Bebak Acıbadem Kremi
Geçen markette gördüm ve denemek için aldım. Yarın tıraştan sonra bu ürünü kullanacağım. Kokusu bildiğiniz acıbadem gibi Smile pek aftershave olacak bir ürün değil gibi ama çok nostaljik geldi bu krem bana sonucunu buradan yazarım:

okan635.jpg

okan636.jpg

okan637.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
bu sitede yazdınız yazdınız, insanların merakını uyandırdınız ben de emektar arko tıraş sabunuma ihanet ederek taylor of old bond street almond tıraş sabunu aldım,

emin olun arkom ona beş basar, kokusu rahatsız etti, alışmamış yanakta duracak cinsten değilSmile

en azından tıraş sonrası yüzümden kalkıyor diye seviniyorum valla, sen bir de kalkıp o kokuyu saatlerce sürdürecek yöntemle yüzüne uygulayacaksın, söyle de hanım yanına uğramasın bir iki saat bari Smile))
memleket kurtulana kadar siyah
ya arkadaş cella'nın kokusu da badem....
kötü mü??
Smile
şaka maka ben gerçekten çok seviyorum acı badem kokusunu. sırf o yüzden şu anki listemde 2. sırada Cella. Arkoyu ise nedense içine krem katmadan kullanamıyorum... çok kuru geliyor.
Saygılarımla
Bu tip kremini görmemiştim. Bebak'ın acı badem sütü vardır, yılardır ablam onu kullanır yüzüne. Eşimde ondan görünce başlamıştı o da uzun süredir kullanır. Hatta ben dove extra dry skin alırken ne gerek var benim acıbadem kremi kullan demişti. Nemlendirme etkisi kesinlikle var ama cilde göre ve kokuya göre kullanım tercihi değişebilir..
Evet acıbadem sütü de var dostum bu markanın onu da görmüştüm. Bugün bunu aldığım markette tıraş ürünlerinin olduğu rafın önünde bir adam gördüm. Raftaki tıraş kremlerine ve arko sabuna bakıyordu, içeriklerini falan okuyordu sonra birkaç tane aldı(bence tıraş kremlerini adeta seviyorduBig GrinBig Grin)
Bu forumdan sonra ilk defa dedim ki "Yalnız değilim." Cool
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
ha ha ha Big Grin
bizden biri olmasin... ben olabilrmiyim mesela Smile
Saygılar
(28/01/2012, Saat: 01:23)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet acıbadem sütü de var dostum bu markanın onu da görmüştüm. Bugün bunu aldığım markette tıraş ürünlerinin olduğu rafın önünde bir adam gördüm. Raftaki tıraş kremlerine ve arko sabuna bakıyordu, içeriklerini falan okuyordu sonra birkaç tane aldı(bence tıraş kremlerini adeta seviyorduBig GrinBig Grin)
Bu forumdan sonra ilk defa dedim ki "Yalnız değilim." Cool
Kremi tıraştan sonra kullandım. Bir tıraş sonrası ürünü olamaz kokusuyla da tıraş sonrası yüze bakımıyla da. daha çok vazeline benziyor. Onun kadar olmasa da bayağı bir kalın yağlı tabaka bırakıyor. Koruyucu bir krem aslında. Anneme verdim kullansınSmile
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
acıbadem kremı tıras sonrası uygun degıl fakat
acı badem sutu tıras sonrası balm olarak kullanılıyor
ve gayet iyi sonuclar verıyor

24 subat cuma gunu pıyasa fıyatının yarısına
bim marketlerde fırsat urunu olarak satılacak 3.50 tl olması lazım

bilgilerinize
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(27/01/2012, Saat: 23:53)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: .....................................
.......Arkoyu ise nedense içine krem katmadan kullanamıyorum... çok kuru geliyor.
Saygılarımla
Arkoyu bir de bu forumda pek beğenilmeyen nivea tıraş kremiyle dene..
Nivea tıraş kremi tek başına istenildiği gibi köpük vermiyor ama bana göre arkoyla birlikte kullanıldığında
tıraş sonrası sonucu bence mükemmel..
Saygılar..

arko cok iyi tabii digerleriyle elime ulastiktan sonra kiyaslayacagim ancak scuttle ile beraber kullanmaya basladiktan sonra kalitesini daha iyi anladim. sicak suya doymus fircayi on saniye yukleyip yuzumde kopurtuyorum. isiyla beraber yumasak ve tam kivaminda kopuk ve buram buram kokan berber kokusu aciga cikiyor. bu arada sabun uc aydan fazla suredir acikta duruyordu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dalan Zeytinyagli Besleyici El ve Vücut Kremi inter 5 4,395 28/04/2019, Saat: 23:04
Son Yorum: hakan88
  Selesta Pharma Kantaron Kremi mehmets 6 7,728 10/12/2018, Saat: 20:01
Son Yorum: SirinBaba
  Bebak acıbadem sütü BigHillMe 116 143,651 16/12/2015, Saat: 12:37
Son Yorum: msakalli
  L'oreal nutri gold nemlendirici bakim kremi inceleme Aedan 3 9,879 01/12/2013, Saat: 14:17
Son Yorum: Aedan
  Doğacı Kayısı Yağlı Tıraş Sonrası Kremi tamer26 2 6,766 24/04/2013, Saat: 01:12
Son Yorum: tamer26
  Dalan d'Olive (zeytinyağlı yoğun bakım kremi) hiçOLMAKhiç 3 7,797 30/04/2012, Saat: 19:47
Son Yorum: hiçOLMAKhiç
  bulgar kremi muratti 10 30,225 15/12/2011, Saat: 00:30
Son Yorum: muratti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: