Akıllı Telefon Tavsiyesi
(17/10/2014, Saat: 09:44)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer bütçeniz 2000 Tl civarında ise sony xperia z2 öneririm. Güzel telefon kendileri..

Kesinlikle I phone kıllanıyorum alırsam bu telefonu alırım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
ABD'de bir tanıdığınız varsa aşağıdaki telefon tam bir fiyat performans canavarı. Bir de forumundan davetiye bulmak lazım satın almak için Confused
http://oneplus.net/one
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(18/10/2014, Saat: 01:52)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ABD'de bir tanıdığınız varsa aşağıdaki telefon tam bir fiyat performans canavarı. Bir de forumundan davetiye bulmak lazım satın almak için Confused
http://oneplus.net/one

Üstad telefon güzel gözüküyor, ABD'den getirmesi ve işletilmesi de dert değil fakat oldu da bir sıkıntı çıktı bunun ABD de bile ne kadar servisi varki ben Türkiye'de halletiriyim =) Yinede öneriniz için teşekkür ederim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Beyler eşime telefon alacağım 1ay içinde. Samsung galaxy note4 ve sony xperia z3 arasında kaldım. Note telefonları beğendiğini biliyorum eşimin. Xperia da hiç fena değil. Beyazı özellikle çok şık duruyor. Şu an iphone kullanıyor telefonu perte ayırmak üzere ve iphone kesinlikle istemiyor.
Samsung Galaxy Note 4 mü?
Sony Xperia Z3 mü?
Telefonlardan çok anlamam bana nedenleriyle söyleyebilir misiniz?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
@zorba, nedenlerini açıklayamam note 4 yakından görmedim ama sony z3 kuzenim kullanıyor çok memnun, güzel telefon çok stabil çalışıyor ve çok şık.
O yüzden Xperia diyorum Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

ben de birkaç ay evvele kadar telefon aradığım için android kısmını iyi araştırdım. samsung touch wiz, herkesin hemfikir olduğu şekilde felaket bir arayüz. hem eski görünüyor, hem de note 4 gibi neredeyse bilgisayarda oyun açacak sisteme sahip telefonda kasıyor. bir de kişisel tercihtir ama "deri görünümlü plastik" bu fiyattaki telefonlarda hoş gelmiyor bana. kalemle kullanımı, ekran bölünmesi avantajı.
bununla birlikte z2 ile z3 arasındaki fark görüntü ve bazı nüans. kardeşim de telefon bakıyordu, bu sebebten z2 tavsiye etmiştim. çok memnun şu anda. sony arayüzü çok stabil ve hafif çalışıyor. istanbul bilişimde çok uygun fiyatla aldı. hatta avrupa modeline denk geldi, içinden çıkan asıl kulaklıktan anladık bunu da. z3 te bakarsanız bir bakın derim istanbul bilişime.
velhasıl, iki model arasında tercihim sony olurdu.
Türkiye'nin en büyük mobil cihaz distribütöründe çalışıyorum. Bu nedenle Size Samsung almanızı tavsiye ederim. Eğer Sony telefonunuz arızalanırsa (ki tahmin edebileceğinizden çok daha büyük bir yüzde arızalanıyor) garanti ve onarım süreçlerinde korkunç zorluklar çekeceksiniz. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa Note Edge e de bakmanızı tavsiye ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(17/01/2015, Saat: 01:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'nin en büyük mobil cihaz distribütöründe çalışıyorum. Bu nedenle Size Samsung almanızı tavsiye ederim. Eğer Sony telefonunuz arızalanırsa (ki tahmin edebileceğinizden çok daha büyük bir yüzde arızalanıyor) garanti ve onarım süreçlerinde korkunç zorluklar çekeceksiniz. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa Note Edge e de bakmanızı tavsiye ederim.

Komşum samsungların ekran kırılma sorunu son buldu mu çevremde s3 note, note2-3 ekran kırmayan yok, sonye çok şaşırdım arıza oranına 2.7 yıldır kullandığım htc one x çok sağlam çıktı değiştirmeye kıyamıyorum(9. htc telefonum 2006 dan beridir kullanırım) yarım saat sağanak yağmurda mu unuttum çok dik yokuşta 20metre seke seke yokuş aşağı mı inmedi (havada sekerken yakaladım)bana mısın demedi.

Ben sony seçerdim ekran ve sony kalitesi için arıza oranı dediğiniz gibiyse cidden sıkıntı, apple e yönelinmeli o zaman

ha bu arada htc sense arayüz gibisi yokta eski sürümler daha güzeldi window mobiledeki manila(sense in atası)
Dip not :2012 mart sonunda yurtdışından alınan HTC one ximde 2014 şubat ayı gibi ekranda sararma başladı, HTC Türkiye'yi aradım teleservice e bıraktım 5 gün içinde ekran garant kapsamında değişmişti aynı sorun almanyadan ablama aldığım htc one x de de oldu ve gene 2 yıla yakın sürede garanti kapsamında değişmişti.

Garanti sürecinde Teleservice in olması ürün tercihi için bundan sonra etkili olur benim için
htc Türkiye çok iyi bu konuda. çok ilgililer ve çözüme ulaşmada etkililer. teleservis ne kadar işin içinde bilmiyorum, doğrudan htc ile görüştüm her seferinde. izmir' de olduğum için "teleservise bırakın, onlar bize ulaştırır" dediler eşimin eski telefonu için. sonrasını yalnızca htc ile muhatap olarak halettik. üzmüyorlar müşteriyi.

(17/01/2015, Saat: 01:36)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dip not :2012 mart sonunda yurtdışından alınan HTC one ximde 2014 şubat ayı gibi ekranda sararma başladı, HTC Türkiye'yi aradım teleservice e bıraktım 5 gün içinde ekran garant kapsamında değişmişti aynı sorun almanyadan ablama aldığım htc one x de de oldu ve gene 2 yıla yakın sürede garanti kapsamında değişmişti.

Garanti sürecinde Teleservice in olması ürün tercihi için bundan sonra etkili olur benim için

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,575 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,363 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,603 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,739 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,098 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,334 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,028 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,973 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,416 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,849 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: