Akıllı Telefon Tavsiyesi
(23/12/2012, Saat: 01:33)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sony Xperia Sola bakıyorum bende.

Hocam Xperia P derim.Hepsine baktım Sony Samsung vs.

Fiyat performans ürünü. Bir teknomarkete gidip deneyin tasarım ve ekrana hayran kalacaksınız.
(23/12/2012, Saat: 02:01)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: galaxy nexus a da bi bakın.Exclamation

Çok büyük yahu.O da mediamarktta 999tl büyüklük sıkıntısı olmayanlara tavsiye edilir Smile
eggman dostum hayırlı olsun telefonun. Batarya ömrü az gibi geldi bana biraz ne diyorsun bu konuda
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
xperia p'nin ekranı 4" değil mi arkadaşlar? Hiç bir işe yaramaz. İnternetle bu kadar içli dışlı olduğüğumuz şu günlerde 4,5"ten küçük ekranlı telefon almayın. Mobil cihazda 5-5,5 gayet rahat kullanılacak ve internette gezinmeyi sevk haline getirecek bir boyut. Öyle uzaktan bakıp çok büyük demeyin. Kullandığınız zaman hemen alışır bir daha geri dönemezsiniz.

Şu konuda bile iki önyargı var; Samsung ve "çok büyük" ön yargıları. s3 hala piyasanın en iyi akıllı telefonu, bir süre daha da öyle gidecektir. Note iki daha büyük ekranıyla ve daha uzun pil ömrüyle daha çekici. Şu an ikisi de ihtalatcı garantili olarak 1300 civarlarına alınabiliyorken başka bir şeye bakmaya pek gerek yok.

Sony'nin yazılan telefonları yerine de htc one s almak daha mantıklı. Ben yine de kesinlikle 4,5 altı ekranlı telefon önermem.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Herkese degerli fikirleri icin tesekkurler. Yaw eskiden ne guzeldi. Bir Nokia vardi bir de Erickson alinabilecek cins, ikisinden birini secerdik. Sony'lere ben de goz attim ama sadece internetten. Onlarin da bir suru modeli var galiba, p,x, s vb gibi. Teknoloji ozurlu olmak boyle birsey sanirim. Lord hakli aslinda cok kucuk ekranli birsey almamak lazim ama bana yine de kndim icin konusursam 4-4.5 arasi bir ekran yeterli olur diye dusunuyorum. Note hic dusunmuyorum o artik benim icin iyice abarti. Aklimda hep HTC var ama bakacagiz artik.

Zorba dostum bu aralar oylesine yogunum ki yeni kurdugum isyeri ile birakin forumda aktif olmayi zaman zaman eve bile gelemiyorum. Hanim iceri almayacak sonunda. Lumia'ya hic bakmadim ama yazdim aklimin bir kosesine.
(23/12/2012, Saat: 03:06)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eggman dostum hayırlı olsun telefonun. Batarya ömrü az gibi geldi bana biraz ne diyorsun bu konuda

Dostum batarya beni korkutan tek unsurdu ama Whitemagic diye bir teknoloji yapmış sony bu telefona parlaklık düşükken bile diğer telefolara göre ekran daha parlak.Dolayısıyla öyle dengelemişler.

Yeni telefonların şarjı birkaç dolumda kendine geliyor dolayısıyla şuan birşey diyemem daha 1 gün oldu ancak zaten akıllı telefonların en çok gideni zaten 2 gün gittiği için bence bu telefonda rahatça çıkarır 1,5-2 günü.

Telefon inan çok güzel aynı fiyat aralığında daha güzeli yok.Kesinlikle gidip dene mediamarktta falan.

Tabi büyüklük küçüklük meselesi göreceli ben elimde rahat tutmak istiyorum telefonu.Zaten daha büyük birşey istesem tablet alırım Smile

Tekrar toparlarsak 4 inch telefon arayanların alması gerekn tek telefon budur.Hatta iphone 5 te 4 inch hiç 2,5 katı fiyata gerek yok çok daha güzel cihaz Big Grin

Hayırlı olsun piankhy işyerin Smile
(22/12/2012, Saat: 23:10)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gel beraber yeni Lumia alalım piankhy komşum nasılsın seni yeniden görmek güzel Smile
bende tel araştırıyorum sar değeri önemli dersen ohtararan dostumun bahsettiği benim de önerebileceğim htc 8x çok iyi. Lumia 920de ise gerçekten başarılı olmuş 2000lik pil var içinde.

Valla bugun sansa bizim eniste almis Nokia Lumia onu gordum. Oldukca hos bir telefon gibi geldi bana. Cok fazla kurcalayamadim ama IPhone'dan falan daha iyi gibi. Bir suru ozelligi varmis falan. Bunu da secenekler arasina almis bulunuyorum.
@lijunshaving güzel ironi dostum katılıyorum sanaBig Grin

@eggman, bende telefonu senin gibi kabul edilebilir boyutlarda seviyorum. Şu an kullandığım radyo ve mp3 çalmaktan başka artı bir özelliği bulunmayan telefonumu sırf alarmı çalmıyor diye değiştirip yeni telefon alacağım. Yeni yazılım attırdım nafile alarm 5 gün çalıyor 1 gün çalmıyor bir bakıyorsun arka arkaya çalmıyor bazen düzenli olarak çalıyor bugün işe geç kaldım yine...

Benim en çok önem verdiğim konuların başında ise pil ömrü geliyor. En katlanamadığım şeylerin başında bitmemesi gereken yerde cebimin şarjının bitmesi gelir. Ben de telefon önerilerinizle ilgileniyorum.

Ha bir de ekleyeyim bulunduğum yer itibariyle telefonu gidip görme elime alma şansım yok, internetten sipariş vereceğim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Bir yıldan fazladır xperia neo kullaniyorum. 3,7" bazen internette zorluyor daha büyük olsun istiyorum. 5'e kadar da yolu var bence, bu konuda boyut önemli. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,569 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,310 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,573 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,660 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,032 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,321 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,015 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,923 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,315 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,842 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: