bulgar kremi
arkadaşlar bulgar kremi diye bir ürün varmış bazı berberler bu ürünü kullanıyor tıraş sonrası ve çok methediliyor, duyanınız bileniniz var mı ?

ekşide gördüm bende http://yfrog.com/9dp1020985aj
(04/11/2011, Saat: 17:54)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/11/2011, Saat: 16:43)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bulgar kremi diye bir ürün varmış bazı berberler bu ürünü kullanıyor tıraş sonrası ve çok methediliyor, duyanınız bileniniz var mı ?

ekşide gördüm bende http://yfrog.com/9dp1020985aj

http://www.aroma.bg tarafından üretiliyor ben denemedim ama Bulgar pazarında bulunabilir diye düşünüyorum. Ayni firmanın viking sensitive tıraş kremini kullandım gayet güzel..

Şimdi hatırladım birkaç yıl önce ayni renk kutuda başka çeşidi olabilir oğlumda pişik için kullanmıştık ve harika sonuç veriyordu..

süper, bulgaristandan gelecek biri varmış bir tanıdığımın, 3-4 kutu sipariş verim o zaman, sanırım 1,6 leva imiş orda, burada 20-30 lira arasına satıyorlar galiba
(05/11/2011, Saat: 03:19) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/11/2011, Saat: 18:45)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulgaristandan uzaklaştıkça fiyat artıyorlar tahmin edebiliyorum .. En son viking tıraş kremini aldığımda yanlış hatırlamıyorsam 2 veya 3 TL falandı ama diğer yukarıdaki bahsetiğin kremler birkaç yıl önce 8 veya 10 TL civarlarındaydı..Ama herşeye iyi gelen bir yapıları vardı ilginç bir şekilde.

Bulgaristanda yaşayan birkaç kişiye sormuştum önceden bu kremi bilmiyorlar ihracat amaçlı üretim olabilir. Berber tandıksa satın almak teklif edilebilir.

haber gönderd,k bakalım, bulabilirlerse getirecekler
edirnede bulgar malı satan tezghlara baktıgımda bırcok krem vardı bunu goremedım Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
abi ne bileyim, en nihayetinde ithal geldiği TRde bile 3-4 liraya satılan bir kremin beğenmediğimiz arko'dan iyi olma ihtimali var mı???
yani içinde zararlı bir şeyler olmasın???
cildim hassas şu anda arayışlar içerisindeyim.
Saygılarımla

(13/12/2011, Saat: 13:06)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.balkanpazari.com/open/index.p...uct_id=112 burada satılıyor..
ismi Zdrave olarak geçiyormuş bu kremin ve çok popülermiş balkanlarda okuyabilirsiniz.

Çorluya gittiğimde almıştım pazardan her Göçmen tezgahında var fiyatı 3-4 TL gibiydi yanılmıyorsam . Gül katkılısı var bebe için özel olanı var çeşit çok ..
Bulgaristanda Aroma firması üretiyormuş.
http://www.aroma.bg
bendeki eski olan biraz daha koyu kıvamlıydı yeniler çok az daha soft gibi geldi.. Tıraştan sonra kullandım birkaç kez kullandıkça hoşuma gitmeye başladı. ilk başlarda maske sürmüş gibi olsada zamanla alışıyor insan.
bu arada baya da pahalıymış. 35 gr i 7-8 lira diyor sitede...
ben de bi bakayım ankarada belki bulurum
Saygılar
(13/12/2011, Saat: 13:49)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat farkı sizi yanıltmasın pazarda satılanlar ziyaret için bulgaristan'a gidenlerin yolcu beraberinde getidikleri .. Sitede satılan belkide yasal yolla geldiği için fiyat yüksektir.
Benim şahit olduğum kadarıyla ki bunu kremin tanıtımındada yazmışlar, cocukta pişik durumunu iyileştiren tek krem,
Ninemdeki çeşitli kızarıklıklara çok iyi geldiği,
uçuklara iyi geldiği,
doğrusunu söylemek gerekirse tıraş için dediğim gibi yeni denemeye başladım ve kullandıkça hoşuma gitmeye başladı.. Tamaen içerik ile alakalı bir durum bu kremdeki çinko vs belkide herşeye iyi gelen ama arko krem ile tamaen farklı bir yapısı var bunu biliyorum. Arko yağlı kremde kullandım ama bunun gibi değildi. Yada arkonun tüm After shave çeşitlerini denedim yinede bu krem gibi değildi.. ama her cilt için iyi gelirmi o bilinmez yalnız farklı cilt tipleri için farklı çeşitleride var orginal sitesinde.Maske gibi duruyor adamın yüzünde sürünce belkide bu yoğun kıvamı iyi geliyordur.. Hatta bizim firmada çalışan göcmen arkadaşa sordum isim vermeden sizin memlekette bir krem varmış herşeye iyi geliyormuş diye hemen tanıdı tarif etti demekki var bir hikmeti kerameti.Denedikçe yazarım fikrimi fazlada abartmamak lazım diye düşünüyorum.
bu kremi çok fazla övüyor kullananlar ama bana nasip olmadı, bulgaristandan gelecek misafir gelmedi zamanında. 2 hafta sonra bir abim gidecek bulabilirse getirecek bana.
abi şimdi değil de eğer arada bir gidiyorsan daha sonra istesem olur mu?
şimdi alabileceğim bir adres yok... yerimde durmuyorum...
Saygılar
(14/12/2011, Saat: 14:34)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulamayan ve denemek isteyen bana özelden yazsın bir hafta sonu sizin için çorludan alırım sorun değil adamların tezgahlarında çok var..
sağolasın
(14/12/2011, Saat: 15:16)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun değil hallederiz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dalan Zeytinyagli Besleyici El ve Vücut Kremi inter 5 4,395 28/04/2019, Saat: 23:04
Son Yorum: hakan88
  Selesta Pharma Kantaron Kremi mehmets 6 7,729 10/12/2018, Saat: 20:01
Son Yorum: SirinBaba
  L'oreal nutri gold nemlendirici bakim kremi inceleme Aedan 3 9,879 01/12/2013, Saat: 14:17
Son Yorum: Aedan
  Doğacı Kayısı Yağlı Tıraş Sonrası Kremi tamer26 2 6,766 24/04/2013, Saat: 01:12
Son Yorum: tamer26
  Dalan d'Olive (zeytinyağlı yoğun bakım kremi) hiçOLMAKhiç 3 7,798 30/04/2012, Saat: 19:47
Son Yorum: hiçOLMAKhiç
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,848 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: