Akıllı Telefon Tavsiyesi
(17/11/2012, Saat: 14:28)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakiyorum raki, sohbet, muhabbet, kadehler tokusmus.
Forum da 1. yilini yeni doldurmus...
Bir forum zirvesi mi yapsak rakili, hossohbet bol muhabbet?

Hakkaten ciddi ciddi ben de düşünüyorum böyle bir şeyi. Üstelik geçen Kıbrıstan dönerken kotayıda doldurmuşum ki, Bacardim, baileysim,safarim... ama adıyamanSad kimsecikler yok
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Valla arkadaşlar Samsung S3 ve Samsung Note gibi büyük ekranlı telefonları ele aldı mı, internette ve forumlarda çok rahat geziliyor, yazı yazılıyor, paylaşımda bulunuluyor, vs.

Arkadaşta S3 var, o yanımdayken, bazen telefonu rica eder, forumlarda takılır, internet de ki işlerimi hallederim. Bilgidayar da nasıl rahat işlem yapıyorsam ondada öyle yapıyorum.

Büyük kolaylık gerçekten. Diğer markalarında 5 inch ve üzeri ekranlı telefonları var. Bence bilgisayara ihtiyaç duymamak için, ekran boyutu en az 4,7 inch olmalı
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
oncelikle hekese selamlar. Daha once calistigim sirketten her sene blackberry verdikleri icin su ana dek telefon alimi ile ilgili hicbirsey dusunmemistim. Yazin da isyerinden ayrilinca Vadofone'un kampanyasindan bir adet HTC telefon almistim. En dusuk modeli. Ilk kez akilli telefon kullandigim icin ilk baslarda biraz yadirgasam da sonralari oldukca alistim. AslindaHTC'en de oldukca memnnum ancak telefonun bir akilli telefona ve dokunmatik ekrana gore cok kucuk olmasi ozellile mesaj yazarken ya da internette gezinirken cok buyuk problem oluyor. bu yuzden de yeni bir telefon almaya karar verdim ama ne alacagima bir turlu karar veremiyorum. HTC'nin one X'i oldukca hosuma gidiyor. Iphone da aklimi kurcaliyor ama artik herkesin elinde. Samsung Galaxy S3 de secenekler arasinda ama Samsung'a da bir turlu isinamadim nedense. Acikcasi telefon isinden cok da anlamam. Bu konuda bilgisi olan, fikir verebilecek arkadaslarin da yorumlarini ve onerilerini duymak isterim. Simdiden degerli fikirleriniz icin tesekkurler.
birkaç gün evvel eşime htc windows phone 8x aldık, gerçi ekranında kıl çıktığından değişimi gitti açıp kurcalayamadım lakin telefon oldukça akıcı (androidde olmadığı kadar) windows arkasında uzun süre duracağına da söz vermiş. şekil ve gövde kalitesi olarak ta oldukça iyi bir model olduğu kanaatindeyim. bir araştırın isterseniz. iphone iyi hoş ama ilk olarak herkesin elinde, ikincisi de aynı paraya teyyare yerine jet alıyorsunuz. gerçi iphone2 un derdi telefon değil prestij satmak (bazılarına göre iphone kullanmak statü gösteriyoruş) bir başka hoşuma giden telefon ise galaxy note 2, kullanım kolaylıkları, hızı oldukça başarılı, bilgisayar gibi alet, gelin görün ki kulağınıza yaklaştırdığınızda tabletle konuşuyor gibi çirkin bir görüntü oluyor bana göre, yine de alabilirdim telefona ihtiyacım olsa. samsung da güncelleme ve destek konusunda oldukça başarılı şu aralar. bir de bana göre önemli olan konu sar değerleri, 8x' inki 0.340 küsurdu, oldukça düşük bir değer.
selamlar.
S3 ya da Note 2.

One x kısa pil ömrü ve ısınma problemlerine sahip.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Samsung'a bende pek sıcak bakamıyorum.Geçmiş yıllardan kalan alışkanlıklar yüzünden sanırım.Ancak satış rakamlarına baktığım zaman kendi kendime bu kadar insan yanılıyor olamaz diyorum.
S3'üde eline alıp kullanmadım ancak çok tavsiye edilen bir telefon.Bana biraz büyük geliyor...
Bir konu açmıştım orada birtakım tavsiyeler var.

Bugün Gold bilgisayardan kampanya ile 889 liraya Xperia P aldım ve inanılmaz mutluyum.Büyük ekranlı telefonları sevemeyenler için en iyi seçenek xperia P bence.Samsung S3 Mini hikaye yanında.Ekran acayip güzel Smile Fiyatıda yeterince uygun.

Siz tabi büyük istiyorsunuz ama ben yinede reklamamımı yapayım Smile
Gel beraber yeni Lumia alalım piankhy komşum nasılsın seni yeniden görmek güzel Smile
bende tel araştırıyorum sar değeri önemli dersen ohtararan dostumun bahsettiği benim de önerebileceğim htc 8x çok iyi. Lumia 920de ise gerçekten başarılı olmuş 2000lik pil var içinde.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Sony Xperia Sola bakıyorum bende.
www.tekyumruk.com
galaxy nexus a da bi bakın.Exclamation

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,569 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,310 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,566 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,657 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,032 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,321 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,015 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,922 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,315 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,839 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: