En son ne bitirdiniz?
kozmetik bitti dış ğolitika bitmedi374e9791e74582d35de3c2051496eaaf.jpg

SM-J600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sebamed balsam da bitenler kervanına katıldı. Elimdeki son üründü. Devamı da sanırım yok. Genel anlamda nemlendiricilik, yatıştırıcılık olarak başarılı ve cilt emilimi hızlı bir üründü ancak koku olarak beğendiğimi söyleyemem. 46a8ebaf3e80b0137f0a2306367346c0.jpg
İlk defa Tabac bitirdim, bir tane de yedek var. Bu sabunla sorun yaşamıyorum, her şekilde iş görüyor. Bir de tütün seven birisi olarak kokusu beni zaten cezbediyor, balsamını deneyeceğim sanırım.
Sırada Alsancak beyaz ve Efresyab sabun var, teker teker bitecek hepsi ki yer açılsın yenilere Smile

87oukof.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@ekindgn Ekin hocam kış gelmeden erken sezon finali olmuş... O yedek kış bitmeden girer tekrar kaseye Smile
@marv üstad, ilk aldigim Tabac'ti, anca bitti. Kis icin tekrar basarim kaseye, sirf kokusu icin bile yetiyor Tabac.
Kisliklarda stoklar saglam aslinda, @orhansolo'nun urettigi tutun amber od cedar sandalagaci ve by rum, arti oss-mann'dan kirmizi brut esansli regard endiselerimi gideriyor Smile. Ankara soguklarini cephanelerimle bekliyorum Smile
cniy5w0.jpeg

Penhaligon’s tıraş kremini ne kadar keyifle kullandığımı anlatamam. 15 yıllık tıraş serüveninde keyif aldığım nadir ürünlerden… Bitmesine üzüldüm ama yenisi var Tongue Tongue Tongue
@"ekindgn" Kışa sağlam girmişsin Ekin hocam. Mühimmatlar doluysa gerisi mühim değil Smile

@"oguzhan5069" Güzel indirimdi, keşke daha fazla alsaymışım diyorum şu an Smile
(05/12/2021, Saat: 01:14)marv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"ekindgn"  Kışa sağlam girmişsin Ekin hocam. Mühimmatlar doluysa gerisi mühim değil Smile

@"oguzhan5069" Güzel indirimdi, keşke daha fazla alsaymışım diyorum şu an Smile

Komşum fırsatı güzel değerlendirdik Rolleyes darısı başka fırsatların başına Rolleyes
@Efrasyab Kemal hocamin sabunu, anca bitti, cokca almistim ama Ankara bulusmalarinda dostlarla paylasmistim.  
Sevdiğim bir sabun, kati olmasi sebebiyle de uzunca sure gidiyor. Suyu seven bir sabun, ozellikle sentetik fircalarda daha keyifli sonuç veriyor benim gozlemime gore.

q256cgd.jpg
Birkaç gün önce proraso kırmızı sabunu bitirdim. Kokusu hoş, yumuşak, köpük yapması kolay, koruyuculuğu ve kayganlığı güzel ama nemlendirme etkisi pek hoşuma gitmedi. Tekrar alır mıyım bilemiyorum "Cebimden para çıkıyor madem, daha iyisini alayım." diyebilirim.
Genel itibariyle fena değildi. Kolay yüklenmesi ve kolay köpük oluşturması nedeniyle yeni başlayanlara tavsiye edebileceğim bir ürün.
Ayrıca kabı da babannemin dişleri için çok uygunmuş Smile

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: