi dostuma getirttiriyorum. Gerek artık az bulunması gerek kalanların da uçuk fiyattan satılması nedeniyle en iyi çözüm bu oldu benim için. Ve dediğiniz gibi mükemmel bir ürün. Ben de çok beğeniyorum.
Bu hafta bitenler, Kruidvat çay ağacı kremi ve sirenol. 12b9f6809dceb3528ad6b8b1c8e70b92.jpg
Geleneksel tirasa basladigimdan bu yana, sanirim 2 sene, kullandigim bir ürün. Hacim olarak cok buyuk (350ml) ve kivami yogun oldugu icin cok az miktar kulkanmaniz sayesinde yillarca gidebiliyor. Daha da bitmezdi aslinda, kaşık kaşık dağıttım numune gibi denensin diye. Buna ragmen 2 sene gitti.
Cok guzel bir urun gercekten, f/p anlaminda, cildi yumusatmasi anlaminda gerçekten harika. Buna karsin cildi yagli olan komsularima yagli gelecektir.

BxGorW.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Komşum bu kremden bende de var ve üstünde yüze sürülmemesi gerektiği yazıyor. Bu kremi sürdüğümde yüzümde direk sivilce çıkıyor.

https://dolap.com/profil/sohayli
https://beyfendi.org
(12/03/2021, Saat: 12:19)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu kremden bende de var ve üstünde yüze  sürülmemesi gerektiği yazıyor. Bu kremi sürdüğümde yüzümde direk sivilce çıkıyor.

https://dolap.com/profil/sohayli

Haklisiniz komsum, benzer yorumları duydum baska arkadaslarimdanda.
Bende bir problem yaratmadigi icin severek kullanabildim.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: