Akıllı Telefon Tavsiyesi
(01/07/2013, Saat: 20:04)transmehmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HTC one tek geçerim. Malzeme kalitesi, ses kalitesi olarak da başta Samsung olmak üzere diğer telefonları yerlerde süründürüyor.

ama alan çok dıkkatlı alsın ozellıkle spot alacaklar
pıyasada orjınalden farksız kalıtelı replıkaları kol gezıyor
sadece zıncır magzalardan alınmasını onerırım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(01/07/2013, Saat: 19:21)yarhasan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam arkadaşlar iphone 5 in yanına kucuk ince hafif nokia telefon almak istiyorum

burdaki tek şart nokia nın ürünü olması ince hafif ve kucuk olmalı fonksiyon önemli değil renksiz olabilir fonksiyonsuz olabilir sadece alo demek için kullanılacak ve sıfır olucak önerilerinizi bekliyorm

bu şekilde ikinci cihaz olarak kullananlarda genelde nokia 1280 goruyorum
degerlendırılmelı bu cıhazın sıyahı gayet şık sağlam ve pil ömrü uzun
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(01/07/2013, Saat: 19:21)yarhasan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam arkadaşlar iphone 5 in yanına kucuk ince hafif nokia telefon almak istiyorum

burdaki tek şart nokia nın ürünü olması ince hafif ve kucuk olmalı fonksiyon önemli değil renksiz olabilir fonksiyonsuz olabilir sadece alo demek için kullanılacak ve sıfır olucak önerilerinizi bekliyorm

Nokia Asha 206

işyerinde bi bayan arkadaşta pembesi var, ince ve kibar duruyor, estetik açıdan iyi fiyat fazla gibi görünse de. kullanmadım bilginize.

Nokia-Asha-206-03.jpg

Akıllı telefon olmayacaksa Nokia sirocco gold'u öneririm.
Ustura Mehmet herkese iyi akşamlar diler...
şu an için htc one en iyi seçenek gibi yakında windows phone 8 olarak ta bir seçeneği bulunacakmış. dokunuşu muhteşem, menüsü yağ gibi. telefona sağlam bir bilgisayar bedeli yatıracaklar için geçerli elbette bu tercihler.

g3 için şöyle bir eleştirim olabilir ancak çin üretimi telefonların sar değerleri maalesef çok yüksek ve yazmıyorlar hiçbiryerde. siz bahsedince bir araştırdım ve bununkini de bulamadım. alacak olanlar bir baksın derim belki atladığım biryer vardır.
(01/07/2013, Saat: 20:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu an için htc one en iyi seçenek gibi yakında windows phone 8 olarak ta bir seçeneği bulunacakmış. dokunuşu muhteşem, menüsü yağ gibi. telefona sağlam bir bilgisayar bedeli yatıracaklar için geçerli elbette bu tercihler.

g3 için şöyle bir eleştirim olabilir ancak çin üretimi telefonların sar değerleri maalesef çok yüksek ve yazmıyorlar hiçbiryerde. siz bahsedince bir araştırdım ve bununkini de bulamadım. alacak olanlar bir baksın derim belki atladığım biryer vardır.

htc one'ın kamerası çok kötü ama. O kadar paraya jilet gibi akıllı diye telefon alıyorsunuz fotoları vasat. Bu teleofnlarda artık kötü kamera, video kabul edilemez diye düşünüyorum. Şıklık isteniyorsa xperia s veya iphone 5, özellik açısından kusursuzluk isteniyorsa s4 olmalı bence.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
teknosa' da inceleme imkanı buldum telefonu, ancak o kadar yorumlayabilirim lakin ultrapiksel teknolojisini kapalı mekan çekimlerinde beğendim. aydınlıkta ise internetten gördüğüm örnekler fena değil. kıyaslamada ise iphone 5 kamerası daha kötü sonuç veriyor şu an gördüğüm. 4s iyiydi bu konuda. bir de işin aslı iyi derken kamerasını hiç düşünmedim zira telefonla fotoğraf çeken biri olmadım hiç, beklentilerimi karşılayacak bir telefon olması şu an teknolojisi ile yok. çekip te internette paylaşan sayısı oldukça fazlai haklısınız ben gözardı etmişim istemeden. s4' e ise plastik olmasından dolayı ısınamadım ama arkadaşımda var çok çok hızlı bir telefon hakikaten. performans isteyenler için bahsettiğiniz gibi çok iyi.

(01/07/2013, Saat: 22:32)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/07/2013, Saat: 20:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şu an için htc one en iyi seçenek gibi yakında windows phone 8 olarak ta bir seçeneği bulunacakmış. dokunuşu muhteşem, menüsü yağ gibi. telefona sağlam bir bilgisayar bedeli yatıracaklar için geçerli elbette bu tercihler.

htc one'ın kamerası çok kötü ama. O kadar paraya jilet gibi akıllı diye telefon alıyorsunuz fotoları vasat. Bu teleofnlarda artık kötü kamera, video kabul edilemez diye düşünüyorum. Şıklık isteniyorsa xperia s veya iphone 5, özellik açısından kusursuzluk isteniyorsa s4 olmalı bence.
(01/07/2013, Saat: 22:45)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teknosa' da inceleme imkanı buldum telefonu, ancak o kadar yorumlayabilirim lakin ultrapiksel teknolojisini kapalı mekan çekimlerinde beğendim. aydınlıkta ise internetten gördüğüm örnekler fena değil. kıyaslamada ise iphone 5 kamerası daha kötü sonuç veriyor şu an gördüğüm. 4s iyiydi bu konuda. bir de işin aslı iyi derken kamerasını hiç düşünmedim zira telefonla fotoğraf çeken biri olmadım hiç, beklentilerimi karşılayacak bir telefon olması şu an teknolojisi ile yok. çekip te internette paylaşan sayısı oldukça fazlai haklısınız ben gözardı etmişim istemeden. s4' e ise plastik olmasından dolayı ısınamadım ama arkadaşımda var çok çok hızlı bir telefon hakikaten. performans isteyenler için bahsettiğiniz gibi çok iyi.

Şuradan foto kıyaslamalarına bakılabilir

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idTy...hone3=4369

Eskiden ben de teleofnların foto ve video çekme özellikleri kötü olduğu için çok önemsemez ve kullanmazdım. Ama kullanmakta olduğum s3'te foto ve video çekimi mükemmel. Özellikle dış mekan güneşli havalardaki çekimleri anneme aldığım canon ixus foto makinasından daha iyi. Bu telefondaki seri çekim hızı o makinelerde yok, bazen gerekli durumlarda hemen şipşak çekim yapabiliyorsunuz, belge çekimi yapabiliyorsunuz, gördüğünüz her anı videoya alabiliyorsunuz ve her zaman emin oluyorsunuz ki foto ve video çok güzel çıkacak. Telefonun zaten diğer özellikleri çok iyi, bu yönlerini de ekleyince tam mükemmel bir paket oluyor. Bana htc one bedavaverseler satar s4 alırım. Smile Bu devirde telefonlarda kötü foto,video çekimi kesinlikle artık kabul edilecek bir şey değil bence. Hele en üst seri modellerde. One'ın iç mekan çekimleri oldukça iyidir bu doğru nedeni de sensöre az miktarda piksel yüklemesinden dolayı az kumlu net foto verebilmesi. Ama dış mekanlarda oldukça vasat ve detaysız. Hele bir de fotodan crop yaparsanız iyice kötü oluyor. Fotoğraf benim için hiç önemli dğeildir diyebilirsiniz ama olur da bir gün çektiğiniz foto çamur gibi çıkınca mutlaka içinizde birşeyler cız eder. Iphone, galaxy gibi telefonlarda bu durumu yaşamıyorsunuz. Benim içinde malzeme ve tasrım çok önemli, ama yarı fiyata s4 varken hayatta iphone almazdım. Öyle çok kötü olduğunu da düşünmüyorum malzemesinin, sonuçta bir yere kadar, cillop gibi malzemeli olup vasat veya küçük ekranlı bir telefon olduktan sonra nereye kadar. İçi fiat dışı ferrari gibi olan alfa romeoları almak gibi. Galaxy onun yanında kia optima almaya benziyor. Bakınca çok kaliteli imajı vermiyor ama içinde yok yok ve gayet yeterli kalitede. Wink
(01/07/2013, Saat: 23:05)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/07/2013, Saat: 22:45)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teknosa' da inceleme imkanı buldum telefonu, ancak o kadar yorumlayabilirim lakin ultrapiksel teknolojisini kapalı mekan çekimlerinde beğendim. aydınlıkta ise internetten gördüğüm örnekler fena değil. kıyaslamada ise iphone 5 kamerası daha kötü sonuç veriyor şu an gördüğüm. 4s iyiydi bu konuda. bir de işin aslı iyi derken kamerasını hiç düşünmedim zira telefonla fotoğraf çeken biri olmadım hiç, beklentilerimi karşılayacak bir telefon olması şu an teknolojisi ile yok. çekip te internette paylaşan sayısı oldukça fazlai haklısınız ben gözardı etmişim istemeden. s4' e ise plastik olmasından dolayı ısınamadım ama arkadaşımda var çok çok hızlı bir telefon hakikaten. performans isteyenler için bahsettiğiniz gibi çok iyi.

Şuradan foto kıyaslamalarına bakılabilir

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idTy...hone3=4369

Eskiden ben de teleofnların foto ve video çekme özellikleri kötü olduğu için çok önemsemez ve kullanmazdım. Ama kullanmakta olduğum s3'te foto ve video çekimi mükemmel. Özellikle dış mekan güneşli havalardaki çekimleri anneme aldığım canon ixus foto makinasından daha iyi. Bu telefondaki seri çekim hızı o makinelerde yok, bazen gerekli durumlarda hemen şipşak çekim yapabiliyorsunuz, belge çekimi yapabiliyorsunuz, gördüğünüz her anı videoya alabiliyorsunuz ve her zaman emin oluyorsunuz ki foto ve video çok güzel çıkacak. Telefonun zaten diğer özellikleri çok iyi, bu yönlerini de ekleyince tam mükemmel bir paket oluyor. Bana htc one bedavaverseler satar s4 alırım. Smile Bu devirde telefonlarda kötü foto,video çekimi kesinlikle artık kabul edilecek bir şey değil bence. Hele en üst seri modellerde. One'ın iç mekan çekimleri oldukça iyidir bu doğru nedeni de sensöre az miktarda piksel yüklemesinden dolayı az kumlu net foto verebilmesi. Ama dış mekanlarda oldukça vasat ve detaysız. Hele bir de fotodan crop yaparsanız iyice kötü oluyor. Fotoğraf benim için hiç önemli dğeildir diyebilirsiniz ama olur da bir gün çektiğiniz foto çamur gibi çıkınca mutlaka içinizde birşeyler cız eder. Iphone, galaxy gibi telefonlarda bu durumu yaşamıyorsunuz. Benim içinde malzeme ve tasrım çok önemli, ama yarı fiyata s4 varken hayatta iphone almazdım. Öyle çok kötü olduğunu da düşünmüyorum malzemesinin, sonuçta bir yere kadar, cillop gibi malzemeli olup vasat veya küçük ekranlı bir telefon olduktan sonra nereye kadar. İçi fiat dışı ferrari gibi olan alfa romeoları almak gibi. Galaxy onun yanında kia optima almaya benziyor. Bakınca çok kaliteli imajı vermiyor ama içinde yok yok ve gayet yeterli kalitede. Wink

ilki tartışılır elbette, kompakt makine kullanıcıları ile kıyaslamak pratik te olur, fotoğrafları paylaşması daha kolay hem de Smile

ikincisinde de, ortalama lensi ile beraber iyi bir slr parası yatırıp ta çekmiyorsa "vur yere parçala" der insan hakikaten Smile

seri çekim modu s4' teki akıllı yüz değiştirme ile birleşti ise internet paylaşımcılarına iyi bir alternatif olmuş demektir bu. arkadaşımdaki kırmızı s4 bu arada, görüntü olarak gayet güzel, kapağını kapatınca, ekran kapağının önündeki küçük deliğe göre ufalıp bilgileri görmenize olanak veriyor, kullanım olarak başarılı hakkını vermem lazım.
Slr ile bu telefonları karşılaştırmak olmaz ama. Biri amaca özelleşmiş bir cihaz, biri ise küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk.

Bir telefon için gayet güzel ve hatta normal boy baskılara yetecek kalitede fotolar çekebilirsiniz, gayet güzel hd videolar çekersiniz.

İnternet elinizin altında, mailler elinizin altında, navigasyon, gps, google earth, hava durumu, filmler, oyunlar. Bazen bilgisayarınızda sorun olur nete giremezsiniz telefon çare olur, faturayı unutursunuz internet kesilir, telefonla 3g şıp diye ödersiniz geri bağlantı gelir. Arkadaşınıza gidersiniz hop yemek sipariş edersiniz, misafirliğe gidersiniz birşey almak icap eder, onunla ilgili dükkanı, firmayı google haritalar anında en yakında olacak şekilde gösterir, üniversiteden iş dökümanları gelir dropboxtan indirir, döküman editörü ile hazırlar geri upload eder işinizi yaparsınız, direniş eylemine katılırsınız oradaki halkın coşkusunu videoya kaydeder anında sosyal platformlara paylaşırsınız, Bilmediğiniz bir yerde görev çıkar hop gps ile bakarsınız gerekirse rota çizer gidersiniz. Bir matematiksel işlem için google sesli konuşmaya söylersiniz saniyesinde karekök falan demeden cevabını verir, şehirler arası toplu taşımada atarsınız filmi animeyi, müziği, takarsınız kulaklığını keyfinize bakarsınız, gerekise tansiyonunuzu bile ölçersiniz, ne programlar vardır neler neler yapar, bütün bunları el kadar alet yapar, üstüne mercimek kadar sensörüne göre ve orta karark kompakt foto makinelerine göre iyi foto, video çekmiş çok mu?

Bir d300s süper alettir de yanınıza alıp foto çekerseniz. Onun dışında atıldır, tost makinesinden farkı yoktur. Akıllı telefonlar ise bugünün olmazsa olmazları devrim getiren cihazlar. Daha neler neler yapıyorlar aslında da çoğu servis ülkemizde aktif değil henüz.

Bilgisayarıma kötü bir spyware girip üstüne tüm mail hesaplarım hacklenip, şifreleri değiştirilip hiçbir şekilde giriş yapamadığımda, teleofnla 3gden bağlanıp aynı hesaba bağlı paypal hesabımın şifresini değiştrip garantiye almak, yine aynı yoldan şifre sıfırlama talepleriyle 3g üzerinden telefonla mial adreslerini kullanmışlığım var. Bu kadar hayat kurtalan dolu dolu bir alet tutup da vasat foto ya da video çekseydi ben çok rahatsız olurdum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,569 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,310 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,567 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,659 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,032 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,321 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,015 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,923 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,315 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,841 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: